Stockholm, Stockholmi lään: rendiautod

Stockholm, Stockholmi lään: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Stockholm, Rootsi
8 juuli — 15 juuli
Sama tagastuskoht
Stockholm, Rootsi
R 8/7
Keskpäev
R 15/7
Keskpäev
Juhi vanus:

Stockholm, Stockholmi lään – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiautode pakkumisi sihtkohas Stockholm, Stockholmi lään
Mercedes-Benz GLC
või sarnane tavaline linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€79/päev

6 juuli–13 juuli
Mercedes-Benz GLC
Daihatsu Sirion
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€67/päev

6 juuli–13 juuli
Daihatsu Sirion
Nissan Kicks
või sarnane tavaline linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€115/päev

6 juuli–13 juuli
Nissan Kicks
Audi A4
või sarnane Luksusuniversaal
Kuni 5 reisijat
2 uksega sõidukid

€134/päev

6 juuli–13 juuli
Audi A4

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Stockholm, Stockholmi lään

Leia sihtkohas Stockholm endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€19 - €86

Kõik autotüübid

€19 - €94

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Stockholm, Rootsi maksab keskmiselt €51. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Stockholm, Rootsi on september. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 63% odavam, vaid €19 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 24% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Stockholm. Autorendi keskmine hind sihtkohas Stockholm võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Väike parimad hinnad sihtkohas Stockholm, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Stockholm, Rootsi maksab keskmiselt €54. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Stockholm, Rootsi on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 11% odavam, vaid €49 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on 18% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Stockholm. Autorendi keskmine hind sihtkohas Stockholm võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Suur rentimine sihtkohas Stockholm, Rootsi maksab keskmiselt €43. Odavaim aeg autotüübi Suur rentimiseks sihtkohas Stockholm, Rootsi on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 0% odavam, vaid €53 päevas. Autotüübi Suur rentimine on 35% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Stockholm. Autorendi keskmine hind sihtkohas Stockholm võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Daihatsu Sirion
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€67/päev

6 juuli–13 juuli
Daihatsu Sirion

Stockholm: autorendifirmade kataloog

Stockholm, Stockholmi lään: kõik suuremad rendifirmad
5 esindust
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

10,0

Kõik kokku

10,0

Väljastamine/Tagastamine

10,0

Hind

10,0
5 esindust
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

10,0

Kõik kokku

10,0

Väljastamine/Tagastamine

10,0

Hind

10,0
1 esindus
Ülevaade

Puhtus

9,3

Comfort

9,3

Kõik kokku

9,3

Väljastamine/Tagastamine

10,0

Hind

9,3
8 esindust
Ülevaade

Puhtus

6,5

Comfort

7,1

Kõik kokku

6,8

Väljastamine/Tagastamine

7,1

Hind

7,1
17 esindust
Ülevaade

Puhtus

6,7

Comfort

6,7

Kõik kokku

6,7

Väljastamine/Tagastamine

7,5

Hind

6,7
12 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,9

Comfort

1,9

Kõik kokku

1,9

Väljastamine/Tagastamine

1,9

Hind

1,9
25 esindust
15 esindust

Stockholm: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Stockholm ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarseim autorendifirma

Europcar

Populaarsed autotüübid

Standard, Compact, Wagon

Odavaim rendiauto

€41

Populaarseim automudel

Ford Focus
Sel kuul on sihtkoha Stockholm populaarseimaks momondost leitud autorendifirmaks Europcar. Teised parimad valikud autorendifirmade seas on GREEN MOTION ja Budget
Sihtkoha Stockholm autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Standard, Compact ja Wagon.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Stockholm maksab €41 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €46.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Stockholm populaarseimaks rendiauto mudeliks Ford Focus. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Audi Q3.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Stockholm neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Sankt Eriksplan35,2 km
Stureplan36,0 km
Hotorget Square36,0 km
Klara kyrka36,4 km
Stockholms Centralstation36,5 km

Lähimad huviväärsused:

Tele2 Arena87,2 km
Ericsson Globe87,3 km
Sankt Eriksplan88,7 km
Stockholms Centralstation88,9 km
Klara kyrka89,1 km

Lähimad huviväärsused:

Sankt Eriksplan5,4 km
Hotorget Square7,0 km
Stockholms Centralstation7,0 km
Klara kyrka7,1 km
Stureplan7,5 km

Rendi auto nende sihtkoha Stockholm populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Stockholm populaarseimad hotellid

Stockholm: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Stockholm auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

GREEN MOTION pakub tavaliselt odavaima päevahinnaga renti: keskmine hind rendiauto eest sihtkohas Stockholm on €44/päev. Kõige madalam hind, mida nende 5 esinduses linnas Stockholm leiti, on €35/päev.

Enamikul juhtudest pole sihtkohas Stockholm autorendi tühistamise eest vaja tasu maksta. momondos broneeringut tehes saad kontrollida, kas sinu eelistatud autorendifirma sihtkohas Stockholm pakub tasuta tühistamist.

Kuus august on sihtkohas Stockholm keskmine temperatuur 11 °C ja sademete hulk enamasti 55 mm, mistõttu peaksid sinna reisides standardauto rentimist kaaluma. Standardauto sobib kuus august esinevate temperatuurimuutuste ja vihmaga ning on sihtkohta Stockholm külastavate reisijate seas populaarne valik. Sihtkohas Stockholm autotüübi Tavaline rentimine maksab keskmiselt €90/päev.

Rendifirmal Europcar on sihtkohas Stockholm, Rootsi kõige rohkem esindusi. Selle 12 esinduses sihtkohas Stockholm, Rootsi maksad eeldatavasti päevahinda €48.

Kui rendid sihtkohas Stockholm auto, siis pane tähele, et praegu kehtib linna piires kiiruspiirang 60 km/h, kui pole teisiti märgitud. Sihtkoha Stockholm ümbruse äärelinnades on kiiruspiirang enamasti 100 km/h. Kui sõidad sihtkohas Stockholm kiirteel, on kiiruspiirang 120 km/h.

Kuus juuli on sihtkohas Stockholm keskmine temperatuur 17 °C ja eeldatav sademete hulk on 72 mm. See teave on kasulik reisijatele, kes soovivad sihtkohas Stockholm auto rentida.

Reisijad, kes soovivad sihtkohas Stockholm auto rentida, et ümbruskonnas ringi sõita, peaksid arvestama sellega, et piirkonnas Stockholmi lään on temperatuur kuus juuli enamasti umbes 17 °C ning sademete hulk 72 mm ringis.


Stockholm: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Kui kasutad saiti momondo, et broneerida rendiauto sihtkohas Stockholm, võid säästa aega ja raha. momondo teeb otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et pakkuda sulle laia valikut võimalusi ja autosid.

Tänu filtritele aitab momondo sul leida suurepärase rendiauto sihtkohas Stockholm. Kitsenda oma otsingut, kasutades hinna- ja kaardifunktsioone ning filtreerides kütuse- ja läbisõidureeglite ning paljude teiste saadaval olevate filtrite alusel.

Jah, momondo võimaldab sul välja filtreerida just need otsingutulemused, mis sisaldavad tasuta tühistamist, seda nii sihtkohas Stockholm kui ka mujal.

momondo võimaldab keskenduda sihtkohas Stockholm rendiautosid otsides just õiglastele kütusereeglitele ja tänu sellele saad oma otsingut kitsendada.

Jah, kindlasti. momondo pakub spetsiaalset põhjalikuma koristuse otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Stockholm.

momondo pakub spetsiaalset piiramatu läbisõidu filtrit rendiautodele sihtkohas Stockholm.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.