Autorent Tšehhi Vabariigis

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Tšehhi Vabariigis? Tee otsing siin!

Praha, Prague Region, Tšehhi Vabariik
19 aug — 26 aug
Sama tagastuskoht
Praha, Prague Region, Tšehhi Vabariik
R 19/8
Keskpäev
R 26/8
Keskpäev
Juhi vanus:

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Tšehhi Vabariik

Leia sihtkohas Tšehhi Vabariik endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€6 - €64

Kõik autotüübid

€6 - €164

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Tšehhi Vabariik maksab keskmiselt €26. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Tšehhi Vabariik on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 77% odavam, vaid €6 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 44% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Tšehhi Vabariik. Autorendi keskmine hind sihtkohas Tšehhi Vabariik võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Tšehhi Vabariik neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Museum of Alchemists and Magicians of Old Prague9,8 km
Prague Castle9,9 km
Lobkowiczký palác10,1 km
Malostranské náměstí10,1 km
Kampa10,5 km

Lähimad huviväärsused:

Jindrichuv Hradec Castle123,1 km
Ostrava Museum138,1 km
Podebrady Castle158,1 km
Cesky Krumlov Castle177,5 km
Krumlov Mill177,6 km

Lähimad huviväärsused:

Ostrava Museum20,2 km
Pec Pod Snezkou Ski Resort202,1 km
Svatý Petr Ski Resort210,5 km
Podebrady Castle219,7 km
Jindrichuv Hradec Castle233,1 km

Rendi auto nende sihtkoha Tšehhi Vabariik populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Tšehhi Vabariik populaarseimad hotellid

Tšehhi Vabariik: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Tšehhi Vabariik auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Rendifirmal Europcar on üle kogu riigi Tšehhi Vabariik 13 esindust, mis teeb sellest suurima esinduste arvuga autorendifirma. Kas sa pole kindel, millist linna soovid külastada, kuid oled otsustanud, et rendid auto firmalt Europcar? Praha on populaarseim linn, mida sihtkohas Tšehhi Vabariik külastada ning seal on 3 ettevõtte Europcar autorendi esindust.

Sihtkohas Tšehhi Vabariik peavad juhid alati paremal teepoolel sõitma. Selle eiramine võib liiklustrahve kaasa tuua.

Tšehhi Vabariik on saanud teede kvaliteedi eest hindeks 4 skaalal 1–7, kus 1 on madalaim hinne. See tähendab, et Tšehhi Vabariik on teeolude poolest 137 riigi seas 69. kohal. Teede kvaliteet võib erineda sõltuvalt sellest, kus sa täpselt riigis Tšehhi Vabariik reisid.

Riigis Tšehhi Vabariik on autoga sõites lubatud alkoholisisalduse määr veres 0,00% ning see kehtib nii kohalikele kui külastajatele. Alkoholisisalduse määr veres näitab alkoholi protsenti su vereringes. Seda teavet kasutades määratakse kindlaks, kui purjus inimene on. Kui su vere alkoholisisalduse määr on sihtkohas Tšehhi Vabariik autot juhtides üle 0,00%, rikud seadust ja seda loetakse purjuspäi juhtimiseks. Pea meeles, et karmimad karistused kehtivad neile, kes juhivad purjuspäi autot ja on nooremad kui ametlik iga, millest alates on lubatud alkoholi tarvitada. Sihtkohas Tšehhi Vabariik on alkoholi joomine lubatud alates vanusest 18.

Sihtkohta Tšehhi Vabariik reisijate levinuim rendiautovalik on Economy. See võib tuleneda nende reisi ajal valitsevast ilmast, plaanitud tegevustest või nende eelarvest. Viimase 30 päeva jooksul rentis 24% kasutajatest, kes külastasid sihtkohta Economy, rendiauto Tšehhi Vabariik hinnaga €17 päevas.

Bensiin maksab sihtkohas Tšehhi Vabariik eelmise nädala seisuga €1,81 per liter. Kui kavatsed sihtkohas Tšehhi Vabariik auto rentida, siis pane paika bensiinieelarve selle põhjal, kui palju kavatsed ringi sõita. Seevastu Alžeeria on praegu odavaima keskmise bensiihinnaga (€0,32 per liter). Kaalu ka sihtkoha Hong Kong külastamist, ehkki seal on kalleim bensiinihind (€2,89 per liter).


Autorent sihtkoha Tšehhi Vabariik populaarsetes piirkondades

Leia oma reisiks ideaalne rendiauto neis piirkonades, mida sihtkohas Tšehhi Vabariik kindlasti külastama peab

Autorent sihtkoha Tšehhi Vabariik populaarsetes linnades

Võrdle autorendi hindu sihtkoha Tšehhi Vabariik populaarseimates linnades

Tšehhi Vabariik: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Peaksid broneerima oma rendiauto sihtkohas Tšehhi Vabariik, kasutades saiti momondo, kuna see on kiire, tasuta ja lihtne ning võid tänu sellele raha säästa. momondo teeb ära raske töö, otsides üles rendiautode hinnad ja reeglid ning sinul tuleb vaid tulemusi võrrelda ja valida välja variant, mis su reisi jaoks kõige paremini sobib.

momondo teeb sinu jaoks lihtsamaks suurepäraste rendiautode leidmise sihtkohas Tšehhi Vabariik, võimaldades sul kitsendada oma otsingut paljude filtreerimisvõimalustega. Saad valikut kitsendada hinna, autotüübi, asukoha ja muu alusel.

Muidugi! momondo pakub kasutajatele spetsiaalset filtrit, mille abil otsida sihtkohas Tšehhi Vabariik just neid rendiautosid, mida saab tasuta tühistada.

momondo võimaldab keskenduda sihtkohas Tšehhi Vabariik rendiautosid otsides just õiglastele kütusereeglitele ja tänu sellele saad oma otsingut kitsendada.

Jah, momondo saab kuvada sulle konkreetseid pakkumisi sihtkohas Tšehhi Vabariik, mis sisaldavad rendiautode põhjalikumat koristust.

Jah, momondo saab näidata piiramatu läbisõiduga rendiautode valikuid sihtkohas Tšehhi Vabariik.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.