Ülevaade
Sõidukite võrdlus
Rendifirmade kataloog
KKK

Autorent Saksamaal

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Saksamaal? Tee otsing siin!

Berliin, Saksamaa
25 apr — 2 mai
Berliin, Saksamaa
N 25/4
Keskpäev
N 2/5
Keskpäev
Juhi vanus:

Rendifirmade pakkumised enam kui 70 000 esinduses.

Tiitli „Euroopa parim reisirakendus 2023“ võitja
momondos autosid broneerides säästad raha
Parimad autopakkumised
Parimad autopakkumised
Vaata rendifirmade pakkumisi enam kui 70 000 esinduses.
Läbipaistev hind
Läbipaistev hind
Näed koguhinda kohe alguses, ilma mingite üllatusteta.
Broneeri paindlikult
Broneeri paindlikult
Leia tasuta tühistamise ja põhjalikuma koristusega autosid.
Hinnateavitused
Hinnateavitused
Sa pole veel valmis broneerima? Loo hinnateavitus, et jälgida hindu.

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Saksamaa

Leia sihtkohas Saksamaa endale sobivaim rendiauto

Väike autot

€32 - €101

Kõik autotüübid

€34 - €97

Autotüübi väike auto rentimine sihtkohas Saksamaa maksab keskmiselt €46. Odavaim aeg autotüübi väike auto rentimiseks sihtkohas Saksamaa on august. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 32% odavam, vaid €32 päevas. Autotüübi väike auto rentimine on tavaliselt 13% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Saksamaa. Autorendi keskmine hind sihtkohas Saksamaa võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi keskmine auto rentimine sihtkohas Saksamaa maksab keskmiselt €57. Odavaim aeg autotüübi keskmine auto rentimiseks sihtkohas Saksamaa on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 51% odavam, vaid €28 päevas. Autotüübi keskmine auto rentimine on tavaliselt 6% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Saksamaa. Autorendi keskmine hind sihtkohas Saksamaa võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi suur auto rentimine sihtkohas Saksamaa maksab keskmiselt €48. Odavaim aeg autotüübi suur auto rentimiseks sihtkohas Saksamaa on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 34% odavam, vaid €32 päevas. Autotüübi suur auto rentimine on tavaliselt 12% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Saksamaa. Autorendi keskmine hind sihtkohas Saksamaa võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Saksamaa maksab keskmiselt €43. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Saksamaa on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 41% odavam, vaid €26 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on tavaliselt 19% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Saksamaa. Autorendi keskmine hind sihtkohas Saksamaa võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi väikebuss rentimine sihtkohas Saksamaa maksab keskmiselt €57. Odavaim aeg autotüübi väikebuss rentimiseks sihtkohas Saksamaa on märts. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 13% odavam, vaid €51 päevas. Autotüübi väikebuss rentimine on tavaliselt 7% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Saksamaa. Autorendi keskmine hind sihtkohas Saksamaa võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi luksuslik auto rentimine sihtkohas Saksamaa maksab keskmiselt €42. Odavaim aeg autotüübi luksuslik auto rentimiseks sihtkohas Saksamaa on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 24% odavam, vaid €32 päevas. Autotüübi luksuslik auto rentimine on tavaliselt 23% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Saksamaa. Autorendi keskmine hind sihtkohas Saksamaa võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Rendiautodest asukohas Saksamaa

Kasulik teave, mis aitab sul broneerida parima rendiauto asukohas Saksamaa

Mis on sihtkoha Saksamaa odavaim autorendifirma?

Sihtkoha Saksamaa odavaim autorendifirma on Ok Mobility. Reisijad on leidnud firma Ok Mobility osadest esindustest soodsaid rendiautosid hinnaga alates €25/päev, mis on odavam kui riigi keskmine hind, milleks on €84/päev. Pane tähele, et hinnad varieeruvad vastavalt sellele, millist rendiautot vajad.

Milline autorendifirma on sihtkohas Saksamaa kõige populaarsem?

