Ülevaade
Värskeimad pakkumised
Sõidukite võrdlus
Rendifirmade kataloog
KKK

Autorent Itaalias

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Itaalias? Tee otsing siin!

Milaano, Milano, Itaalia
25 apr — 2 mai
Milaano, Milano, Itaalia
N 25/4
Keskpäev
N 2/5
Keskpäev
Juhi vanus:

Rendifirmade pakkumised enam kui 70 000 esinduses.

Tiitli „Euroopa parim reisirakendus 2023“ võitja
momondos autosid broneerides säästad raha
Parimad autopakkumised
Parimad autopakkumised
Vaata rendifirmade pakkumisi enam kui 70 000 esinduses.
Läbipaistev hind
Läbipaistev hind
Näed koguhinda kohe alguses, ilma mingite üllatusteta.
Broneeri paindlikult
Broneeri paindlikult
Leia tasuta tühistamise ja põhjalikuma koristusega autosid.
Hinnateavitused
Hinnateavitused
Sa pole veel valmis broneerima? Loo hinnateavitus, et jälgida hindu.

Itaalia – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiautode pakkumisi sihtkohas Itaalia
Toyota Aygo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€6/päev

24 apr–1 mai
Toyota Aygo
Volkswagen Polo
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€6/päev

24 apr–1 mai
Volkswagen Polo
Toyota Corolla
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€8/päev

24 apr–1 mai
Toyota Corolla
Kia Cee'd SW
või sarnane Väike universaal
Kuni 4 reisijat

€8/päev

24 apr–1 mai
Kia Cee'd SW
Volkswagen Polo
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€8/päev

23 apr–25 apr
Volkswagen Polo
Skoda Citigo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€9/päev

23 apr–25 apr
Skoda Citigo
Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€10/päev

23 apr–25 apr
Volkswagen Golf
Skoda Citigo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€10/päev

23 apr–25 apr
Skoda Citigo
Skoda Citigo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€10/päev

24 mai–29 mai
Skoda Citigo

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Itaalia

Leia sihtkohas Itaalia endale sobivaim rendiauto

Väike autot

€11 - €39

Kõik autotüübid

€13 - €58

Autotüübi väike auto rentimine sihtkohas Itaalia maksab keskmiselt €26. Odavaim aeg autotüübi väike auto rentimiseks sihtkohas Itaalia on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 60% odavam, vaid €11 päevas. Autotüübi väike auto rentimine on tavaliselt 31% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Itaalia. Autorendi keskmine hind sihtkohas Itaalia võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi väike auto parimad hinnad sihtkohas Itaalia, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi keskmine auto rentimine sihtkohas Itaalia maksab keskmiselt €43. Odavaim aeg autotüübi keskmine auto rentimiseks sihtkohas Itaalia on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 85% odavam, vaid €7 päevas. Autotüübi keskmine auto rentimine on tavaliselt 12% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Itaalia. Autorendi keskmine hind sihtkohas Itaalia võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi keskmine auto parimad hinnad sihtkohas Itaalia, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi suur auto rentimine sihtkohas Itaalia maksab keskmiselt €68. Odavaim aeg autotüübi suur auto rentimiseks sihtkohas Itaalia on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 70% odavam, vaid €21 päevas. Autotüübi suur auto rentimine on tavaliselt 43% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Itaalia. Autorendi keskmine hind sihtkohas Itaalia võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Itaalia maksab keskmiselt €35. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Itaalia on märts. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 70% odavam, vaid €11 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on tavaliselt 8% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Itaalia. Autorendi keskmine hind sihtkohas Itaalia võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi väikebuss rentimine sihtkohas Itaalia maksab keskmiselt €82. Odavaim aeg autotüübi väikebuss rentimiseks sihtkohas Itaalia on veebruar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 9% odavam, vaid €76 päevas. Autotüübi väikebuss rentimine on tavaliselt 54% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Itaalia. Autorendi keskmine hind sihtkohas Itaalia võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi kabriolett rentimine sihtkohas Itaalia maksab keskmiselt €30. Odavaim aeg autotüübi kabriolett rentimiseks sihtkohas Itaalia on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 0% odavam, vaid €31 päevas. Autotüübi kabriolett rentimine on tavaliselt 21% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Itaalia. Autorendi keskmine hind sihtkohas Itaalia võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Toyota Aygo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€6/päev

24 apr–1 mai
Toyota Aygo
Volkswagen Polo
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€6/päev

24 apr–1 mai
Volkswagen Polo
Toyota Corolla
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€8/päev

24 apr–1 mai
Toyota Corolla

Rendiautodest asukohas Itaalia

Kasulik teave, mis aitab sul broneerida parima rendiauto asukohas Itaalia

Mis on sihtkoha Itaalia odavaim autorendifirma?

