Värskeimad pakkumised
Ülevaade
Sõidukite võrdlus
Rendifirmade kataloog
KKK

Autorent Kreekas

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Kreekas? Tee otsing siin!

Juhi vanus: 26–65
N 27/6
N 4/7

Rendifirmade pakkumised enam kui 70 000 esinduses.

Tiitli „Euroopa parim reisirakendus 2023“ võitja
momondos autosid broneerides säästad raha
Parimad autopakkumised
Parimad autopakkumised
Vaata rendifirmade pakkumisi enam kui 70 000 esinduses.
Läbipaistev hind
Läbipaistev hind
Näed koguhinda kohe alguses, ilma mingite üllatusteta.
Broneeri paindlikult
Broneeri paindlikult
Leia tasuta tühistamise ja põhjalikuma koristusega autosid.
Hinnateavitused
Hinnateavitused
Sa pole veel valmis broneerima? Loo hinnateavitus, et jälgida hindu.

Kreeka – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiautode pakkumisi sihtkohas Kreeka
Toyota Yaris
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€18/päev

25 juuni–29 juuni
Toyota Yaris
Skoda Citigo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€19/päev

5 sept–12 sept
Skoda Citigo
Toyota Aygo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€20/päev

25 juuni–29 juuni
Toyota Aygo
Toyota Yaris
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€21/päev

5 sept–12 sept
Toyota Yaris
Toyota Corolla
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€21/päev

25 juuni–29 juuni
Toyota Corolla
Toyota Aygo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€23/päev

5 sept–12 sept
Toyota Aygo
Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€25/päev

5 sept–12 sept
Volkswagen Golf
Toyota Aygo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€28/päev

5 sept–12 sept
Toyota Aygo
Skoda Citigo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€30/päev

31 aug–7 sept
Skoda Citigo

Rendiautodest asukohas Kreeka

Kasulik teave, mis aitab sul broneerida parima rendiauto asukohas Kreeka

Mis on sihtkoha Kreeka odavaim autorendifirma?

Sihtkohas Kreeka pakub üldiselt odavamaid rendiautosid Centauro. Rendifirmaga Centauro broneerides võid leida odavaid rendiautosid hinnaga alates €11/päev, sõltuvalt sellest, millist linna kavatsed külastada. Võrdluseks: keskmine autorendi hind sihtkohas Kreeka on €22/päev.

Milline autorendifirma on sihtkohas Kreeka kõige populaarsem?

Meie andmete põhjal on GREEN MOTION populaarseim autorendifirma sihtkohas Kreeka. Eelmisel kuul valis 50% kasutajatest autorendi jaoks pakkuja GREEN MOTION . 77 kasutajat on jätnud pakkuja GREEN MOTION kohta sihtkohas Kreeka hinnangu, andes sellele autorendifirmale keskmiseks hindeks 4,7/10.

Millisel autorendifirmal on riigis Kreeka kõige rohkem esindusi?

Autounion Car Rental omab riigis Kreeka rohkem esindusi kui ükski teine autorendifirma. Neil on üle riigi kokku 249 esindust, mis tähendab, et leiad varem või hiljem ühe nende autorendiesindustest kas lennujaamas, kus maandud või siis linnast, mida külastad. Kui sa pole veel otsustanud, millist linna riigis Kreeka külastada, siis kaalu linna Ateena, mis on riigi kõige külastatavam sihtkoht. Autorendifirmal Autounion Car Rental on selles piirkonnas 6 esindust.

Milline rendiauto tüüp on sihtkohas Kreeka populaarseim?

Sihtkohta Kreeka reisijate levinuim rendiautovalik on mahtuniversaal. See võib tuleneda nende reisi ajal valitsevast ilmast, plaanitud tegevustest või nende eelarvest. Viimase 30 päeva jooksul rentis 35% kasutajatest, kes külastasid sihtkohta mahtuniversaal, rendiauto Kreeka hinnaga €23 päevas.

