Frankfurt, Hessen: rendiautod

Frankfurt, Hessen: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Frankfurt, Saksamaa
15 dets — 22 dets
Sama tagastuskoht
Frankfurt, Saksamaa
N 15/12
Keskpäev
N 22/12
Keskpäev
Juhi vanus:

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Frankfurt, Hessen

Leia sihtkohas Frankfurt endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€15 - €46

Kõik autotüübid

€20 - €60

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Frankfurt, Saksamaa maksab keskmiselt €18. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Frankfurt, Saksamaa on detsember. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 17% odavam, vaid €15 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 42% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Frankfurt. Autorendi keskmine hind sihtkohas Frankfurt võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Frankfurt, Saksamaa maksab keskmiselt €25. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Frankfurt, Saksamaa on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 20% odavam, vaid €20 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on 20% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Frankfurt. Autorendi keskmine hind sihtkohas Frankfurt võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Frankfurt: autorendifirmade kataloog

Frankfurt, Hessen: kõik suuremad rendifirmad

INTERRENT

4 esindust
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

10,0

Kõik kokku

10,0

Väljastamine/Tagastamine

10,0

Hind

10,0

Hertz

5 esindust
Ülevaade

Puhtus

9,7

Comfort

9,5

Kõik kokku

9,5

Väljastamine/Tagastamine

8,2

Hind

9,0

Europcar

11 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,8

Comfort

8,6

Kõik kokku

7,5

Väljastamine/Tagastamine

6,2

Hind

7,1

Enterprise

6 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,9

Comfort

7,8

Kõik kokku

6,9

Väljastamine/Tagastamine

7,0

Hind

6,7

Avis

7 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,1

Comfort

7,2

Kõik kokku

6,4

Väljastamine/Tagastamine

6,2

Hind

6,3

Sixt

7 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,1

Comfort

7,6

Kõik kokku

6,5

Väljastamine/Tagastamine

6,8

Hind

6,7

Budget

7 esindust
Ülevaade

Puhtus

6,0

Comfort

6,0

Kõik kokku

6,0

Väljastamine/Tagastamine

6,0

Hind

6,0

BUCHBINDER

5 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,0

Comfort

8,0

Kõik kokku

2,0

Väljastamine/Tagastamine

2,0

Hind

8,0

Frankfurt: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Frankfurt ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarsed autotüübid

Economy, Mini, Standard

Odavaim rendiauto

€40

Populaarseim automudel

Fiat 500
Sihtkoha Frankfurt autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Economy, Mini ja Standard.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Frankfurt maksab €40 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €42.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Frankfurt populaarseimaks rendiauto mudeliks Fiat 500. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Volkswagen Polo.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Frankfurt neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Jahrhunderthalle7,1 km
Commerzbank-Arena7,1 km
Festhalle10,4 km
Westend Gate10,6 km
Senckenberg Naturmuseum10,9 km

Lähimad huviväärsused:

Jahrhunderthalle129,8 km
Palmengarten135,6 km
Senckenberg Naturmuseum135,7 km
Westend Gate135,8 km
Festhalle136,0 km

Lähimad huviväärsused:

Commerzbank-Arena149,0 km
Jahrhunderthalle150,2 km
Festhalle153,8 km
Oper Frankfurt153,8 km
Westend Gate154,0 km

Rendi auto nende sihtkoha Frankfurt populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Frankfurt populaarseimad hotellid

Frankfurt: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Frankfurt auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Sihtkohta Frankfurt külastades saad tõenäoliselt parimaid pakkumisi autorendifirmalt Avis. Avis on väga hea firma, millelt auto rentida, kuna nende keskmine rendihind on €42/päev ja neil on linnas 7 esindust.

Sihtkohas Frankfurt autot rentides võid eeldada, et enamik autorendifirmasid ei võta tühistamistasu. Pea meeles, et momondo ei määra neid tühistamistasusid, küll aga saame aidata sul sihtkohas Frankfurt väga häid rendiautode pakkumisi leida. Pööra otsingut tehes kindlasti tähelepanu tühistamisreeglitele.

Kuus jaanuar sihtkohta Frankfurt külastades on parimaks valikuks standardauto. Sihtkohas Frankfurt sajab kuus jaanuar keskmiselt 40 mm ja temperatuur on 2 °C ringis. Standardauto sobib neisse tingimustesse hästi, kuna sellega on hea sõita nii vihmas kui madalamate temperatuuridega. Sihtkohas Frankfurt autotüübi Tavaline rentimine maksab keskmiselt €36/päev.

Avis on sihtkohas Frankfurt, Saksamaa väga populaarne, kuna neil on seal rohkem esindusi kui ühelgi teisel autorendifirmal. Neil on sihtkohas Frankfurt, Saksamaa 7 esindust ning eeldatavasti maksab su autorent sihtkohas Frankfurt, Saksamaa €42/päev.

Kui broneerid sihtkohas Frankfurt rendiauto, peaksid järgima linnas kehtivat kiiruspiirangut 50 km/h. Sihtkoha Frankfurt äärelinnade teedel ja kiirteedel on kiiruspiiranguteks vastavalt 100 km/h ja Teave. Hoia liiklusmärkidel silm peal, kuna kiiruspiirangud võivad muutuda sõltuvalt sellest, kus sa sihtkohas Frankfurt viibid.

Enamasti on sihtkohas Frankfurt kuus detsember õhutemperatuur 2 °C ja eeldatav sademete hulk on 50 mm. Seda on auto rentimisel tähtis teada, et saaksid rentida ilmastikutingimustega täpselt sobiva auto.

Kui soovid sihtkohas Frankfurt auto rentida, et kuus detsember ümbruskonnas ringi sõita, on tähtis teada, et piirkonnas Hessen on temperatuur tavaliselt 2 °C ja sademete hulk on enamasti 50 mm.


Sihtkohas Frankfurt populaarsed rendiautode tüübid

Sihtkohas Frankfurt saad rentida kõiki neid populaarseid rendiautode tüüpe

Vaata veel rendiautosid sihtkohas Saksamaa

Vaata autorendipakkumisi sihtkohas Saksamaa

Frankfurt: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Peaksid kasutama saiti momondo, et broneerida rendiauto sihtkohas Frankfurt, kuna võid niimoodi säästa aega ja raha. momondo koondab kokku autorendi hinnad ja reeglid tuhandetelt rendiautode veebisaitidel ning võimaldab sul neid võrrelda.

momondo teeb tänu filtrite kasutamisele lihtsamaks suurepärase rendiauto leidmise sihtkohas Frankfurt. Olgu filtreerimise aluseks hind, autotüüp, mugavused või rendireeglid, momondo võimaldab sul kitsendada oma otsingut nende ja muude filtrite alusel, et leida sulle parim pakkumine.

Jah, saidil momondo saad filtreid kasutades leida just need autorendifirmad sihtkohas Frankfurt, mis pakuvad tasuta tühistamist.

momondo võimaldab keskenduda sihtkohas Frankfurt rendiautosid otsides just õiglastele kütusereeglitele ja tänu sellele saad oma otsingut kitsendada.

Jah, kindlasti. momondo pakub spetsiaalset põhjalikuma koristuse otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Frankfurt.

Jah, saidilt momondo leiab piiramatu läbisõiduga autorendipakkumisi sihtkohas Frankfurt.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.