Autorent Bulgaarias

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Bulgaarias? Tee otsing siin!

Sofia, Bulgaaria
5 juuli — 12 juuli
Sama tagastuskoht
Sofia, Bulgaaria
T 5/7
Keskpäev
T 12/7
Keskpäev
Juhi vanus:

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Bulgaaria neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

National Gallery for Foreign Art5,9 km
Borovets Ski Resort51,1 km
Osogovo Ski Resort84,8 km
Bansko Ski Resort96,6 km
Dobrinishte Ski Resort99,2 km

Lähimad huviväärsused:

Varna Central Beach8,7 km
Borovets Ski Resort360,5 km
National Gallery for Foreign Art369,9 km
Dobrinishte Ski Resort382,9 km
Bansko Ski Resort388,6 km

Lähimad huviväärsused:

Varna Central Beach77,8 km
Borovets Ski Resort322,2 km
Dobrinishte Ski Resort335,9 km
National Gallery for Foreign Art342,0 km
Bansko Ski Resort342,4 km

Rendi auto nende sihtkoha Bulgaaria populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Bulgaaria populaarseimad hotellid

Bulgaaria: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Bulgaaria auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Autorendifirma, millel on riigis Bulgaaria kõige rohkem esindusi, on Top Rent-A-Car. Neil on praegu 157 esindust, mille leiab lennujaamadest ja linnade keskustest üle kogu riigi. Kas sa pole kindel, millist linna soovid külastada, kuid oled otsustanud, et rendid auto firmalt Top Rent-A-Car? Sofia on populaarseim linn, mida sihtkohas Bulgaaria külastada ning seal on 11 ettevõtte Top Rent-A-Car autorendi esindust.

Ükskõik, kas auto kuulub sulle või oled selle rentinud, tuleb sul sihtkoha Bulgaaria seaduste järgi sõita paremal teepoolel. Pea meeles, et kui sa ei tunne end sellel teepoolel sõites mugavalt, võid alati takso tellida või sõidujagamisteenust kasutada.

2019. aasta andmete põhjal on Bulgaaria maailmas teede kvaliteedi poolest 98. kohal. Riik on saanud teede kvaliteedi hindeks 3,3 skaalal, kus 7 on kõrgeim võimalik hinne. Pea meeles, et sinu reisi jooksul võivad teeolusid mõjutada ka ilm ja teetööd.

0,05% on maksimaalne vere alkoholisisalduse määr, millega on lubatud sihtkohas Bulgaaria autot juhtida. Nii sihtkoha Bulgaaria elanike kui külastajate jaoks võib kõrgema alkoholisisalduse määraga auto juhtimine karistuse kaasa tuua. Pane tähele, et sihtkohas Bulgaaria on ametlikuks vanuseks, millest alates tohib alkoholi tarvitada, 18. Neile juhtidele, kes on sellest vanusest nooremad, määratakse karmimad karistused.

Rendiautode tüüpe, mille hulgast valida, on palju, kuid sihtkohta Bulgaaria külastades on populaarseim autotüüp SUV. Hinnanguliselt 25% meie kasutajatest valisid viimase 30 päeva jooksul autotüübi SUV ning maksid autorendi eest keskmiselt €19 päevas. Pea silmas, et saad alati valida mõne muu rendiauto sõltuvalt oma eelarvest, plaanitud tegevustest ja ilmaoludest.

Keskmiselt võid eeldada, et sihtkohas Bulgaaria maksab bensiin €1,69 per liter. Pane tähele, et see on eelmise nädala üleriiklik keskmine hind ning bensiinihinnad võivad riigi eri paigus erineda. Kui peaksid sihtkohas Bulgaaria auto rentimise osas meelt muutma, siis Alžeeria on üks maailma odavaimate kütusehindadega riike (€0,31 per liter eelmise nädala seisuga). Võrdluseks: Hong Kong on keskmiselt kõrgeimate hindadega (€2,84 per liter) riik, kuid on sellegipoolest suurepärane valik auto rentimiseks.


Autorent sihtkoha Bulgaaria populaarsetes piirkondades

Leia oma reisiks ideaalne rendiauto neis piirkonades, mida sihtkohas Bulgaaria kindlasti külastama peab

Autorent sihtkoha Bulgaaria populaarsetes linnades

Võrdle autorendi hindu sihtkoha Bulgaaria populaarseimates linnades

Bulgaaria: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Peaksid kasutama saiti momondo, et broneerida rendiauto sihtkohas Bulgaaria, kuna võid niimoodi säästa aega ja raha. momondo koondab kokku autorendi hinnad ja reeglid tuhandetelt rendiautode veebisaitidel ning võimaldab sul neid võrrelda.

momondo teeb sinu jaoks lihtsamaks suurepäraste rendiautode leidmise sihtkohas Bulgaaria, võimaldades sul kitsendada oma otsingut paljude filtreerimisvõimalustega. Saad valikut kitsendada hinna, autotüübi, asukoha ja muu alusel.

Jah, saidil momondo saad kasutada filtrit, mis toob esile ainult tasuta tühistamisega autorendivalikud. See filter on saadaval kõigi saidil momondo tehtavate autorendiotsingute jaoks, sealhulgas ka sihtkohas Bulgaaria.

Jah: vali lihtsalt õiglaste kütusereeglite filter pärast seda, ku oled teinud saidil momondo rendiautode otsingu sihtkohas Bulgaaria.

Jah, momondo saab kuvada sulle konkreetseid pakkumisi sihtkohas Bulgaaria, mis sisaldavad rendiautode põhjalikumat koristust.

momondo pakub spetsiaalset piiramatu läbisõidu filtrit rendiautodele sihtkohas Bulgaaria.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.