Ülevaade
Sõidukite võrdlus
Rendifirmade kataloog
KKK

Autorent Poolas

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Poolas? Tee otsing siin!

Varssavi, Poola
2 mai — 9 mai
Varssavi, Poola
N 2/5
Keskpäev
N 9/5
Keskpäev
Juhi vanus:

Rendifirmade pakkumised enam kui 70 000 esinduses.

Tiitli „Euroopa parim reisirakendus 2023“ võitja
momondos autosid broneerides säästad raha
Parimad autopakkumised
Parimad autopakkumised
Vaata rendifirmade pakkumisi enam kui 70 000 esinduses.
Läbipaistev hind
Läbipaistev hind
Näed koguhinda kohe alguses, ilma mingite üllatusteta.
Broneeri paindlikult
Broneeri paindlikult
Leia tasuta tühistamise ja põhjalikuma koristusega autosid.
Hinnateavitused
Hinnateavitused
Sa pole veel valmis broneerima? Loo hinnateavitus, et jälgida hindu.

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Poola

Leia sihtkohas Poola endale sobivaim rendiauto

Väike autot

€6 - €30

Kõik autotüübid

€12 - €59

Autotüübi väike auto rentimine sihtkohas Poola maksab keskmiselt €16. Odavaim aeg autotüübi väike auto rentimiseks sihtkohas Poola on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 63% odavam, vaid €6 päevas. Autotüübi väike auto rentimine on tavaliselt 36% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Poola. Autorendi keskmine hind sihtkohas Poola võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi keskmine auto rentimine sihtkohas Poola maksab keskmiselt €16. Odavaim aeg autotüübi keskmine auto rentimiseks sihtkohas Poola on august. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 25% odavam, vaid €20 päevas. Autotüübi keskmine auto rentimine on tavaliselt 36% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Poola. Autorendi keskmine hind sihtkohas Poola võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Poola maksab keskmiselt €16. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Poola on detsember. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 13% odavam, vaid €14 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on tavaliselt 36% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Poola. Autorendi keskmine hind sihtkohas Poola võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Rendiautodest asukohas Poola

Kasulik teave, mis aitab sul broneerida parima rendiauto asukohas Poola

Millisel autorendifirmal on riigis Poola kõige rohkem esindusi?

Rendifirmal RENTIS on üle riigi Poola kõige rohkem esindusi. Sellel firmal on 189 esindust, millest paljud asuvad lennujaamades ja linnade keskustes. Kui sa pole veel otsustanud, millist linna riigis Poola külastada, siis kaalu linna Varssavi, mis on riigi kõige külastatavam sihtkoht. Autorendifirmal RENTIS on selles piirkonnas 7 esindust.

Milline rendiauto tüüp on sihtkohas Poola populaarseim?

34% momondo kasutajatest eelistas sihtkohta Poola külastades autotüüpi Poola, mis teeb sellest populaarseima rendiauto tüübi kogu riigis. Ehkki autorendi hinnad sihtkohas Poola erinevad sõltuvalt autost ja rendifirmast, võid eeldada, et Linnamaastur maksab keskmiselt €23 päevas.

Poola: autorendifirmade kataloog

Poola: kõik suuremad rendifirmad

RENTIS

189 esindust

Panek

133 esindust

Express Rent a Car

107 esindust

SURPRICE CAR RENTAL

76 esindust

99Rent

53 esindust

Car Net

44 esindust

Hertz

41 esindust

Avis

39 esindust

Poola: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Poola auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Kummal pool teed sihtkohas Poola sõidetakse?

Riigis Poola peavad autojuhid (sealhulgas ka külalised välisriikidest) sõitma paremal teepoolel. Pea meeles, et valel teepoolel sõitmine võib viia nii liikluseeskirjade rikkumise kui tõsiste õnnetusteni.

Kui head on sihtkoha Poola teed?

2019. aastal oli Poola 137 riigi hulgas teede kvaliteedi poolest 76. kohal. Poola sai teede kvaliteedi eest hindeks 3,8 (skaalal 1–7, kus 7 on kõrgeim võimalik skoor).

Milline on alkoholijoobes auto juhtimise piirang sihtkohas Poola?

0,02% on maksimaalne vere alkoholisisalduse määr, millega on lubatud sihtkohas Poola autot juhtida. Nii sihtkoha Poola elanike kui külastajate jaoks võib kõrgema alkoholisisalduse määraga auto juhtimine karistuse kaasa tuua. Pea meeles, et karmimad karistused kehtivad neile, kes juhivad purjuspäi autot ja on nooremad kui ametlik iga, millest alates on lubatud alkoholi tarvitada. Sihtkohas Poola on alkoholi joomine lubatud alates vanusest 18.

