Thbilisi, T'bilisi: rendiautod

Thbilisi, T'bilisi: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Thbilisi, Gruusia
1 juuli — 8 juuli
Sama tagastuskoht
Thbilisi, Gruusia
R 1/7
Keskpäev
R 8/7
Keskpäev
Juhi vanus:

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Thbilisi, T'bilisi

Leia sihtkohas Thbilisi endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€24 - €55

Kõik autotüübid

€31 - €78

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Thbilisi, Gruusia maksab keskmiselt €22. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Thbilisi, Gruusia on märts. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 0% odavam, vaid €24 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 39% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Thbilisi. Autorendi keskmine hind sihtkohas Thbilisi võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Thbilisi, Gruusia maksab keskmiselt €29. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Thbilisi, Gruusia on mai. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 0% odavam, vaid €48 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on 17% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Thbilisi. Autorendi keskmine hind sihtkohas Thbilisi võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Thbilisi: autorendifirmade kataloog

Thbilisi, T'bilisi: kõik suuremad rendifirmad
2 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,0

Comfort

10,0

Kõik kokku

10,0

Väljastamine/Tagastamine

10,0

Hind

8,0
2 esindust
Ülevaade

Puhtus

2,0

Comfort

8,0

Kõik kokku

8,0

Väljastamine/Tagastamine

8,0

Hind

6,0
2 esindust
Ülevaade

Puhtus

1,9

Comfort

1,9

Kõik kokku

1,9

Väljastamine/Tagastamine

1,9

Hind

1,9
4 esindust
4 esindust
3 esindust
3 esindust
3 esindust

Thbilisi: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Thbilisi ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarsed autotüübid

Mini, SUV, Economy

Odavaim rendiauto

€28

Populaarseim automudel

Hyundai Accent
Sihtkoha Thbilisi autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Mini, SUV ja Economy.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Thbilisi maksab €28 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €29.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Thbilisi populaarseimaks rendiauto mudeliks Hyundai Accent. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Nissan Micra.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Thbilisi neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Holy Trinity Cathedral of Tbilisi11,9 km
Sioni Cathedral12,4 km
Freedom Square13,0 km
Tbilisi Sports Palace15,6 km

Lähimad huviväärsused:

Tbilisi Sports Palace7,9 km
Holy Trinity Cathedral of Tbilisi11,0 km
Freedom Square11,0 km
Sioni Cathedral11,4 km

Lähimad huviväärsused:

Tbilisi Sports Palace1,6 km
Freedom Square1,9 km
Sioni Cathedral2,4 km
Holy Trinity Cathedral of Tbilisi2,6 km

Rendi auto nende sihtkoha Thbilisi populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Thbilisi populaarseimad hotellid

Thbilisi: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Thbilisi auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Kõige odavamaid rendihindu sihtkohas Thbilisi pakub eeldatavasti Avis, millel on linnas 2 esindust. momondo kasutajad leidsid rendipakkumisi alates €28 päevas, kuid autorendi keskmine hind pakkujalt Avis sihtkohas Thbilisi on €29/päev.

Sihtkohas Thbilisi autot rentides võid eeldada, et enamik autorendifirmasid ei võta tühistamistasu. Pea meeles, et momondo ei määra neid tühistamistasusid, küll aga saame aidata sul sihtkohas Thbilisi väga häid rendiautode pakkumisi leida. Pööra otsingut tehes kindlasti tähelepanu tühistamisreeglitele.

Autorendifirmal Avis on linnas Thbilisi, Gruusia 2 esindust. momondo kasutajad leiavad nendes esindustes tavaliselt autorendipakkumisi hinnaga €29/päev.

Sihtohas Thbilisi on kiiruspiiranguks 60 km/h, kui liiklusmärkidel pole teisiti märgitud. Sihtkoha Thbilisi äärelinnades on kiiruspiiranguks 90 km/h ning seda jälgitakse rangelt. Kui sõidad sihtkohas Thbilisi kiirteel, pea silmas, et enamasti kehtib seal kiiruspiirang 110 km/h.

Kuus juuni on sihtkohas Thbilisi keskmine temperatuur 21 °C ja eeldatav sademete hulk on 70 mm. See teave on kasulik reisijatele, kes soovivad sihtkohas Thbilisi auto rentida.

Reisijad, kes soovivad sihtkohas Thbilisi auto rentida, et ümbruskonnas ringi sõita, peaksid arvestama sellega, et piirkonnas T'bilisi on temperatuur kuus juuni enamasti umbes 21 °C ning sademete hulk 70 mm ringis.


Vaata veel autorendifirmasid sihtkohas Gruusia

Vaata autorendipakkumisi sihtkohas Gruusia

Thbilisi: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Auto rentimine sihtkohas Thbilisi saidi momondo kaudu võib säästa sinu aega ja raha. momondo pakub sulle laia valikut võimalusi ja autosid, kuna teeme otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et saaksid oma reisi jaoks parima variandi valida.

Tänu filtritele aitab momondo sul leida suurepärase rendiauto sihtkohas Thbilisi. Kitsenda oma otsingut, kasutades hinna- ja kaardifunktsioone ning filtreerides kütuse- ja läbisõidureeglite ning paljude teiste saadaval olevate filtrite alusel.

Jah, momondo võimaldab sul välja filtreerida just need autorendifirmad sihtkohas Thbilisi, mis pakuvad tasuta tühistamist.

Jah, momondo pakub sihtkohas Thbilisi rendiautode otsimiseks õiglaste kütusereeglite otsingufiltrit.

Jah, saidil momondo saab otsida rendiautosid sihtkohas Thbilisi koos põhjalikuma koristusega.

Kindlasti. Saidil momondo saad filtreerida läbisõidupiiranguta rendiautode pakkumisi sihtkohas Thbilisi.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.