Ülevaade
Sõidukite võrdlus
Rendifirmade kataloog
KKK

Autorent Austrias

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Austrias? Tee otsing siin!

Juhi vanus: 26–65
K 5/6
K 12/6

Rendifirmade pakkumised enam kui 70 000 esinduses.

Tiitli „Euroopa parim reisirakendus 2023“ võitja
momondos autosid broneerides säästad raha
Parimad autopakkumised
Parimad autopakkumised
Vaata rendifirmade pakkumisi enam kui 70 000 esinduses.
Läbipaistev hind
Läbipaistev hind
Näed koguhinda kohe alguses, ilma mingite üllatusteta.
Broneeri paindlikult
Broneeri paindlikult
Leia tasuta tühistamise ja põhjalikuma koristusega autosid.
Hinnateavitused
Hinnateavitused
Sa pole veel valmis broneerima? Loo hinnateavitus, et jälgida hindu.

Rendiautodest asukohas Austria

Kasulik teave, mis aitab sul broneerida parima rendiauto asukohas Austria

Millisel autorendifirmal on riigis Austria kõige rohkem esindusi?

Rendifirmal Hertz on üle kogu riigi Austria 33 esindust, mis teeb sellest suurima esinduste arvuga autorendifirma. Kui sa pole veel otsustanud, millist linna riigis Austria külastada, siis kaalu linna Viin, mis on riigi kõige külastatavam sihtkoht. Autorendifirmal Hertz on selles piirkonnas 6 esindust.

Milline rendiauto tüüp on sihtkohas Austria populaarseim?

Sihtkohas Austria autosid rentivate reisijate eelistatuim rendiautotüüp on Väike. Viimase 30 päeva jooksul rentis sellise auto 39% momondo kasutajatest ning keskmiselt maksid nad selle eest €57 päevas.

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Austria

Leia sihtkohas Austria endale sobivaim rendiauto

Väike autot

€18 - €60

Kõik autotüübid

€22 - €60

Autotüübi väike auto rentimine sihtkohas Austria maksab keskmiselt €41. Odavaim aeg autotüübi väike auto rentimiseks sihtkohas Austria on märts. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 57% odavam, vaid €18 päevas. Autotüübi väike auto rentimine on tavaliselt 3% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Austria. Autorendi keskmine hind sihtkohas Austria võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi keskmine auto rentimine sihtkohas Austria maksab keskmiselt €23. Odavaim aeg autotüübi keskmine auto rentimiseks sihtkohas Austria on aprill. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 4% odavam, vaid €24 päevas. Autotüübi keskmine auto rentimine on tavaliselt 43% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Austria. Autorendi keskmine hind sihtkohas Austria võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Austria maksab keskmiselt €24. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Austria on veebruar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 9% odavam, vaid €22 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on tavaliselt 40% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Austria. Autorendi keskmine hind sihtkohas Austria võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Austria: autorendifirmade kataloog

Austria: kõik suuremad rendifirmad

Hertz

33 esindust

Sunnycars

33 esindust

keddy by Europcar

32 esindust

Europcar

31 esindust

MEGADRIVE

22 esindust

Sixt

22 esindust

BUCHBINDER

20 esindust

FLIZZR

20 esindust

Austria: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Austria auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Kummal pool teed sihtkohas Austria sõidetakse?

Sihtkohas Austria sõidavad inimesed paremal teepoolel. Kui reisid sihtkohta Austria riigist, kus sõidetakse teisel teepoolel, siis võib sul sellega harjumine aega võtta, eriti kui plaanid oma reisi ajaks auto rentida.

Kui head on sihtkoha Austria teed?

137 riigi hulgas on Austria teede kvaliteedi poolest 6. kohal. Skaalal 1–7, kus 7 tähistab kõrgeimat hinnet, sai Austria oma teede kvaliteedi eest hindeks 6,1. Teede kvaliteet riigis võib erineda sõltuvalt sellest, mis paiku külastad ning milline on ilm.

Milline on alkoholijoobes auto juhtimise piirang sihtkohas Austria?

Lubatud alkoholisisalduse määr veres sihtkohas Austria on 0,05%. Selle piiri ületamist loetakse joobes juhtimiseks ning sellega võivad kaasneda rahatrahvid, piirangud juhiloale ja muud karistused. Pane tähele, et sihtkohas Austria on ametlikuks vanuseks, millest alates tohib alkoholi tarvitada, 16. Neile juhtidele, kes on sellest vanusest nooremad, määratakse karmimad karistused.

Kui palju maksab bensiin sihtkohas Austria?

