Ülevaade
Värskeimad pakkumised
Sõidukite võrdlus
Rendifirmade kataloog
KKK

Autorent Horvaatias

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Horvaatias? Tee otsing siin!

Split, Horvaatia
19 mai — 26 mai
Split, Horvaatia
P 19/5
Keskpäev
P 26/5
Keskpäev
Juhi vanus:

Rendifirmade pakkumised enam kui 70 000 esinduses.

Tiitli „Euroopa parim reisirakendus 2023“ võitja
momondos autosid broneerides säästad raha
Parimad autopakkumised
Parimad autopakkumised
Vaata rendifirmade pakkumisi enam kui 70 000 esinduses.
Läbipaistev hind
Läbipaistev hind
Näed koguhinda kohe alguses, ilma mingite üllatusteta.
Broneeri paindlikult
Broneeri paindlikult
Leia tasuta tühistamise ja põhjalikuma koristusega autosid.
Hinnateavitused
Hinnateavitused
Sa pole veel valmis broneerima? Loo hinnateavitus, et jälgida hindu.

Horvaatia – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiautode pakkumisi sihtkohas Horvaatia
Skoda Citigo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€32/päev

15 juuli–26 juuli
Skoda Citigo
Toyota Yaris
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€33/päev

15 juuli–26 juuli
Toyota Yaris
Toyota Aygo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€34/päev

15 juuli–26 juuli
Toyota Aygo
Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€36/päev

15 juuli–26 juuli
Volkswagen Golf
Toyota RAV4
või sarnane keskklassi linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€39/päev

15 juuli–26 juuli
Toyota RAV4
Toyota Yaris
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€46/päev

15 juuli–26 juuli
Toyota Yaris
Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€47/päev

15 juuli–26 juuli
Volkswagen Golf
Kia Cee'd SW
või sarnane Väike universaal
Kuni 4 reisijat

€50/päev

15 juuli–26 juuli
Kia Cee'd SW
Volkswagen Passat
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€60/päev

15 juuli–26 juuli
Volkswagen Passat

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Horvaatia

Leia sihtkohas Horvaatia endale sobivaim rendiauto

Väike autot

€3 - €41

Kõik autotüübid

€3 - €58

Autotüübi väike auto rentimine sihtkohas Horvaatia maksab keskmiselt €14. Odavaim aeg autotüübi väike auto rentimiseks sihtkohas Horvaatia on märts. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 79% odavam, vaid €3 päevas. Autotüübi väike auto rentimine on tavaliselt 27% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Horvaatia. Autorendi keskmine hind sihtkohas Horvaatia võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi väike auto parimad hinnad sihtkohas Horvaatia, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi keskmine auto rentimine sihtkohas Horvaatia maksab keskmiselt €28. Odavaim aeg autotüübi keskmine auto rentimiseks sihtkohas Horvaatia on aprill. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 54% odavam, vaid €13 päevas. Autotüübi keskmine auto rentimine on tavaliselt 33% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Horvaatia. Autorendi keskmine hind sihtkohas Horvaatia võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi keskmine auto parimad hinnad sihtkohas Horvaatia, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Horvaatia maksab keskmiselt €15. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Horvaatia on mai. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 0% odavam, vaid €16 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on tavaliselt 16% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Horvaatia. Autorendi keskmine hind sihtkohas Horvaatia võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Linnamaastur parimad hinnad sihtkohas Horvaatia, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Skoda Citigo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€32/päev

15 juuli–26 juuli
Skoda Citigo
Toyota Yaris
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€33/päev

15 juuli–26 juuli
Toyota Yaris
Toyota Aygo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€34/päev

15 juuli–26 juuli
Toyota Aygo

Rendiautodest asukohas Horvaatia

Kasulik teave, mis aitab sul broneerida parima rendiauto asukohas Horvaatia

Mis on sihtkoha Horvaatia odavaim autorendifirma?

GREEN MOTION pakub üldiselt sihtkoha Horvaatia odavaimat autorenti. Pakkujaga GREEN MOTION broneerides leiavad kasutajad sageli odavaid hindu alates €10/päev. Autorendifirmaga GREEN MOTION leiad suurema tõenäosusega hindu, mis on odavamad riigi keskmisest rendihinnast, milleks on €20/pärv. Need hinnad võivad varieeruda sõltuvalt sellest, millise auto rendid ja mis linnas sa seda teed.

