Viin, Austria: autorent

Viin, Austria: otsid sealt odavat rendiautot? Otsin siin!

Viin, Austria
26 jaan — 2 veebr
Sama tagastuskoht
Viin, Austria
K 26/1
Keskpäev
K 2/2
Keskpäev
Juhi vanus:

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Viin, Austria

Leia endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€15 - €105

Kõik autotüübid

€17 - €93

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Viin, Austria maksab keskmiselt €26. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Viin, Austria on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 43% odavam, vaid €15 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 28% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Viin. Autorendi keskmine hind sihtkohas Viin võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt ette broneerid. Allpool on Väike tüüpi rendiautode hinnad sihtkohas Viin, mida momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Viin, Austria maksab keskmiselt €39. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Viin, Austria on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 5% odavam, vaid €38 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on 10% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Viin. Autorendi keskmine hind sihtkohas Viin võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt ette broneerid. Allpool on Keskmine tüüpi rendiautode hinnad sihtkohas Viin, mida momondost viimase nädala jooksul leiti.


Viin: rendifirmade kataloog

Viin, Austria: kõik suuremad rendifirmad
5 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,7

Comfort

8,9

Kõik kokku

8,7

Hind

8,7
4 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,6

Comfort

9,1

Kõik kokku

8,6

Hind

7,3
3 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,1

Comfort

7,8

Kõik kokku

6,9

Hind

6,9
4 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,8

Comfort

8,0

Kõik kokku

7,1

Hind

7,0
3 esindust
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

8,0

Kõik kokku

4,0

Hind

8,0
6 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,4

Comfort

7,0

Kõik kokku

6,4

Hind

5,4
3 esindust
Ülevaade

Puhtus

2,0

Comfort

2,0

Kõik kokku

2,6

Hind

2,0
11 esindust

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Lähimad huviväärsused:

Gasometer13,2 km
Ernst-Happel-Stadion14,7 km
Viini messikeskus Reed Exhibitions16,2 km
Prater16,7 km
Viini kontserdimaja16,8 km

Lähimad huviväärsused:

Tiergarten Schönbrunn147,3 km
Schönbrunni palee147,7 km
Viini linnahall150,3 km
Volkstheater151,4 km
Musikverein151,5 km

Lähimad huviväärsused:

Gasometer0,7 km
Ernst-Happel-Stadion1,9 km
Viini kontserdimaja3,0 km
Viini messikeskus Reed Exhibitions3,0 km
Stadtpark3,0 km

Lennujaama Viin, Austria kaugus populaarsetest hotellidest

Pargi oma auto ja veeda öö neis populaarsetes hotellides, mis pole lennujaama Lennujaam Viin Vienna Intl autorendi letist kuigi kaugel

Viin: autorent

 • Mida sihtkoha Viin autorendifirmad koristamisel silmas peavad, et COVID-19 levik kontrolli alla saada?

  Sõidukite puhtus on alati prioriteet olnud, kuid nüüd võtavad sihtkoha Viin autorendifirmad koristamist veelgi tõsisemalt, et autod oleksid sinu turvalisuse tagamiseks desinfitseeritud. Mõned põhjalikumat koristamist pakkuvatest firmadest on Budget, Thrifty ja Hertz. Uuri kõigi oma valikute kohta lähemalt. Olukorra muutudes muutuvad ka reeglid. Anname oma parima, et viimaste muudatustega kursis olla, aga küsi kindlasti ka rendifirma enda käest.

 • Milline autorendifirma sihtkohas Viin pakub odavaimaid autorendi hindu?

  Alamo pakub tavaliselt kõigis oma esindustes sihtkoha Viin odavamaid rendihindu. Keskmiselt tuleb sul eeldatavasti maksta €78/päev, kuid meie kasutajad on sihtkohas Viin autot rentides leidnud odavaid hindu alates €33/päev.

 • Kas mu autorendi tühistamine sihtkohas Viin, Austria on tasuline?

  Enamikul juhtudest pole sihtkohas Viin autorendi tühistamise eest vaja tasu maksta. momondos broneeringut tehes saad kontrollida, kas sinu eelistatud autorendifirma sihtkohas Viin pakub tasuta tühistamist.