Praegu on sihtkoha Saksamaa populaarseim autorendifirma Alamo. 73 kasutajat andsid autorendifirmale Alamo nende klienditeeninduse ja rendiautode kvaliteedi eest keskmiseks hindeks 7,4/10. Viimase kuu jooksul valis 67% kasutajatest sihtkohas Saksamaa autorendi jaoks pakkuja Alamo.

Millisel autorendifirmal on riigis Saksamaa kõige rohkem esindusi?

Autorendifirma, millel on riigis Saksamaa kõige rohkem esindusi, on keddy by Europcar. Neil on praegu 809 esindust, mille leiab lennujaamadest ja linnade keskustest üle kogu riigi. München on üks populaarsemaid linnu, mida sihtkohas Saksamaa külastada ning peaksid leidma lihtsasti rendiauto ühest firma keddy by Europcar kokku 28 esindusest üle kogu linna.

Milline rendiauto tüüp on sihtkohas Saksamaa populaarseim?

Rendiautode tüüpe, mille hulgast valida, on palju, kuid sihtkohta Saksamaa külastades on populaarseim autotüüp Väike. Hinnanguliselt 33% meie kasutajatest valisid viimase 30 päeva jooksul autotüübi Väike ning maksid autorendi eest keskmiselt €55 päevas. Pea silmas, et saad alati valida mõne muu rendiauto sõltuvalt oma eelarvest, plaanitud tegevustest ja ilmaoludest.

Saksamaa: autorendifirmade kataloog

Saksamaa: kõik suuremad rendifirmad

keddy by Europcar

809 esindust

Sunnycars

677 esindust

Europcar

643 esindust

FLIZZR

549 esindust

Global Rent A Car

524 esindust

Sixt

494 esindust

BUCHBINDER

482 esindust

Avis

369 esindust

Saksamaa: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Saksamaa auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Kummal pool teed sihtkohas Saksamaa sõidetakse?

Riigis Saksamaa peavad autojuhid (sealhulgas ka külalised välisriikidest) sõitma paremal teepoolel. Pea meeles, et valel teepoolel sõitmine võib viia nii liikluseeskirjade rikkumise kui tõsiste õnnetusteni.

Kui head on sihtkoha Saksamaa teed?

Sihtkoha Saksamaa teedevõrk on saanud kvaliteedihindeks 5,7 (1 madalaim, 7 kõrgeim). Seega on see maailmas 137 riigi seas 13. kohal. Teed on riigi eri piirkondades väga erinevad, seega võta seda hinnet kui üldist hinnangut või võrdluspunkti.

Milline on alkoholijoobes auto juhtimise piirang sihtkohas Saksamaa?

Riigis Saksamaa on seadusega lubatud alkoholisisalduse määr veres (BAC) 0,05%. Sellegipoolest on tähtis kontrollida piirkondlikke või linna tasandil kehtivaid seadusi, kuna mõnikord võib see piirmäär erineda. BAC sihtkohas Saksamaa võib varieeruda ka sõltuvalt juhi vanusest, juhtimiskogemusest ja sellest, kas sõidukit kasutatakse tööalaselt. Pane tähele, et sihtkohas Saksamaa on ametlikuks vanuseks, millest alates tohib alkoholi tarvitada, 16. Neile juhtidele, kes on sellest vanusest nooremad, määratakse karmimad karistused.

Kui palju maksab bensiin sihtkohas Saksamaa?

Eelmisel nädalal oli bensiini hind sihtkohas Saksamaa keskmiselt €1,89 per liter. See muutub sõltuvalt linnast, aastaajast ja riigi majanduse hetkeseisust. Seevastu Egiptus on praegu odavaima keskmise bensiihinnaga (€0,27 per liter). Kaalu ka sihtkoha Hong Kong külastamist, ehkki seal on kalleim bensiinihind (€2,99 per liter).

Millal momondo viimati otsingu „autod – Saksamaa“ hindu kontrollis?