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Kreeka

Leia sihtkohas Kreeka endale sobivaim rendiauto

Väike autot

€5 - €38

Kõik autotüübid

€7 - €76

Autotüübi väike auto rentimine sihtkohas Kreeka maksab keskmiselt €14. Odavaim aeg autotüübi väike auto rentimiseks sihtkohas Kreeka on märts. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 67% odavam, vaid €5 päevas. Autotüübi väike auto rentimine on tavaliselt 40% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Kreeka. Autorendi keskmine hind sihtkohas Kreeka võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi väike auto parimad hinnad sihtkohas Kreeka, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi keskmine auto rentimine sihtkohas Kreeka maksab keskmiselt €34. Odavaim aeg autotüübi keskmine auto rentimiseks sihtkohas Kreeka on detsember. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 74% odavam, vaid €9 päevas. Autotüübi keskmine auto rentimine on tavaliselt 27% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Kreeka. Autorendi keskmine hind sihtkohas Kreeka võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Kreeka maksab keskmiselt €23. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Kreeka on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 59% odavam, vaid €10 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on tavaliselt 4% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Kreeka. Autorendi keskmine hind sihtkohas Kreeka võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Linnamaastur parimad hinnad sihtkohas Kreeka, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi väikebuss rentimine sihtkohas Kreeka maksab keskmiselt €41. Odavaim aeg autotüübi väikebuss rentimiseks sihtkohas Kreeka on mai. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 15% odavam, vaid €35 päevas. Autotüübi väikebuss rentimine on tavaliselt 40% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Kreeka. Autorendi keskmine hind sihtkohas Kreeka võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi väikebuss parimad hinnad sihtkohas Kreeka, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Toyota Yaris
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€18/päev

25 juuni–29 juuni
Toyota Yaris
Skoda Citigo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€19/päev

5 sept–12 sept
Skoda Citigo

Kreeka: autorendifirmade kataloog

Kreeka: kõik suuremad rendifirmad

Autounion Car Rental

249 esindust

SURPRICE CAR RENTAL

201 esindust

DISCOUNT.QUEBEC

159 esindust

keddy by Europcar

152 esindust

Europcar

124 esindust

Avance Rent a Car

123 esindust

Sunnycars

119 esindust

AbbyCar Car Rentals

87 esindust

Kreeka: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Kreeka auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Kummal pool teed sihtkohas Kreeka sõidetakse?

Sihtkohas Kreeka peavad juhid alati paremal teepoolel sõitma. Selle eiramine võib liiklustrahve kaasa tuua.

Kui head on sihtkoha Kreeka teed?

2019. aastal oli Kreeka teede kvaliteedi poolest üle kogu maailma 137 riigi hulgas 56. kohal. Skaalal 1–7 sai Kreeka teede kvaliteedi hindeks 4,3. Pane tähele, et teeolud sihtkohas Kreeka võivad erineda sõltuvalt sellest, millist piirkonda kavatsed külastada.

Milline on alkoholijoobes auto juhtimise piirang sihtkohas Kreeka?

Riigis Kreeka on autoga sõites lubatud alkoholisisalduse määr veres 0,05% ning see kehtib nii kohalikele kui külastajatele. Alkoholisisalduse määr veres näitab alkoholi protsenti su vereringes. Seda teavet kasutades määratakse kindlaks, kui purjus inimene on. Kui su vere alkoholisisalduse määr on sihtkohas Kreeka autot juhtides üle 0,05%, rikud seadust ja seda loetakse purjuspäi juhtimiseks. Pea meeles, et karmimad karistused kehtivad neile, kes juhivad purjuspäi autot ja on nooremad kui ametlik iga, millest alates on lubatud alkoholi tarvitada. Sihtkohas Kreeka on alkoholi joomine lubatud alates vanusest 18.

Kui palju maksab bensiin sihtkohas Kreeka?

Sihtkohas Kreeka maksis bensiin eelmisel nädalal keskmiselt €1,89 per liter. Kui su autorendi eelarve on piiratud, kaalu odavamate kütusehindadega riiki nagu näiteks Egiptus, kus see maksab keskmiselt €0,27 per liter. Hong Kong on samuti suurepärane riik, mida võiksid külastada juhul, kui sa ei pea bensiinihindade pärast muretsema, kuna need olid eelmisel nädalal €2,99 per liter.