Kui palju maksab bensiin sihtkohas Poola?

Keskmiselt võid eeldada, et sihtkohas Poola maksab bensiin €1,53 per liter. Pane tähele, et see on eelmise nädala üleriiklik keskmine hind ning bensiinihinnad võivad riigi eri paigus erineda. Kui sa pole kindlalt otsustanud, et rendid auto sihtkohas Poola, siis kaalu alternatiivina riiki Egiptus. Sealsed bensiinihinnad kuuluvad maailma odavaimate hulka – eelmisel nädalal olid need €0,27 per liter. Hong Kong on samuti suurepärane koht, mida külastada ja kus auto rentida, kuid pane tähele, et bensiinihinnad võivad seal kallid olla – need on umbes €2,98 per liter.

Millal momondo viimati otsingu „autod – Poola“ hindu kontrollis?

Otsingu „autod – Poola“ hindu värskendatakse igapäevaselt.

Mitmelt pakkujalt momondo teenuse „autod – Poola“ pakkumisi otsib?

Seisuga aprill 2024 on 1 775 teenusepakkujat, kes pakuvad teenust „autod – Poola“.

Kui vana peab olema sihtkohas Poola auto rentimiseks?

Juhi miinimumvanus on riigiti erinev ning Poola pole siin erandiks. Paljudes ELi riikides peab olema juhiloa saamiseks vähemalt 18-aastane. Välismaal auto rentimiseks pead olema reeglina vähemalt 21-aastane. Alla 25-aastastelt võidakse küsida ka noorjuhi lisatasu. Soovitame sul enne broneeringu tegemist lugeda läbi valitud rendifirma tingimused.

Milliseid (isikut tõendavaid) dokumente vajan sihtkohas Poola auto rentimiseks?

Sihtkohas Poola auto rentimiseks peab kõigil juhtidel olema kehtiv juhiluba. Kui juhiloa keel erineb sihtkoha riigikeelest, võta kaasa ka rahvusvaheline juhiluba, kui seda nõuavad kohalikud seadused. Välisriigis autot rentides pead vahel esitama ka dokumendid oma kojusõidu ning kohapealse majutuse kohta. Selliste nõuete kohta on soovitatav alati küsida lisateavet konkreetselt rendifirmalt, mida plaanid kasutada.


Miks valida momondo?

Miks peaksin kasutama saiti momondo sihtkohas Poola rendiauto broneerimiseks?

Auto rentimine sihtkohas Poola saidi momondo kaudu võib säästa sinu aega ja raha. momondo pakub sulle laia valikut võimalusi ja autosid, kuna teeme otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et saaksid oma reisi jaoks parima variandi valida.

Kuidas aitab momondo mul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Poola?

momondo aitab sul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Poola, kuna võimaldab sul filtreerida tulemusi hinna, mahutavuse, auto omaduste, tagastuskoha, väljastuskoha ja palju muu alusel.

Kas momondo kuvab sihtkohas Poola tasuta tühistamisega rendiautode pakkumisi?

Jah, momondo võimaldab sul välja filtreerida just need autorendifirmad sihtkohas Poola, mis pakuvad tasuta tühistamist.

Kas saan rentida saidi momondo kaudu õiglaste kütusereeglitega rendiauto sihtkohas Poola?

Jah – momondo pakub spetsiaalset õiglaste kütusereeglite otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Poola.

Kas saan saiti momondo kasutades otsida sihtkohas Poola rendiautot, mida koristataks põhjalikumalt?

Jah, momondo näitab sihtkohas Poola põhjalikuma koristusega rendiautode pakkumisi.

Kas saan otsida sihtkohas Poola piiramatu läbisõiduga rendiautosid, kasutades saiti momondo?

Jah, momondo saab näidata piiramatu läbisõiduga rendiautode valikuid sihtkohas Poola.


Lihtsam viis, kuidas hallata reisi sihkohta Poola.

Meie tööriist teeb sõbra- ja perereiside planeerimise ja organiseerimise lihtsaks. Reisid on tasuta – ja saad selle funktsioone kasutada ka siis, kui sa ei broneeri meie kaudu.

Saa teavitusi, kui hinnad langevad

Igapäevased hinnamuudatused sinu postkastis – ainult hinnateavitustega.
N 2/5
Keskpäev
N 9/5
Keskpäev
Meili mulle saidi momondo lemmikpakkumisi

Leia paremaid majutuspakkumisi sihtkohas Poola

Leia autorendi pakkumisi neis populaarsetes linnades Poolas