Autorent Küprosel

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Küprosel? Tee otsing siin!

Paphos, Küpros
6 juuli — 13 juuli
Sama tagastuskoht
Paphos, Küpros
K 6/7
Keskpäev
K 13/7
Keskpäev
Juhi vanus:

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Küpros

Leia sihtkohas Küpros endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€6 - €38

Kõik autotüübid

€6 - €113

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Küpros maksab keskmiselt €17. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Küpros on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 65% odavam, vaid €6 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 42% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Küpros. Autorendi keskmine hind sihtkohas Küpros võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Küpros neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Finikoudes Beach4,5 km
Choirokoitia27,0 km
Nissi Beach33,8 km
Ayia Napa Monastery36,4 km
Grecian Bay Beach37,1 km

Lähimad huviväärsused:

Akamas Peninsula National Park36,8 km
Cyprus Wine Museum39,6 km
Choirokoitia78,9 km
Eleftheria Square94,2 km
Kyrenia Castle103,0 km

Lähimad huviväärsused:

Eleftheria Square13,1 km
Kyrenia Castle26,4 km
Finikoudes Beach29,6 km
Choirokoitia42,6 km
Nissi Beach46,2 km

Rendi auto nende sihtkoha Küpros populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Küpros populaarseimad hotellid

Küpros: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Küpros auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Sihtkohas Küpros pakub üldiselt odavamaid rendiautosid Autorent Car Rental. Rendifirmaga Autorent Car Rental broneerides võid leida odavaid rendiautosid hinnaga alates €29/päev, sõltuvalt sellest, millist linna kavatsed külastada. Võrdluseks: keskmine autorendi hind sihtkohas Küpros on €29/päev.

Rendifirmal CarWiz on praegu sihtkohas Küpros kõige rohkem esindusi. Neil on üle riigi 34 esindust, mis tähendab, et peaksid oma sihtkohas lihtsasti nende esinduse leidma. Autorendifirmal CarWiz on enamasti esindusi riigi Küpros parimates turismilinnades. Näiteks linnas Paphos on autorendifirmal CarWiz 4 esindust.

Riigis Küpros peavad autojuhid (sealhulgas ka külalised välisriikidest) sõitma vasakul teepoolel. Pea meeles, et valel teepoolel sõitmine võib viia nii liikluseeskirjade rikkumise kui tõsiste õnnetusteni.

137 riigi hulgas on Küpros teede kvaliteedi poolest 31. kohal. Skaalal 1–7, kus 7 tähistab kõrgeimat hinnet, sai Küpros oma teede kvaliteedi eest hindeks 5. Teede kvaliteet riigis võib erineda sõltuvalt sellest, mis paiku külastad ning milline on ilm.

Sihtkohas Küpros on kõrgeim alkoholisisalduse määr veres, millega võib veel autot juhtida, 0,05%. Osades sihtkoha Küpros piirkondades ja linnades võivad aga erinevad piirangud kehtida, nii et uuri see enne reisima minemist kindlasti välja. Pane tähele, et sihtkohas Küpros on ametlikuks vanuseks, millest alates tohib alkoholi tarvitada, 17. Neile juhtidele, kes on sellest vanusest nooremad, määratakse karmimad karistused.

Sihtkohas Küpros autosid rentivate reisijate eelistatuim rendiautotüüp on Mini. Viimase 30 päeva jooksul rentis sellise auto 31% momondo kasutajatest ning keskmiselt maksid nad selle eest €10 päevas.

Eelmise nädala seisuga oli bensiini hind sihtkohas Küpros keskmiselt €1,81 per liter. Võrdluseks: odavaima keskmise bensiinihinnaga riik on Alžeeria (€0,31 per liter), samas kui kalleima keskmise bensiinihinnaga riik on Hong Kong (€2,85 per liter).


Autorent sihtkoha Küpros populaarsetes linnades

Võrdle autorendi hindu sihtkoha Küpros populaarseimates linnades

Autorent sihtkoha Küpros populaarsetes lennujaamades

Rendi auto ühes neist populaarsetest lennujaamadest sihtkohas Küpros

Küpros: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

momondo otsib üles ja võrdleb tuhandeid rendiautode veebisaite, et pakkuda sulle parimat valikut rendiautosid ja --reegleid sihtkohas Küpros. Rendiauto leidmine käib kiiresti ja on tasuta, seega on momondo sinu broneeringu jaoks mõistlik valik.

momondo teeb sinu jaoks lihtsamaks suurepäraste rendiautode leidmise sihtkohas Küpros, võimaldades sul kitsendada oma otsingut paljude filtreerimisvõimalustega. Saad valikut kitsendada hinna, autotüübi, asukoha ja muu alusel.

Muidugi! momondo pakub kasutajatele spetsiaalset filtrit, mille abil otsida sihtkohas Küpros just neid rendiautosid, mida saab tasuta tühistada.

Jah: vali lihtsalt õiglaste kütusereeglite filter pärast seda, ku oled teinud saidil momondo rendiautode otsingu sihtkohas Küpros.

Jah, momondo näitab sihtkohas Küpros põhjalikuma koristusega rendiautode pakkumisi.

Jah, saidilt momondo leiab piiramatu läbisõiduga autorendipakkumisi sihtkohas Küpros.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.