Otsingu „autod – Saksamaa“ hindu värskendati viimati täna.

Mitmelt pakkujalt momondo teenuse „autod – Saksamaa“ pakkumisi otsib?

On 6 763 teenusepakkujat, kellel on „autod – Saksamaa“ pakkumisi seisuga aprill 2024.

Kui vana peab olema sihtkohas Saksamaa auto rentimiseks?

Juhi miinimumvanus on riigiti erinev ning Saksamaa pole siin erandiks. ELi riikides peab olema juhiloa saamiseks vähemalt 18-aastane. Välisriigis auto rentimiseks nõutakse tavaliselt, et oleksid vähemalt 21 aastat vana. Juhul, kui sa pole veel 25-aastane, võidakse küsida ka noorjuhi lisatasu. Soovitame sul enne broneeringu tegemist lugeda läbi valitud rendifirma tingimused.

Milliseid (isikut tõendavaid) dokumente vajan sihtkohas Saksamaa auto rentimiseks?

Auto rentimiseks sihtkohas Saksamaa peavad kõik juhid esitama kehtiva juhiloa. Kui juhiloa keel erineb rendifirma riigikeelest, võib rendifirma küsida lisaks ka rahvusvahelist juhiluba, kui seda nõuab seadus. Välismaal autot rentides pead vahel esitama ka dokumendid oma kojusõidu ning kohapealse majutuse kohta. Soovitame alati küsida lisateavet konkreetselt firmalt, kelle auto rendid.


Miks valida momondo?

Miks peaksin kasutama saiti momondo sihtkohas Saksamaa rendiauto broneerimiseks?

Auto rentimine sihtkohas Saksamaa saidi momondo kaudu võib säästa sinu aega ja raha. momondo pakub sulle laia valikut võimalusi ja autosid, kuna teeme otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et saaksid oma reisi jaoks parima variandi valida.

Kuidas aitab momondo mul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Saksamaa?

Kui oled teinud autorendiotsingu sihtkohas Saksamaa, näitab momondo tulemusi ja võimaldab sul meie filtreid kasutades parima pakkumise leida. Saad oma otsingut kitsendada sõidukitüübi, hinna, rendifirmade ja paljude erinevate reeglite alusel, mis rendile kehtivad.

Kas momondo kuvab sihtkohas Saksamaa tasuta tühistamisega rendiautode pakkumisi?

Jah, momondo võimaldab sul välja filtreerida just need otsingutulemused, mis sisaldavad tasuta tühistamist, seda nii sihtkohas Saksamaa kui ka mujal.

Kas saan rentida saidi momondo kaudu õiglaste kütusereeglitega rendiauto sihtkohas Saksamaa?

Kindlasti! momondo pakub sihtkohas Saksamaa rendiautosid otsides seda funktsiooni.

Kas saan saiti momondo kasutades otsida sihtkohas Saksamaa rendiautot, mida koristataks põhjalikumalt?

Jah, saidil momondo saab otsida rendiautosid sihtkohas Saksamaa koos põhjalikuma koristusega.

Kas saan otsida sihtkohas Saksamaa piiramatu läbisõiduga rendiautosid, kasutades saiti momondo?

Jah, saidilt momondo leiab piiramatu läbisõiduga autorendipakkumisi sihtkohas Saksamaa.


Lihtsam viis, kuidas hallata reisi sihkohta Saksamaa.

Meie tööriist teeb sõbra- ja perereiside planeerimise ja organiseerimise lihtsaks. Reisid on tasuta – ja saad selle funktsioone kasutada ka siis, kui sa ei broneeri meie kaudu.

Saa teavitusi, kui hinnad langevad

Igapäevased hinnamuudatused sinu postkastis – ainult hinnateavitustega.
N 25/4
Keskpäev
N 2/5
Keskpäev
Meili mulle saidi momondo lemmikpakkumisi

Leia paremaid majutuspakkumisi sihtkohas Saksamaa