 • Millist tüüpi rendiauto oleks parim valik sihtkohas Viin kuus veebruar?

  Enamik reisijaid, kes külastavad sihtkohta Viin kuus veebruar, eelistavad rentida standardauto. Kuus veebruar on keskmine temperatuur 6 °C ja sademete hulk umbes 39 mm ning standardauto sobib hästi nende ilmaoludega. See on ideaalne rendiauto märgade teede ja plusskraadide jaoks. Sihtkohas Viin autotüübi Tavaline rentimine maksab keskmiselt €107/päev.

 • Millisel autorendifirmal sihtkohas Viin on kõige rohkem esindusi?

  Autorendifirmal GREEN MOTION on linnas Viin, Austria 2 esindust. momondo kasutajad leiavad nendes esindustes tavaliselt autorendipakkumisi hinnaga €63/päev.

 • Mis kiiruspiiirang kehtib sihtkohas Viin, Austria?

  Sihtkohas Viin autosid rentivad reisijad peaksid tähele panema, et linnas kehtib kiiruspiirang 50 km/h. Sihtkoha Viin ümbruse äärelinnades on kiiruspiirang enamasti 100 km/h, kiirteedel aga 100 km/h. Pea meeles, et kiiruspiirangud võivad erineda sõltuvalt sellest, millist teed kasutad, nii et hoia liiklusmärkidel silm peal.

 • Millise auto rendib enamik inimesi sihtkohas Viin?

  Enamiku momondo kasutajate autorendivalikuks sihtkohas Viin on Audi A3, kuigi ka Hyundai Accent on meie andmetel populaarne valik, olles teisel kohal. Kui sull pakub rendiautona huvi Audi A3, siis selle hind on keskmiselt €56 päevas. Mõned kasutajad on leidnud automudeli Audi A3 pakkumisi sihtkohas Viin soodsa hinnaga alates €4 päevas. Hyundai Accent sihtkohas Viin maksab keskmiselt €44 päevas, odavamaid pakkumisi leiab aga hinnaga alates €9 päevas.

 • Milline autorendifirma pakub automudelit Audi Q5 sihtkohas Viin?

  Europcar pakub sihtkohas Viin rentimiseks automudelit Audi Q5 (ja teisi sarnaseid Luksus tüüpi sõidukeid). Võid eeldada, et mudeli Audi Q5 rentimine sihtkohas Viin rendifirmalt Europcar maksab keskmiselt €83/päev.Sihtkohas Viin firmalt Europcar autot rentides on üheks võimaluseks ka automudeli Mercedes-Benz G-Class valimine (seda loetakse samuti Luksus tüüpi sõidukiks).

 • Milline on sihtkoha Viin, Austria ilm perioodil jaanuar?

  Sihtkohas jaanuar on sademete hulk kuus Viin enamasti 21 mm ja keskmine temperatuur on 1 °C. See teave võib sihtkohas Viin rendiautosid vaadates väga kaslik olla, kuna võib aidata sul parima valiku teha.

 • Mis autot momondo soovitaks, arvestades kuu jaanuar ilmaga?

  Sihtkoha Viin ilm kuus jaanuar ei mõjuta rendiauto tüüpi ilmselt kuigi palju. Paistab, et momondo kasutajad eelistavad sihtkohas Viin autosid rentides kindlat tüüpi sõidukeid. Hinnateadlikud reisijad, kes sihtkohas Viin rendiautosid otsivad, eelistavad üldiselt väikesi autosid. Need on enamasti kõige soodsamad. Väikesed autod, mis rentimiseks saadaval on, on näiteks Hyundai Accent, Opel Corsa ja Fiat 500.

 • Kas sihtkoha Viin ilm sarnaneb ülejäänud piirkonna Vienna ilmale?

  Reisijad, kes soovivad sihtkohas Viin auto rentida, et ümbruskonnas ringi sõita, peaksid arvestama sellega, et piirkonnas Vienna on temperatuur kuus jaanuar enamasti umbes 1 °C ning sademete hulk 21 mm ringis.


Viin: pea plaani, kuidas sinna reisida