Saksamaa: hotellid

Saksamaa – leia parimad hinnad 162 840 hotellis

Saabumine
Lahkumine
Võrdle: momondo |

Sihtkoha Saksamaa odavaimad linnad hotelli broneerimiseks

Kas otsid linnu, mida sihtkohas Saksamaa külastada? Vaata keskmisi hotellibroneeringute hindu riigi populaarseimates linnades
Hind
66€ - 110€
ODAVAIM LINN SIHTKOHAS SAKSAMAA Düsseldorf 16% odavam Linna Düsseldorf hotellid on sihtkoha Saksamaa odavaimad, makstes keskmiselt vaid 66€ öö kohta.
KALLEIM LINN SIHTKOHAS SAKSAMAA Konstanz 41% kallim Linna Konstanz hotellid on sihtkoha Saksamaa kalleimad, makstes keskmiselt 110€ öö kohta.
POPULAARSEIM LINN SIHTKOHAS SAKSAMAA Berliin 40% rohkem külastajaid Linnas Berliin teevad momondo kasutajad rohkem hotelliotsinguid kui üheski teises sihtkoha Saksamaa linnas

Saksamaa: populaarsed linnad

Saksamaa: broneeri üks parimatest pakkumistest neis populaarsetes sihtkohtades

Saksamaa: reisinõu

Saksamaa: uuri meie parimaid nõuandeid selle kohta

Millal on odavaim aeg sihtkohas Saksamaa ööbimiseks?

jaanuar on soodsaim kuu sihtkohas Saksamaa hotellis ööbimiseks, kuna siis maksab öö keskmiselt vaid 71€. Kõige kallim kuu sihtkohas Saksamaa hotellis ööbimiseks on september.

Kus enamik inimesi sihtkohas Saksamaa ööbib?

Saksamaa pakub reisijatele mitmeid huvitavaid linnu, kuid enamik sihtkoha Saksamaa külastajatest veedab suurema osa ajast linnas Berliin.

Millises sihtkoha Saksamaa linnas on kõige kallimad hotellitoad?

Sihtkohas Konstanz maksab öö 110€ – see on sihtkoha Saksamaa kalleim linn hotellitoa broneerimiseks. 110€ on umbes 41% kõrgem kui riigi keskmine hind öö kohta.

Millises sihtkoha Saksamaa linnas on odavaimad hotellitoad?

Tavaliselt leiavad meie kasutajad, et Berliin pakub riigi odavaimaid hindu öö kohta (vaid 10€). Berliin pakub hotellitube hinnaga, mis on 91% madalam kui sihtkoha Saksamaa linnades keskmiselt.


Avasta neid piirkondi sihtkohas Saksamaa

Leia oma järgmiseks puhkuseks ideaalne piirkond sihtkohas Saksamaa