Autorent Soomes

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Soomes? Tee otsing siin!

Helsingi, Soome
6 juuli — 13 juuli
Sama tagastuskoht
Helsingi, Soome
K 6/7
Keskpäev
K 13/7
Keskpäev
Juhi vanus:

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Soome neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Hartwall Arena12,5 km
Pasilan Linkkitorni12,7 km
Helsingi messikeskus13,0 km
Finlandia-talo15,8 km
Helsingin Musiikkitalo16,0 km

Lähimad huviväärsused:

Espoo Metro Areena151,6 km
Pasilan Linkkitorni152,2 km
Hartwall Arena152,3 km
Helsingi messikeskus152,9 km
Finlandia-talo155,3 km

Lähimad huviväärsused:

Espoo Metro Areena143,7 km
Pasilan Linkkitorni150,2 km
Hartwall Arena150,5 km
Helsingi messikeskus150,9 km
Finlandia-talo151,5 km

Rendi auto nende sihtkoha Soome populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Soome populaarseimad hotellid

Soome: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Soome auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Rendifirmal Sunnycars on praegu sihtkohas Soome kõige rohkem esindusi. Neil on üle riigi 107 esindust, mis tähendab, et peaksid oma sihtkohas lihtsasti nende esinduse leidma. Autorendifirmal Sunnycars on enamasti esindusi riigi Soome parimates turismilinnades. Näiteks linnas Helsingi on autorendifirmal Sunnycars 9 esindust.

Pane tähele, et kui rendid sihtkohas Soome auto, kohustab seadus sind alati paremal teepoolel sõitma.

Soome on saanud teede kvaliteedi eest hindeks 5,8 skaalal 1–7, kus 1 on madalaim hinne. See tähendab, et Soome on teeolude poolest 137 riigi seas 12. kohal. Teede kvaliteet võib erineda sõltuvalt sellest, kus sa täpselt riigis Soome reisid.

0,05% on maksimaalne vere alkoholisisalduse määr, millega on lubatud sihtkohas Soome autot juhtida. Nii sihtkoha Soome elanike kui külastajate jaoks võib kõrgema alkoholisisalduse määraga auto juhtimine karistuse kaasa tuua. Kui oled noorem kui 18, mis on sihtkohas Soome ametlik iga, millest alates on alkoholi joomine lubatud, siis võidakse sulle rangeid karistusi kohaldada, kui purjuspäi autot juhtides vahele jääd. Pea meeles, et alkoholijoobes autot juhtida pole vanusest sõltumata kunagi hea mõte.

Populaarseim rendiauto tüüp sihtkohas Soome on Economy. Ka 40% meie kasutajatest valisid sihtkohta Soome külastades seda tüüpi auto. Kui Economy vastab su vajadustele, võid eeldada, et selle rentimine maksab umbes €76 päevas. Pane tähele, et hinnad võivad erineda sõltuvalt sellest, mis linna külastad ning millise autorendifirma valid.

Keskmiselt võid eeldada, et sihtkohas Soome maksab bensiin €2,53 per liter. Pane tähele, et see on eelmise nädala üleriiklik keskmine hind ning bensiinihinnad võivad riigi eri paigus erineda. Kui su autorendi eelarve on piiratud, kaalu odavamate kütusehindadega riiki nagu näiteks Alžeeria, kus see maksab keskmiselt €0,31 per liter. Hong Kong on samuti suurepärane riik, mida võiksid külastada juhul, kui sa ei pea bensiinihindade pärast muretsema, kuna need olid eelmisel nädalal €2,85 per liter.


Soome: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

momondo otsib üles ja võrdleb tuhandeid rendiautode veebisaite, et pakkuda sulle parimat valikut rendiautosid ja --reegleid sihtkohas Soome. Rendiauto leidmine käib kiiresti ja on tasuta, seega on momondo sinu broneeringu jaoks mõistlik valik.

momondo teeb sinu jaoks lihtsamaks suurepäraste rendiautode leidmise sihtkohas Soome, võimaldades sul kitsendada oma otsingut paljude filtreerimisvõimalustega. Saad valikut kitsendada hinna, autotüübi, asukoha ja muu alusel.

Jah, saidil momondo saad filtreid kasutades leida just need autorendifirmad sihtkohas Soome, mis pakuvad tasuta tühistamist.

Jah, momondo pakub sihtkohas Soome rendiautode otsimiseks õiglaste kütusereeglite otsingufiltrit.

Jah, momondo näitab sihtkohas Soome põhjalikuma koristusega rendiautode pakkumisi.

Piiramatu läbisõit on tõesti võimalus, mida momondo sihtkoha Soome rendiautodele pakub.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.