Millal momondo viimati otsingu „autod – Kreeka“ hindu kontrollis?

Otsingu „autod – Kreeka“ hindu värskendati viimati täna.

Mitmelt pakkujalt momondo teenuse „autod – Kreeka“ pakkumisi otsib?

On 4 066 teenusepakkujat, kellel on „autod – Kreeka“ pakkumisi seisuga juuni 2024.

Kui vana peab olema sihtkohas Kreeka auto rentimiseks?

Juhi miinimumvanus on riigiti erinev ning Kreeka pole siin erandiks. ELi riikides peab olema juhiloa saamiseks vähemalt 18-aastane. Välisriigis auto rentimiseks nõutakse tavaliselt, et oleksid vähemalt 21 aastat vana. Juhul, kui sa pole veel 25-aastane, võidakse küsida ka noorjuhi lisatasu. Soovitame sul enne broneeringu tegemist lugeda läbi valitud rendifirma tingimused.

Milliseid (isikut tõendavaid) dokumente vajan sihtkohas Kreeka auto rentimiseks?

Auto rentimiseks sihtkohas Kreeka peavad kõik juhid esitama kehtiva juhiloa. Kui juhiloa keel erineb rendifirma riigikeelest, võib rendifirma küsida lisaks ka rahvusvahelist juhiluba, kui seda nõuab seadus. Välismaal autot rentides pead vahel esitama ka dokumendid oma kojusõidu ning kohapealse majutuse kohta. Soovitame alati küsida lisateavet konkreetselt firmalt, kelle auto rendid.


Miks valida momondo?

Miks peaksin kasutama saiti momondo sihtkohas Kreeka rendiauto broneerimiseks?

Peaksid broneerima oma rendiauto sihtkohas Kreeka, kasutades saiti momondo, kuna see on kiire, tasuta ja lihtne ning võid tänu sellele raha säästa. momondo teeb ära raske töö, otsides üles rendiautode hinnad ja reeglid ning sinul tuleb vaid tulemusi võrrelda ja valida välja variant, mis su reisi jaoks kõige paremini sobib.

Kuidas aitab momondo mul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Kreeka?

momondo aitab sul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Kreeka, kuna võimaldab sul filtreerida tulemusi hinna, mahutavuse, auto omaduste, tagastuskoha, väljastuskoha ja palju muu alusel.

Kas momondo kuvab sihtkohas Kreeka tasuta tühistamisega rendiautode pakkumisi?

Jah, saidil momondo saad filtreid kasutades leida just need autorendifirmad sihtkohas Kreeka, mis pakuvad tasuta tühistamist.

Kas saan rentida saidi momondo kaudu õiglaste kütusereeglitega rendiauto sihtkohas Kreeka?

Jah – momondo pakub spetsiaalset õiglaste kütusereeglite otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Kreeka.

Kas saan saiti momondo kasutades otsida sihtkohas Kreeka rendiautot, mida koristataks põhjalikumalt?

momondo pakub sihtkohas Kreeka rendiautosid otsides võimalust filtreerida tulemusi just põhjalikuma koristamise alusel.

Kas saan otsida sihtkohas Kreeka piiramatu läbisõiduga rendiautosid, kasutades saiti momondo?

Kindlasti. Saidil momondo saad filtreerida läbisõidupiiranguta rendiautode pakkumisi sihtkohas Kreeka.


Lihtsam viis, kuidas hallata reisi sihkohta Kreeka.

Meie tööriist teeb sõbra- ja perereiside planeerimise ja organiseerimise lihtsaks. Reisid on tasuta – ja saad selle funktsioone kasutada ka siis, kui sa ei broneeri meie kaudu.

Saa teavitusi, kui hinnad langevad

Igapäevased hinnamuudatused sinu postkastis – ainult hinnateavitustega.
N 27/6
Keskpäev
N 4/7
Keskpäev
Meili mulle saidi momondo lemmikpakkumisi

Leia paremaid majutuspakkumisi sihtkohas Kreeka