Autorent Austrias

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Austrias? Tee otsing siin!

Viin, Austria
7 juuli — 14 juuli
Sama tagastuskoht
Viin, Austria
N 7/7
Keskpäev
N 14/7
Keskpäev
Juhi vanus:

Austria – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiautode pakkumisi sihtkohas Austria
Toyota Fortuner
või sarnane keskklassi linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€68/päev

20 juuli–29 juuli
Toyota Fortuner
Renault Duster
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€113/päev

20 juuli–29 juuli
Renault Duster
Opel Corsa
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€87/päev

20 juuli–29 juuli
Opel Corsa
Daihatsu Sirion
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€55/päev

20 juuli–29 juuli
Daihatsu Sirion
Renault Mégane
või sarnane Väike universaal
Kuni 4 reisijat

€112/päev

20 juuli–29 juuli
Renault Mégane
Renault Captur
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€122/päev

20 juuli–29 juuli
Renault Captur
Hyundai Accent
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€116/päev

20 juuli–29 juuli
Hyundai Accent
Renault Duster
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€133/päev

20 juuli–29 juuli
Renault Duster
Daewoo Leganza
või sarnane Tavaline
Kuni 5 reisijat

€122/päev

20 juuli–29 juuli
Daewoo Leganza

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Austria

Leia sihtkohas Austria endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€17 - €114

Kõik autotüübid

€18 - €99

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Austria maksab keskmiselt €47. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Austria on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 64% odavam, vaid €17 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 21% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Austria. Autorendi keskmine hind sihtkohas Austria võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Väike parimad hinnad sihtkohas Austria, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Austria maksab keskmiselt €52. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Austria on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 22% odavam, vaid €41 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on 12% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Austria. Autorendi keskmine hind sihtkohas Austria võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Keskmine parimad hinnad sihtkohas Austria, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Opel Corsa
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€87/päev

20 juuli–29 juuli
Opel Corsa
Daihatsu Sirion
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€55/päev

20 juuli–29 juuli
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€67/päev

20 juuli–29 juuli
Hyundai Accent

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Austria neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Ernst-Happel-Stadion14,7 km
Viini messikeskus Reed Exhibitions16,2 km
Laxenburg Schlosspark16,3 km
Prater16,7 km
Viini kontserdimaja16,8 km

Lähimad huviväärsused:

Mozarts Geburtshaus3,0 km
Stiftskirche St. Peter3,0 km
Schloss Mirabell3,1 km
Mozarts Wohnhaus3,1 km

Lähimad huviväärsused:

Tuxer Glacier33,2 km
Hochzillertal37,9 km
Obergurgl-Hochgurgl Ski Resort45,7 km

Rendi auto nende sihtkoha Austria populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Austria populaarseimad hotellid

Austria: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Austria auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Praegu on sihtkoha Austria odavaim autorendifirma ADDCAR RENTAL , läbi mille leiavad kasutajad odavaid pakkumisi alates €82 päevas. Pakkujaga ADDCAR RENTAL rendiautosid broneerivad kasutajad leiavad üldiselt hindu, mis on riigi keskmisest (€87 päevas) odavamad. Pane tähele, et need hinnad võivad erineda sõltuvalt sellest, kus sa auto rendid, mitu päeva rent kestab ja millise autotüübi sa valid.

Sihtkoha Austria populaarseim autorendifirma on Alamo. Sel autorendifirmal on praegu 4 arvustust ning selle kasutajate keskmine rahulolu hinne on 7,4/10. 38% momondo kasutajatest otsustasid hiljuti sihtkohas Austria reisides autorendifirma Alamo kasuks.

Rendifirmal Sunnycars on üle kogu riigi Austria 63 esindust, mis teeb sellest suurima esinduste arvuga autorendifirma. Kui sa pole veel otsustanud, millist linna riigis Austria külastada, siis kaalu linna Viin, mis on riigi kõige külastatavam sihtkoht. Autorendifirmal Sunnycars on selles piirkonnas 11 esindust.

Sihtkohas Austria sõidavad inimesed paremal teepoolel. Kui reisid sihtkohta Austria riigist, kus sõidetakse teisel teepoolel, siis võib sul sellega harjumine aega võtta, eriti kui plaanid oma reisi ajaks auto rentida.

137 riigi hulgas on Austria teede kvaliteedi poolest 6. kohal. Skaalal 1–7, kus 7 tähistab kõrgeimat hinnet, sai Austria oma teede kvaliteedi eest hindeks 6,1. Teede kvaliteet riigis võib erineda sõltuvalt sellest, mis paiku külastad ning milline on ilm.

Lubatud alkoholisisalduse määr veres sihtkohas Austria on 0,05%. Selle piiri ületamist loetakse joobes juhtimiseks ning sellega võivad kaasneda rahatrahvid, piirangud juhiloale ja muud karistused. Pane tähele, et sihtkohas Austria on ametlikuks vanuseks, millest alates tohib alkoholi tarvitada, 16. Neile juhtidele, kes on sellest vanusest nooremad, määratakse karmimad karistused.

Sihtkohas Austria autosid rentivate reisijate eelistatuim rendiautotüüp on Economy. Viimase 30 päeva jooksul rentis sellise auto 21% momondo kasutajatest ning keskmiselt maksid nad selle eest €24 päevas.

Keskmine bensiinihind sihtkohas Austria on eelmise nädala seisuga €2,10 per liter. Meie andmete põhjal pole sihtkoha Austria kütusehinnad maailma odavaimad ega ka kalleimad. Kõige odavam (€0,31 per liter) kütus on hetkel riigis Alžeeria, kõige kallim (€2,86 per liter) aga riigis Hong Kong. Pane tähele, et kütusehinnad muutuvad regulaarselt ning võivad sinu reisikuupäevadel erinevad olla.


Autorent sihtkoha Austria populaarsetes linnades

Võrdle autorendi hindu sihtkoha Austria populaarseimates linnades

Austria: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Peaksid broneerima oma rendiauto sihtkohas Austria, kasutades saiti momondo, kuna see on kiire, tasuta ja lihtne ning võid tänu sellele raha säästa. momondo teeb ära raske töö, otsides üles rendiautode hinnad ja reeglid ning sinul tuleb vaid tulemusi võrrelda ja valida välja variant, mis su reisi jaoks kõige paremini sobib.

Kui oled teinud autorendiotsingu sihtkohas Austria, näitab momondo tulemusi ja võimaldab sul meie filtreid kasutades parima pakkumise leida. Saad oma otsingut kitsendada sõidukitüübi, hinna, rendifirmade ja paljude erinevate reeglite alusel, mis rendile kehtivad.

Saidil momondo autorendiotsinguid tehes saab tulemusi filtreerida tasuta tühistamise võimaluse alusel, seda nii sihtkohas Austria kui igal pool mujal. Saadavus võib varieeruda sõltuvalt asukohast.

momondo võimaldab keskenduda sihtkohas Austria rendiautosid otsides just õiglastele kütusereeglitele ja tänu sellele saad oma otsingut kitsendada.

Jah, momondo saab kuvada sulle konkreetseid pakkumisi sihtkohas Austria, mis sisaldavad rendiautode põhjalikumat koristust.

Jah, saidilt momondo leiab piiramatu läbisõiduga autorendipakkumisi sihtkohas Austria.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.