Autorent Itaalias

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Itaalias? Tee otsing siin!

Milaano, Milano, Itaalia
1 juuli — 8 juuli
Sama tagastuskoht
Milaano, Milano, Itaalia
R 1/7
Keskpäev
R 8/7
Keskpäev
Juhi vanus:

Itaalia – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiautode pakkumisi sihtkohas Itaalia
Toyota Fortuner
või sarnane keskklassi linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€91/päev

1 sept–8 sept
Toyota Fortuner
Renault Duster
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€78/päev

1 sept–8 sept
Renault Duster
Daewoo Leganza
või sarnane Tavaline
Kuni 5 reisijat

€140/päev

1 sept–8 sept
Daewoo Leganza
Daihatsu Sirion
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€56/päev

26 sept–3 okt
Daihatsu Sirion
Renault Mégane
või sarnane Väike universaal
Kuni 4 reisijat

€87/päev

9 sept–15 sept
Renault Mégane
Toyota Fortuner
või sarnane keskklassi linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€112/päev

1 sept–8 sept
Toyota Fortuner
Porsche Panamera
või sarnane Pakkuja valik
Kuni 5 reisijat
5 uksega sõidukid

€59/päev

26 sept–3 okt
Porsche Panamera
Hyundai Accent
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€78/päev

26 sept–3 okt
Hyundai Accent
Renault Duster
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€99/päev

26 sept–3 okt
Renault Duster

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Itaalia

Leia sihtkohas Itaalia endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€9 - €74

Kõik autotüübid

€10 - €120

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Itaalia maksab keskmiselt €30. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Itaalia on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 71% odavam, vaid €9 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 46% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Itaalia. Autorendi keskmine hind sihtkohas Itaalia võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Väike parimad hinnad sihtkohas Itaalia, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Itaalia maksab keskmiselt €53. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Itaalia on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 53% odavam, vaid €25 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on 8% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Itaalia. Autorendi keskmine hind sihtkohas Itaalia võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Keskmine parimad hinnad sihtkohas Itaalia, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Suur rentimine sihtkohas Itaalia maksab keskmiselt €80. Odavaim aeg autotüübi Suur rentimiseks sihtkohas Itaalia on detsember. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 87% odavam, vaid €11 päevas. Autotüübi Suur rentimine on 30% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Itaalia. Autorendi keskmine hind sihtkohas Itaalia võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Itaalia maksab keskmiselt €38. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Itaalia on september. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 85% odavam, vaid €6 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on 32% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Itaalia. Autorendi keskmine hind sihtkohas Itaalia võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Linnamaastur parimad hinnad sihtkohas Itaalia, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Väikebuss rentimine sihtkohas Itaalia maksab keskmiselt €72. Odavaim aeg autotüübi Väikebuss rentimiseks sihtkohas Itaalia on veebruar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 39% odavam, vaid €44 päevas. Autotüübi Väikebuss rentimine on 21% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Itaalia. Autorendi keskmine hind sihtkohas Itaalia võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Daihatsu Sirion
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€56/päev

26 sept–3 okt
Daihatsu Sirion
Mini Countryman
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€57/päev

1 sept–8 sept
Mini Countryman
Fiat 500
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€48/päev

26 sept–3 okt
Fiat 500

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Itaalia neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Stazione di Venezia Santa Lucia6,9 km
Ponte di Rialto7,1 km
Piazzale Roma7,3 km
Canal Grande7,4 km
Basilica di San Marco7,5 km

Lähimad huviväärsused:

Amalfi Beach38,4 km
Colosseum186,9 km
Fontana di Trevi188,2 km
Pantheon188,5 km
Spanish Steps188,6 km

Lähimad huviväärsused:

Ostia Antica5,7 km
Musei Vaticani20,8 km
Campo de' Fiori21,4 km
Piazza Navona21,7 km
Pantheon22,0 km

Rendi auto nende sihtkoha Itaalia populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Itaalia populaarseimad hotellid

Itaalia: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Itaalia auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Meie andmete põhjal on sihtkoha Itaalia odavaim autorendifirma INTERRENT . Kasutajad, kes broneerivad rendifirmaga INTERRENT , leiavad tihti hindu, mis on alla keskmise €89 suuruse päevahinna. Rendifirmaga INTERRENT algavad soodsad rendihinnad €18 päevas, sõltuvalt sellest, millist linna külastad, mis tüüpi auto sulle huvi pakub ja kui kauaks selle rendid.

