Autorent Poolas

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Poolas? Tee otsing siin!

Varssavi, Poola
6 juuli — 13 juuli
Sama tagastuskoht
Varssavi, Poola
K 6/7
Keskpäev
K 13/7
Keskpäev
Juhi vanus:

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Poola

Leia sihtkohas Poola endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€8 - €38

Kõik autotüübid

€8 - €223

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Poola maksab keskmiselt €11. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Poola on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 34% odavam, vaid €8 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 70% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Poola. Autorendi keskmine hind sihtkohas Poola võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Poola neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Nowy Świat8,3 km
Pałac Prezydencki9,2 km
Wolf's Lair215,8 km
Krakow Old Town244,5 km
Kościół Mariacki244,5 km

Lähimad huviväärsused:

Cloth Hall10,5 km
Main Market Square10,5 km
Krakow Old Town10,5 km
Kościół Mariacki10,7 km
Cmentarz żydowski11,4 km

Lähimad huviväärsused:

Sopot Beach10,1 km
Pomnik Jana Heweliusza12,0 km
Żuraw w Gdańsku12,6 km

Rendi auto nende sihtkoha Poola populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Poola populaarseimad hotellid

Poola: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Poola auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Rendifirmal RENTIS on üle riigi Poola kõige rohkem esindusi. Sellel firmal on 143 esindust, millest paljud asuvad lennujaamades ja linnade keskustes. Kui sa pole veel otsustanud, millist linna riigis Poola külastada, siis kaalu linna Varssavi, mis on riigi kõige külastatavam sihtkoht. Autorendifirmal RENTIS on selles piirkonnas 7 esindust.

Riigis Poola peavad autojuhid (sealhulgas ka külalised välisriikidest) sõitma paremal teepoolel. Pea meeles, et valel teepoolel sõitmine võib viia nii liikluseeskirjade rikkumise kui tõsiste õnnetusteni.

2019. aastal oli Poola 137 riigi hulgas teede kvaliteedi poolest 76. kohal. Poola sai teede kvaliteedi eest hindeks 3,8 (skaalal 1–7, kus 7 on kõrgeim võimalik skoor).

0,02% on maksimaalne vere alkoholisisalduse määr, millega on lubatud sihtkohas Poola autot juhtida. Nii sihtkoha Poola elanike kui külastajate jaoks võib kõrgema alkoholisisalduse määraga auto juhtimine karistuse kaasa tuua. Pea meeles, et karmimad karistused kehtivad neile, kes juhivad purjuspäi autot ja on nooremad kui ametlik iga, millest alates on lubatud alkoholi tarvitada. Sihtkohas Poola on alkoholi joomine lubatud alates vanusest 18.

19% momondo kasutajatest eelistas sihtkohta Poola külastades autotüüpi Poola, mis teeb sellest populaarseima rendiauto tüübi kogu riigis. Ehkki autorendi hinnad sihtkohas Poola erinevad sõltuvalt autost ja rendifirmast, võid eeldada, et Economy maksab keskmiselt €20 päevas.

Keskmiselt võid eeldada, et sihtkohas Poola maksab bensiin €1,71 per liter. Pane tähele, et see on eelmise nädala üleriiklik keskmine hind ning bensiinihinnad võivad riigi eri paigus erineda. Kui sa pole kindlalt otsustanud, et rendid auto sihtkohas Poola, siis kaalu alternatiivina riiki Alžeeria. Sealsed bensiinihinnad kuuluvad maailma odavaimate hulka – eelmisel nädalal olid need €0,31 per liter. Hong Kong on samuti suurepärane koht, mida külastada ja kus auto rentida, kuid pane tähele, et bensiinihinnad võivad seal kallid olla – need on umbes €2,85 per liter.


Autorent sihtkoha Poola populaarsetes linnades

Võrdle autorendi hindu sihtkoha Poola populaarseimates linnades

Poola: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Auto rentimine sihtkohas Poola saidi momondo kaudu võib säästa sinu aega ja raha. momondo pakub sulle laia valikut võimalusi ja autosid, kuna teeme otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et saaksid oma reisi jaoks parima variandi valida.

momondo aitab sul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Poola, kuna võimaldab sul filtreerida tulemusi hinna, mahutavuse, auto omaduste, tagastuskoha, väljastuskoha ja palju muu alusel.

Jah, momondo võimaldab sul välja filtreerida just need autorendifirmad sihtkohas Poola, mis pakuvad tasuta tühistamist.

Jah – momondo pakub spetsiaalset õiglaste kütusereeglite otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Poola.

Jah, momondo näitab sihtkohas Poola põhjalikuma koristusega rendiautode pakkumisi.

Jah, momondo saab näidata piiramatu läbisõiduga rendiautode valikuid sihtkohas Poola.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.