Keskmine bensiinihind sihtkohas Austria on eelmise nädala seisuga €1,63 per liter. Meie andmete põhjal pole sihtkoha Austria kütusehinnad maailma odavaimad ega ka kalleimad. Kõige odavam (€0,27 per liter) kütus on hetkel riigis Egiptus, kõige kallim (€2,96 per liter) aga riigis Hong Kong. Pane tähele, et kütusehinnad muutuvad regulaarselt ning võivad sinu reisikuupäevadel erinevad olla.

Millal momondo viimati otsingu „autod – Austria“ hindu kontrollis?

Otsingu „autod – Austria“ hindu värskendati viimati täna.

Mitmelt pakkujalt momondo teenuse „autod – Austria“ pakkumisi otsib?

On 425 teenusepakkujat, kellel on „autod – Austria“ pakkumisi seisuga mai 2024.

Kui vana peab olema sihtkohas Austria auto rentimiseks?

Juhi miinimumvanus on riigiti erinev ning Austria pole siin erandiks. ELi riikides peab olema juhiloa saamiseks vähemalt 18-aastane. Välisriigis auto rentimiseks nõutakse tavaliselt, et oleksid vähemalt 21 aastat vana. Juhul, kui sa pole veel 25-aastane, võidakse küsida ka noorjuhi lisatasu. Soovitame sul enne broneeringu tegemist lugeda läbi valitud rendifirma tingimused.

Milliseid (isikut tõendavaid) dokumente vajan sihtkohas Austria auto rentimiseks?

Auto rentimiseks sihtkohas Austria peavad kõik juhid esitama kehtiva juhiloa. Kui juhiloa keel erineb rendifirma riigikeelest, võib rendifirma küsida lisaks ka rahvusvahelist juhiluba, kui seda nõuab seadus. Välismaal autot rentides pead vahel esitama ka dokumendid oma kojusõidu ning kohapealse majutuse kohta. Soovitame alati küsida lisateavet konkreetselt firmalt, kelle auto rendid.


Miks valida momondo?

Miks peaksin kasutama saiti momondo sihtkohas Austria rendiauto broneerimiseks?

Peaksid broneerima oma rendiauto sihtkohas Austria, kasutades saiti momondo, kuna see on kiire, tasuta ja lihtne ning võid tänu sellele raha säästa. momondo teeb ära raske töö, otsides üles rendiautode hinnad ja reeglid ning sinul tuleb vaid tulemusi võrrelda ja valida välja variant, mis su reisi jaoks kõige paremini sobib.

Kuidas aitab momondo mul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Austria?

Kui oled teinud autorendiotsingu sihtkohas Austria, näitab momondo tulemusi ja võimaldab sul meie filtreid kasutades parima pakkumise leida. Saad oma otsingut kitsendada sõidukitüübi, hinna, rendifirmade ja paljude erinevate reeglite alusel, mis rendile kehtivad.

Kas momondo kuvab sihtkohas Austria tasuta tühistamisega rendiautode pakkumisi?

Saidil momondo autorendiotsinguid tehes saab tulemusi filtreerida tasuta tühistamise võimaluse alusel, seda nii sihtkohas Austria kui igal pool mujal. Saadavus võib varieeruda sõltuvalt asukohast.

Kas saan rentida saidi momondo kaudu õiglaste kütusereeglitega rendiauto sihtkohas Austria?

momondo võimaldab keskenduda sihtkohas Austria rendiautosid otsides just õiglastele kütusereeglitele ja tänu sellele saad oma otsingut kitsendada.

Kas saan saiti momondo kasutades otsida sihtkohas Austria rendiautot, mida koristataks põhjalikumalt?

Jah, momondo saab kuvada sulle konkreetseid pakkumisi sihtkohas Austria, mis sisaldavad rendiautode põhjalikumat koristust.

Kas saan otsida sihtkohas Austria piiramatu läbisõiduga rendiautosid, kasutades saiti momondo?

Jah, saidilt momondo leiab piiramatu läbisõiduga autorendipakkumisi sihtkohas Austria.


Lihtsam viis, kuidas hallata reisi sihkohta Austria.

Meie tööriist teeb sõbra- ja perereiside planeerimise ja organiseerimise lihtsaks. Reisid on tasuta – ja saad selle funktsioone kasutada ka siis, kui sa ei broneeri meie kaudu.

Saa teavitusi, kui hinnad langevad

Igapäevased hinnamuudatused sinu postkastis – ainult hinnateavitustega.
K 5/6
Keskpäev
K 12/6
Keskpäev
Meili mulle saidi momondo lemmikpakkumisi

Leia paremaid majutuspakkumisi sihtkohas Austria

Leia autorendi pakkumisi neis populaarsetes linnades Austrias