Meie andmete põhjal on sihtkoha Itaalia odavaim autorendifirma Target Italy. Kasutajad, kes broneerivad rendifirmaga Target Italy, leiavad tihti hindu, mis on alla keskmise €34 suuruse päevahinna. Rendifirmaga Target Italy algavad soodsad rendihinnad €17 päevas, sõltuvalt sellest, millist linna külastad, mis tüüpi auto sulle huvi pakub ja kui kauaks selle rendid.

Millisel autorendifirmal on riigis Itaalia kõige rohkem esindusi?

Rendifirmal Sunnycars on üle riigi Itaalia kõige rohkem esindusi. Sellel firmal on 581 esindust, millest paljud asuvad lennujaamades ja linnade keskustes. Riigi Itaalia populaarseim linn on Milaano – kaalu selle külastamist. Autorendifirma Sunnycars on seal populaarne ning sel on 35 esindust, millest paljud asuvad lennujaamas ja kesklinnas.

Milline rendiauto tüüp on sihtkohas Itaalia populaarseim?

Sihtkohas Itaalia autosid rentivate reisijate eelistatuim rendiautotüüp on säästuauto. Viimase 30 päeva jooksul rentis sellise auto 37% momondo kasutajatest ning keskmiselt maksid nad selle eest €28 päevas.

Itaalia: autorendifirmade kataloog

Itaalia: kõik suuremad rendifirmad

Sunnycars

581 esindust

Free2Move

353 esindust

DRIVALIA

318 esindust

keddy by Europcar

307 esindust

Hertz

305 esindust

Leasys Rent

296 esindust

MAGGIORE

275 esindust

Avis

238 esindust

Itaalia: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Itaalia auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Kummal pool teed sihtkohas Itaalia sõidetakse?

Riigis Itaalia peavad autojuhid (sealhulgas ka külalised välisriikidest) sõitma paremal teepoolel. Pea meeles, et valel teepoolel sõitmine võib viia nii liikluseeskirjade rikkumise kui tõsiste õnnetusteni.

Kui head on sihtkoha Itaalia teed?

Sihtkoha Itaalia teedevõrk on saanud kvaliteedihindeks 4,4 (1 madalaim, 7 kõrgeim). Seega on see maailmas 137 riigi seas 49. kohal. Teed on riigi eri piirkondades väga erinevad, seega võta seda hinnet kui üldist hinnangut või võrdluspunkti.

Milline on alkoholijoobes auto juhtimise piirang sihtkohas Itaalia?

Sihtkohas Itaalia on kõrgeim alkoholisisalduse määr veres, millega võib veel autot juhtida, 0,05%. Osades sihtkoha Itaalia piirkondades ja linnades võivad aga erinevad piirangud kehtida, nii et uuri see enne reisima minemist kindlasti välja. Pane tähele, et sihtkohas Itaalia on ametlikuks vanuseks, millest alates tohib alkoholi tarvitada, 18 ning kehtivad ranged seadused, mis keelavad noorematel juhtidel alkoholijoobes sõita.

Kui palju maksab bensiin sihtkohas Itaalia?

Keskmiselt võid eeldada, et sihtkohas Itaalia maksab bensiin €1,95 per liter. Pane tähele, et see on eelmise nädala üleriiklik keskmine hind ning bensiinihinnad võivad riigi eri paigus erineda. Kui sa pole kindlalt otsustanud, et rendid auto sihtkohas Itaalia, siis kaalu alternatiivina riiki Egiptus. Sealsed bensiinihinnad kuuluvad maailma odavaimate hulka – eelmisel nädalal olid need €0,27 per liter. Hong Kong on samuti suurepärane koht, mida külastada ja kus auto rentida, kuid pane tähele, et bensiinihinnad võivad seal kallid olla – need on umbes €2,99 per liter.

