Autorent Põhja-Makedoonia

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Põhja-Makedoonia? Tee otsing siin!

Skopje, Põhja-Makedoonia
20 aug — 27 aug
Sama tagastuskoht
Skopje, Põhja-Makedoonia
L 20/8
Keskpäev
L 27/8
Keskpäev
Juhi vanus:

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Põhja-Makedoonia neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Daut Pasha Hamam15,5 km
Old Bazaar15,5 km
Skopje Fortress15,7 km
Macedonia Square15,8 km

Lähimad huviväärsused:

Church of St. John at Kaneo8,6 km
Church of Saint Sophia8,7 km
Popova Shapka Ski Center93,4 km
Macedonia Square107,2 km
Daut Pasha Hamam107,7 km

Rendi auto nende sihtkoha Põhja-Makedoonia populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Põhja-Makedoonia populaarseimad hotellid

Põhja-Makedoonia: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Põhja-Makedoonia auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Autorendifirma, millel on riigis Põhja-Makedoonia kõige rohkem esindusi, on keddy by Europcar. Neil on praegu 10 esindust, mille leiab lennujaamadest ja linnade keskustest üle kogu riigi. Autorendifirmal keddy by Europcar on enamasti esindusi riigi Põhja-Makedoonia parimates turismilinnades. Näiteks linnas Ohrid on autorendifirmal keddy by Europcar 2 esindust.

Sihtkohta Põhja-Makedoonia külastades kohustab seadus sind paremal teepoolel sõitma. Selle seaduse mitte järgimine võib põhjustada liiklustrahve, autoõnnetusi või mõlemat.

2019. aastal oli Põhja-Makedoonia teede kvaliteedi poolest üle kogu maailma 137 riigi hulgas 88. kohal. Skaalal 1–7 sai Põhja-Makedoonia teede kvaliteedi hindeks 3,5. Pane tähele, et teeolud sihtkohas Põhja-Makedoonia võivad erineda sõltuvalt sellest, millist piirkonda kavatsed külastada.

Seadusega lubatud alkoholisisalduse määr veres, mille puhul on lubatud autot juhtida, on riigis Põhja-Makedoonia 0,05%. Sihtkoha Põhja-Makedoonia piirkondades ja linnades võivad lisaks üleriigilisele seadusele kehtida ka kohalikud alkoholijoomist ja autojuhtimist puudutavad seadused, nii et kontrolli seda kindlasti enne rendiauto broneerimist.

Rendiautode tüüpe, mille hulgast valida, on palju, kuid sihtkohta Põhja-Makedoonia külastades on populaarseim autotüüp Intermediate. Hinnanguliselt 66% meie kasutajatest valisid viimase 30 päeva jooksul autotüübi Intermediate ning maksid autorendi eest keskmiselt €43 päevas. Pea silmas, et saad alati valida mõne muu rendiauto sõltuvalt oma eelarvest, plaanitud tegevustest ja ilmaoludest.

Bensiin maksab sihtkohas Põhja-Makedoonia eelmise nädala seisuga €1,55 per liter. Kui kavatsed sihtkohas Põhja-Makedoonia auto rentida, siis pane paika bensiinieelarve selle põhjal, kui palju kavatsed ringi sõita. Seevastu Alžeeria on praegu odavaima keskmise bensiihinnaga (€0,32 per liter). Kaalu ka sihtkoha Hong Kong külastamist, ehkki seal on kalleim bensiinihind (€2,90 per liter).


Põhja-Makedoonia: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Peaksid kasutama saiti momondo, et broneerida rendiauto sihtkohas Põhja-Makedoonia, kuna võid niimoodi säästa aega ja raha. momondo koondab kokku autorendi hinnad ja reeglid tuhandetelt rendiautode veebisaitidel ning võimaldab sul neid võrrelda.

momondo teeb tänu filtrite kasutamisele lihtsamaks suurepärase rendiauto leidmise sihtkohas Põhja-Makedoonia. Olgu filtreerimise aluseks hind, autotüüp, mugavused või rendireeglid, momondo võimaldab sul kitsendada oma otsingut nende ja muude filtrite alusel, et leida sulle parim pakkumine.

Jah, momondo võimaldab sul välja filtreerida just need otsingutulemused, mis sisaldavad tasuta tühistamist, seda nii sihtkohas Põhja-Makedoonia kui ka mujal.

momondo võimaldab keskenduda sihtkohas Põhja-Makedoonia rendiautosid otsides just õiglastele kütusereeglitele ja tänu sellele saad oma otsingut kitsendada.

Jah, saidil momondo saab otsida rendiautosid sihtkohas Põhja-Makedoonia koos põhjalikuma koristusega.

Piiramatu läbisõit on tõesti võimalus, mida momondo sihtkoha Põhja-Makedoonia rendiautodele pakub.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.