Autorent Slovakkias

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Slovakkias? Tee otsing siin!

Bratislava, Slovakkia
19 aug — 26 aug
Sama tagastuskoht
Bratislava, Slovakkia
R 19/8
Keskpäev
R 26/8
Keskpäev
Juhi vanus:

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Slovakkia neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Stadion Pasienky5,0 km
Ondrej Nepela Arena5,6 km
Michalská brána8,1 km
Museum of Jewish Culture8,4 km
Bratislavský hrad8,7 km

Lähimad huviväärsused:

Spišský hrad51,0 km
Jasná Nízke Tatry126,2 km
Galeria P.M. Bohuna127,7 km
Nitra Castle235,4 km
Stadion Pasienky307,2 km

Lähimad huviväärsused:

Spišský hrad39,3 km
Galeria P.M. Bohuna45,6 km
Jasná Nízke Tatry49,5 km
Nitra Castle178,9 km
Stadion Pasienky248,9 km

Rendi auto nende sihtkoha Slovakkia populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Slovakkia populaarseimad hotellid

Slovakkia: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Slovakkia auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Autorendifirma, millel on riigis Slovakkia kõige rohkem esindusi, on Avis. Neil on praegu 15 esindust, mille leiab lennujaamadest ja linnade keskustest üle kogu riigi. Kas sa pole kindel, millist linna soovid külastada, kuid oled otsustanud, et rendid auto firmalt Avis? Košice on populaarseim linn, mida sihtkohas Slovakkia külastada ning seal on 2 ettevõtte Avis autorendi esindust.

Ükskõik, kas auto kuulub sulle või oled selle rentinud, tuleb sul sihtkoha Slovakkia seaduste järgi sõita paremal teepoolel. Pea meeles, et kui sa ei tunne end sellel teepoolel sõites mugavalt, võid alati takso tellida või sõidujagamisteenust kasutada.

Slovakkia on saanud teede kvaliteedi eest hindeks 4 skaalal 1–7, kus 1 on madalaim hinne. See tähendab, et Slovakkia on teeolude poolest 137 riigi seas 66. kohal. Teede kvaliteet võib erineda sõltuvalt sellest, kus sa täpselt riigis Slovakkia reisid.

Sihtkohas Slovakkia on kõrgeim alkoholisisalduse määr veres, millega võib veel autot juhtida, 0,00%. Osades sihtkoha Slovakkia piirkondades ja linnades võivad aga erinevad piirangud kehtida, nii et uuri see enne reisima minemist kindlasti välja. Pea meeles, et karmimad karistused kehtivad neile, kes juhivad purjuspäi autot ja on nooremad kui ametlik iga, millest alates on lubatud alkoholi tarvitada. Sihtkohas Slovakkia on alkoholi joomine lubatud alates vanusest 18.

Rendiautode tüüpe, mille hulgast valida, on palju, kuid sihtkohta Slovakkia külastades on populaarseim autotüüp Intermediate. Hinnanguliselt 33% meie kasutajatest valisid viimase 30 päeva jooksul autotüübi Intermediate ning maksid autorendi eest keskmiselt €52 päevas. Pea silmas, et saad alati valida mõne muu rendiauto sõltuvalt oma eelarvest, plaanitud tegevustest ja ilmaoludest.

Sihtkohas Slovakkia maksis bensiin eelmisel nädalal keskmiselt €1,83 per liter. Meie andmete põhjal pole sihtkoha Slovakkia kütusehinnad maailma odavaimad ega ka kalleimad. Kõige odavam (€0,32 per liter) kütus on hetkel riigis Alžeeria, kõige kallim (€2,89 per liter) aga riigis Hong Kong. Pane tähele, et kütusehinnad muutuvad regulaarselt ning võivad sinu reisikuupäevadel erinevad olla.


Slovakkia: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Saidi momondo kasutamine, et leida rendiauto sihtkohas Slovakkia, on loogiline, kuna see käib kiiresti ja on tasuta. Meie otsime üles kõik rendiautode hinnad ja reeglid ning sina valid lihtsalt välja selle variandi, mis su reisiks kõige paremini sobib.

momondo võimaldab sul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Slovakkia tänu oma kasulikele filtritele, mille abil saad otsingut kitsendada. Filtrite hulka kuuluvad (ja see pole veel kõik) hind, auto keretüüp, rendifirma ja erireeglid, mis võivad sulle huvi pakkuda.

Muidugi! momondo pakub kasutajatele spetsiaalset filtrit, mille abil otsida sihtkohas Slovakkia just neid rendiautosid, mida saab tasuta tühistada.

momondo võimaldab sul otsida sihtkohas Slovakkia just õiglaste kütusereeglitega rendiautosid.

Jah, kindlasti. momondo pakub spetsiaalset põhjalikuma koristuse otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Slovakkia.

Jah, momondo saab näidata piiramatu läbisõiduga rendiautode valikuid sihtkohas Slovakkia.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.