Milline autorendifirma on sihtkohas Horvaatia kõige populaarsem?

Praegu on sihtkoha Horvaatia populaarseim autorendifirma GREEN MOTION . 48 kasutajat andsid autorendifirmale GREEN MOTION nende klienditeeninduse ja rendiautode kvaliteedi eest keskmiseks hindeks 6,2/10. Viimase kuu jooksul valis 63% kasutajatest sihtkohas Horvaatia autorendi jaoks pakkuja GREEN MOTION .

Millisel autorendifirmal on riigis Horvaatia kõige rohkem esindusi?

Rendifirmal Mack on üle kogu riigi Horvaatia 53 esindust, mis teeb sellest suurima esinduste arvuga autorendifirma. Split on üks populaarsemaid linnu, mida sihtkohas Horvaatia külastada ning peaksid leidma lihtsasti rendiauto ühest firma Mack kokku 6 esindusest üle kogu linna.

Milline rendiauto tüüp on sihtkohas Horvaatia populaarseim?

Sihtkoha Horvaatia külastajate seas on kõige populaarsem rendiauto tüüp säästuauto. Meie andmete põhjal on säästuauto 43% meie kasutajate valik ning nad eelistavad seda kõigile teistele rendiautotüüpidele. See võib tuleneda nende plaanitud tegevustest ning ilmaoludest nende sihtkohaks olevas linnas. Kui rendid sihtkohas Horvaatia autotüübi Horvaatia, võid eeldada, et see maksab keskmiselt €25 päevas.

Horvaatia: autorendifirmade kataloog

Horvaatia: kõik suuremad rendifirmad

Mack

53 esindust

FLEET

32 esindust

CarWiz

23 esindust

FLIZZR

23 esindust

AIR-RENTACAR

22 esindust

Sixt

22 esindust

Sunnycars

22 esindust

ACTIVE RENT A CAR

20 esindust

Horvaatia: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Horvaatia auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Kummal pool teed sihtkohas Horvaatia sõidetakse?

Sihtkohta Horvaatia külastades kohustab seadus sind paremal teepoolel sõitma. Selle seaduse mitte järgimine võib põhjustada liiklustrahve, autoõnnetusi või mõlemat.

Kui head on sihtkoha Horvaatia teed?

Sihtkoha Horvaatia teedevõrk on saanud kvaliteedihindeks 5,6 (1 madalaim, 7 kõrgeim). Seega on see maailmas 137 riigi seas 19. kohal. Teed on riigi eri piirkondades väga erinevad, seega võta seda hinnet kui üldist hinnangut või võrdluspunkti.

Milline on alkoholijoobes auto juhtimise piirang sihtkohas Horvaatia?

Lubatud alkoholisisalduse määr veres sihtkohas Horvaatia on 0,05%. Selle piiri ületamist loetakse joobes juhtimiseks ning sellega võivad kaasneda rahatrahvid, piirangud juhiloale ja muud karistused. Kui oled noorem kui 18, mis on sihtkohas Horvaatia ametlik iga, millest alates on alkoholi joomine lubatud, siis võidakse sulle rangeid karistusi kohaldada, kui purjuspäi autot juhtides vahele jääd. Pea meeles, et alkoholijoobes autot juhtida pole vanusest sõltumata kunagi hea mõte.

Kui palju maksab bensiin sihtkohas Horvaatia?

Keskmiselt võid eeldada, et sihtkohas Horvaatia maksab bensiin €1,59 per liter. Pane tähele, et see on eelmise nädala üleriiklik keskmine hind ning bensiinihinnad võivad riigi eri paigus erineda. Kui sa pole kindlalt otsustanud, et rendid auto sihtkohas Horvaatia, siis kaalu alternatiivina riiki Egiptus. Sealsed bensiinihinnad kuuluvad maailma odavaimate hulka – eelmisel nädalal olid need €0,26 per liter. Hong Kong on samuti suurepärane koht, mida külastada ja kus auto rentida, kuid pane tähele, et bensiinihinnad võivad seal kallid olla – need on umbes €2,98 per liter.

