Rendi auto tasuta tühistamisega – otsi kohe.

Juhi vanus: 26–65
T 30/7
T 6/8
Kuidas momondos odavamalt autosid rentida?
 • Kuidas momondo parimaid autorendi hindu leiab?
  momondo otsib enam kui 30 000 asukohast ja hõlmab suuremaid autorendifirmasid nagu Hertz, Thrifty, Dollar, Enterprise, Payless jt, et saaksid suurima valiku odavaid autorendipakkumisi üle kogu maailma.

  momondos maksad selle hinna, mida näed – ei mingeid varjatud tasusid ega üllatusi auto kättesaamisel. Tänu meie 48-tunnisele tasuta tühistamise reeglile pole sul vaja oma rendiauto pärast muretseda, kui kõik ei lähe päris nii nagu plaanitud.
 • Kuidas parim autorendi pakkumine leida?
  Aitame sul leida odavaimad rendiautod oma lihtsa rendiautode võrdlemise tööriistaga. Lihtsalt tee oma valitud sihtkohas rendiautode otsing ja pea meeles, et saad tulemusi filtreerida, et endale huvipakkuvate rendiautotüüpide hindu võrrelda.
 • Millist tüüpi rendiautosid momondost leida võib?
  momondo hõlmab suuremaid autorendifirmasid nagu Hertz, Thrifty, Dollar, Enterprise, Payless jt, et saaksid valiku autorendipakkumisi kõigi sihtkohtade jaoks.

  momondost leiad pakkumisi ja soodustusi kõigile rendiautotüüpidele – meilt leiad kõike, olgu see siis väike, keskmine või suur; džiip, kaubik, luksusauto, pikap, kabriolett või sõiduk suuremale grupile.
 • Kas saan oma rendiauto teise kohta tagastada?
  momondos saad otsida rendiautot, mille väljastus- ja tagastuskoht on erinevad. Sul ei tule teha midagi muud kui märgistada otsingus kastike "Tagastamine teise kohta" ja sisestada soovitud tagastuskoht.

  NB! Erineva tagastuskoha puhul võidakse rakendada lisatasu, mille korral me märgime, kas see sisaldub kuvatud rendihinnas või mitte.