Millal momondo viimati otsingu „autod – Itaalia“ hindu kontrollis?

Otsingu „autod – Itaalia“ hindu värskendatakse igapäevaselt.

Mitmelt pakkujalt momondo teenuse „autod – Itaalia“ pakkumisi otsib?

Seisuga aprill 2024 on 6 424 teenusepakkujat, kes pakuvad teenust „autod – Itaalia“.

Kui vana peab olema sihtkohas Itaalia auto rentimiseks?

Juhi miinimumvanus on riigiti erinev ning Itaalia pole siin erandiks. Paljudes ELi riikides peab olema juhiloa saamiseks vähemalt 18-aastane. Välismaal auto rentimiseks pead olema reeglina vähemalt 21-aastane. Alla 25-aastastelt võidakse küsida ka noorjuhi lisatasu. Soovitame sul enne broneeringu tegemist lugeda läbi valitud rendifirma tingimused.

Milliseid (isikut tõendavaid) dokumente vajan sihtkohas Itaalia auto rentimiseks?

Sihtkohas Itaalia auto rentimiseks peab kõigil juhtidel olema kehtiv juhiluba. Kui juhiloa keel erineb sihtkoha riigikeelest, võta kaasa ka rahvusvaheline juhiluba, kui seda nõuavad kohalikud seadused. Välisriigis autot rentides pead vahel esitama ka dokumendid oma kojusõidu ning kohapealse majutuse kohta. Selliste nõuete kohta on soovitatav alati küsida lisateavet konkreetselt rendifirmalt, mida plaanid kasutada.


Miks valida momondo?

Miks peaksin kasutama saiti momondo sihtkohas Itaalia rendiauto broneerimiseks?

momondo otsib üles ja võrdleb tuhandeid rendiautode veebisaite, et pakkuda sulle parimat valikut rendiautosid ja --reegleid sihtkohas Itaalia. Rendiauto leidmine käib kiiresti ja on tasuta, seega on momondo sinu broneeringu jaoks mõistlik valik.

Kuidas aitab momondo mul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Itaalia?

momondo aitab sul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Itaalia, kuna võimaldab sul filtreerida tulemusi hinna, mahutavuse, auto omaduste, tagastuskoha, väljastuskoha ja palju muu alusel.

Kas momondo kuvab sihtkohas Itaalia tasuta tühistamisega rendiautode pakkumisi?

Jah, saidil momondo saad kasutada filtrit, mis toob esile ainult tasuta tühistamisega autorendivalikud. See filter on saadaval kõigi saidil momondo tehtavate autorendiotsingute jaoks, sealhulgas ka sihtkohas Itaalia.

Kas saan rentida saidi momondo kaudu õiglaste kütusereeglitega rendiauto sihtkohas Itaalia?

Jah: vali lihtsalt õiglaste kütusereeglite filter pärast seda, ku oled teinud saidil momondo rendiautode otsingu sihtkohas Itaalia.

Kas saan saiti momondo kasutades otsida sihtkohas Itaalia rendiautot, mida koristataks põhjalikumalt?

Jah, momondo saab kuvada sulle konkreetseid pakkumisi sihtkohas Itaalia, mis sisaldavad rendiautode põhjalikumat koristust.

Kas saan otsida sihtkohas Itaalia piiramatu läbisõiduga rendiautosid, kasutades saiti momondo?

Jah, momondo saab näidata piiramatu läbisõiduga rendiautode valikuid sihtkohas Itaalia.


Lihtsam viis, kuidas hallata reisi sihkohta Itaalia.

Meie tööriist teeb sõbra- ja perereiside planeerimise ja organiseerimise lihtsaks. Reisid on tasuta – ja saad selle funktsioone kasutada ka siis, kui sa ei broneeri meie kaudu.

Saa teavitusi, kui hinnad langevad

Igapäevased hinnamuudatused sinu postkastis – ainult hinnateavitustega.
N 25/4
Keskpäev
N 2/5
Keskpäev
Meili mulle saidi momondo lemmikpakkumisi

Leia paremaid majutuspakkumisi sihtkohas Itaalia