Autorent Rumeenias

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Rumeenias? Tee otsing siin!

Bukarest, Rumeenia
6 juuli — 13 juuli
Sama tagastuskoht
Bukarest, Rumeenia
K 6/7
Keskpäev
K 13/7
Keskpäev
Juhi vanus:

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Rumeenia neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

RomExpo11,0 km
Piaţa Universităţii15,2 km
Arena Națională15,7 km
Palace of the Parliament16,1 km

Lähimad huviväärsused:

Alba Lulia Citadel79,8 km
Putna Monastery187,4 km
Castelul Bran191,5 km
RomExpo316,2 km
Piaţa Universităţii321,6 km

Lähimad huviväärsused:

Putna Monastery170,0 km
Castelul Bran253,1 km
RomExpo323,5 km
Arena Națională325,3 km
Piaţa Universităţii326,7 km

Rendi auto nende sihtkoha Rumeenia populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Rumeenia populaarseimad hotellid

Rumeenia: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Rumeenia auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Autonom omab riigis Rumeenia rohkem esindusi kui ükski teine autorendifirma. Neil on üle riigi kokku 60 esindust, mis tähendab, et leiad varem või hiljem ühe nende autorendiesindustest kas lennujaamas, kus maandud või siis linnast, mida külastad. Kui sa pole veel otsustanud, millist linna riigis Rumeenia külastada, siis kaalu linna Bukarest, mis on riigi kõige külastatavam sihtkoht. Autorendifirmal Autonom on selles piirkonnas 4 esindust.

Sihtkohas Rumeenia peavad juhid alati paremal teepoolel sõitma. Selle eiramine võib liiklustrahve kaasa tuua.

137 riigi hulgas on Rumeenia teede kvaliteedi poolest 121. kohal. Skaalal 1–7, kus 7 tähistab kõrgeimat hinnet, sai Rumeenia oma teede kvaliteedi eest hindeks 2,8. Teede kvaliteet riigis võib erineda sõltuvalt sellest, mis paiku külastad ning milline on ilm.

Riigis Rumeenia on autoga sõites lubatud alkoholisisalduse määr veres 0,00% ning see kehtib nii kohalikele kui külastajatele. Alkoholisisalduse määr veres näitab alkoholi protsenti su vereringes. Seda teavet kasutades määratakse kindlaks, kui purjus inimene on. Kui su vere alkoholisisalduse määr on sihtkohas Rumeenia autot juhtides üle 0,00%, rikud seadust ja seda loetakse purjuspäi juhtimiseks. Pane tähele, et sihtkohas Rumeenia on ametlikuks vanuseks, millest alates tohib alkoholi tarvitada, 18 ning kehtivad ranged seadused, mis keelavad noorematel juhtidel alkoholijoobes sõita.

Rendiautode tüüpe, mille hulgast valida, on palju, kuid sihtkohta Rumeenia külastades on populaarseim autotüüp Compact. Hinnanguliselt 62% meie kasutajatest valisid viimase 30 päeva jooksul autotüübi Compact ning maksid autorendi eest keskmiselt €9 päevas. Pea silmas, et saad alati valida mõne muu rendiauto sõltuvalt oma eelarvest, plaanitud tegevustest ja ilmaoludest.

Eelmisel nädalal oli bensiini hind sihtkohas Rumeenia keskmiselt €1,75 per liter. See muutub sõltuvalt linnast, aastaajast ja riigi majanduse hetkeseisust. Kui peaksid sihtkohas Rumeenia auto rentimise osas meelt muutma, siis Alžeeria on üks maailma odavaimate kütusehindadega riike (€0,31 per liter eelmise nädala seisuga). Võrdluseks: Hong Kong on keskmiselt kõrgeimate hindadega (€2,85 per liter) riik, kuid on sellegipoolest suurepärane valik auto rentimiseks.


Autorent sihtkoha Rumeenia populaarsetes linnades

Võrdle autorendi hindu sihtkoha Rumeenia populaarseimates linnades

Rumeenia: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Peaksid broneerima oma rendiauto sihtkohas Rumeenia, kasutades saiti momondo, kuna see on kiire, tasuta ja lihtne ning võid tänu sellele raha säästa. momondo teeb ära raske töö, otsides üles rendiautode hinnad ja reeglid ning sinul tuleb vaid tulemusi võrrelda ja valida välja variant, mis su reisi jaoks kõige paremini sobib.

Tänu filtritele aitab momondo sul leida suurepärase rendiauto sihtkohas Rumeenia. Kitsenda oma otsingut, kasutades hinna- ja kaardifunktsioone ning filtreerides kütuse- ja läbisõidureeglite ning paljude teiste saadaval olevate filtrite alusel.

Jah, saidil momondo saad filtreid kasutades leida just need autorendifirmad sihtkohas Rumeenia, mis pakuvad tasuta tühistamist.

Jah, momondo pakub sihtkohas Rumeenia rendiautode otsimiseks õiglaste kütusereeglite otsingufiltrit.

Jah, saidil momondo saab otsida rendiautosid sihtkohas Rumeenia koos põhjalikuma koristusega.

Jah, sihtkoha Rumeenia rendiautode seast leiab saiti momondo kasutades piiramatu läbisõiduga valikuid.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.