Praegu on sihtkoha Itaalia populaarseim autorendifirma SICILY BY CAR . 10 kasutajat andsid autorendifirmale SICILY BY CAR nende klienditeeninduse ja rendiautode kvaliteedi eest keskmiseks hindeks 6,1/10. Viimase kuu jooksul valis 18% kasutajatest sihtkohas Itaalia autorendi jaoks pakkuja SICILY BY CAR .

Rendifirmal Sunnycars on üle riigi Itaalia kõige rohkem esindusi. Sellel firmal on 733 esindust, millest paljud asuvad lennujaamades ja linnade keskustes. Riigi Itaalia populaarseim linn on Milaano – kaalu selle külastamist. Autorendifirma Sunnycars on seal populaarne ning sel on 40 esindust, millest paljud asuvad lennujaamas ja kesklinnas.

Riigis Itaalia peavad autojuhid (sealhulgas ka külalised välisriikidest) sõitma paremal teepoolel. Pea meeles, et valel teepoolel sõitmine võib viia nii liikluseeskirjade rikkumise kui tõsiste õnnetusteni.

Sihtkoha Itaalia teedevõrk on saanud kvaliteedihindeks 4,4 (1 madalaim, 7 kõrgeim). Seega on see maailmas 137 riigi seas 49. kohal. Teed on riigi eri piirkondades väga erinevad, seega võta seda hinnet kui üldist hinnangut või võrdluspunkti.

Sihtkohas Itaalia on kõrgeim alkoholisisalduse määr veres, millega võib veel autot juhtida, 0,05%. Osades sihtkoha Itaalia piirkondades ja linnades võivad aga erinevad piirangud kehtida, nii et uuri see enne reisima minemist kindlasti välja. Pane tähele, et sihtkohas Itaalia on ametlikuks vanuseks, millest alates tohib alkoholi tarvitada, 18 ning kehtivad ranged seadused, mis keelavad noorematel juhtidel alkoholijoobes sõita.

Sihtkohas Itaalia autosid rentivate reisijate eelistatuim rendiautotüüp on Economy. Viimase 30 päeva jooksul rentis sellise auto 33% momondo kasutajatest ning keskmiselt maksid nad selle eest €17 päevas.

Keskmiselt võid eeldada, et sihtkohas Itaalia maksab bensiin €2,02 per liter. Pane tähele, et see on eelmise nädala üleriiklik keskmine hind ning bensiinihinnad võivad riigi eri paigus erineda. Kui sa pole kindlalt otsustanud, et rendid auto sihtkohas Itaalia, siis kaalu alternatiivina riiki Alžeeria. Sealsed bensiinihinnad kuuluvad maailma odavaimate hulka – eelmisel nädalal olid need €0,30 per liter. Hong Kong on samuti suurepärane koht, mida külastada ja kus auto rentida, kuid pane tähele, et bensiinihinnad võivad seal kallid olla – need on umbes €2,85 per liter.


Autorent sihtkoha Itaalia populaarsetes lennujaamades

Rendi auto ühes neist populaarsetest lennujaamadest sihtkohas Itaalia

Itaalia: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

momondo otsib üles ja võrdleb tuhandeid rendiautode veebisaite, et pakkuda sulle parimat valikut rendiautosid ja --reegleid sihtkohas Itaalia. Rendiauto leidmine käib kiiresti ja on tasuta, seega on momondo sinu broneeringu jaoks mõistlik valik.

momondo aitab sul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Itaalia, kuna võimaldab sul filtreerida tulemusi hinna, mahutavuse, auto omaduste, tagastuskoha, väljastuskoha ja palju muu alusel.

Jah, saidil momondo saad kasutada filtrit, mis toob esile ainult tasuta tühistamisega autorendivalikud. See filter on saadaval kõigi saidil momondo tehtavate autorendiotsingute jaoks, sealhulgas ka sihtkohas Itaalia.

Jah: vali lihtsalt õiglaste kütusereeglite filter pärast seda, ku oled teinud saidil momondo rendiautode otsingu sihtkohas Itaalia.

Jah, momondo saab kuvada sulle konkreetseid pakkumisi sihtkohas Itaalia, mis sisaldavad rendiautode põhjalikumat koristust.

Jah, momondo saab näidata piiramatu läbisõiduga rendiautode valikuid sihtkohas Itaalia.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.