Millal momondo viimati otsingu „autod – Horvaatia“ hindu kontrollis?

Otsingu „autod – Horvaatia“ hindu värskendati viimati täna.

Mitmelt pakkujalt momondo teenuse „autod – Horvaatia“ pakkumisi otsib?

On 808 teenusepakkujat, kellel on „autod – Horvaatia“ pakkumisi seisuga mai 2024.

Kui vana peab olema sihtkohas Horvaatia auto rentimiseks?

Juhi miinimumvanus on riigiti erinev ning Horvaatia pole siin erandiks. ELi riikides peab olema juhiloa saamiseks vähemalt 18-aastane. Välisriigis auto rentimiseks nõutakse tavaliselt, et oleksid vähemalt 21 aastat vana. Juhul, kui sa pole veel 25-aastane, võidakse küsida ka noorjuhi lisatasu. Soovitame sul enne broneeringu tegemist lugeda läbi valitud rendifirma tingimused.

Milliseid (isikut tõendavaid) dokumente vajan sihtkohas Horvaatia auto rentimiseks?

Auto rentimiseks sihtkohas Horvaatia peavad kõik juhid esitama kehtiva juhiloa. Kui juhiloa keel erineb rendifirma riigikeelest, võib rendifirma küsida lisaks ka rahvusvahelist juhiluba, kui seda nõuab seadus. Välismaal autot rentides pead vahel esitama ka dokumendid oma kojusõidu ning kohapealse majutuse kohta. Soovitame alati küsida lisateavet konkreetselt firmalt, kelle auto rendid.


Miks valida momondo?

Miks peaksin kasutama saiti momondo sihtkohas Horvaatia rendiauto broneerimiseks?

Peaksid kasutama saiti momondo, et broneerida rendiauto sihtkohas Horvaatia, kuna võid niimoodi säästa aega ja raha. momondo koondab kokku autorendi hinnad ja reeglid tuhandetelt rendiautode veebisaitidel ning võimaldab sul neid võrrelda.

Kuidas aitab momondo mul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Horvaatia?

Kui oled teinud autorendiotsingu sihtkohas Horvaatia, näitab momondo tulemusi ja võimaldab sul meie filtreid kasutades parima pakkumise leida. Saad oma otsingut kitsendada sõidukitüübi, hinna, rendifirmade ja paljude erinevate reeglite alusel, mis rendile kehtivad.

Kas momondo kuvab sihtkohas Horvaatia tasuta tühistamisega rendiautode pakkumisi?

Jah, momondo võimaldab sul välja filtreerida just need otsingutulemused, mis sisaldavad tasuta tühistamist, seda nii sihtkohas Horvaatia kui ka mujal.

Kas saan rentida saidi momondo kaudu õiglaste kütusereeglitega rendiauto sihtkohas Horvaatia?

Kindlasti! momondo pakub sihtkohas Horvaatia rendiautosid otsides seda funktsiooni.

Kas saan saiti momondo kasutades otsida sihtkohas Horvaatia rendiautot, mida koristataks põhjalikumalt?

Jah, saidil momondo saab otsida rendiautosid sihtkohas Horvaatia koos põhjalikuma koristusega.

Kas saan otsida sihtkohas Horvaatia piiramatu läbisõiduga rendiautosid, kasutades saiti momondo?

Piiramatu läbisõit on tõesti võimalus, mida momondo sihtkoha Horvaatia rendiautodele pakub.


Lihtsam viis, kuidas hallata reisi sihkohta Horvaatia.

Meie tööriist teeb sõbra- ja perereiside planeerimise ja organiseerimise lihtsaks. Reisid on tasuta – ja saad selle funktsioone kasutada ka siis, kui sa ei broneeri meie kaudu.

Saa teavitusi, kui hinnad langevad

Igapäevased hinnamuudatused sinu postkastis – ainult hinnateavitustega.
P 19/5
Keskpäev
P 26/5
Keskpäev
Meili mulle saidi momondo lemmikpakkumisi

Leia paremaid majutuspakkumisi sihtkohas Horvaatia

Leia autorendi pakkumisi neis populaarsetes linnades Horvaatias