Parimad hotellipakkumised - kõik suuremad hotellisaidid

Kus
K 3/6
N 4/6
Võrdle: momondo |
COVID-19
Reisiteatmik
Kõik, mida pead teadma, et nutikalt ja turvaliselt reisida.
Soovin oma lennu tühistada
Lennud kuni mai lõpuni
Ametivõimud üle kogu maailma on soovitanud vältida reise, mis pole hädavajalikud ning lennufirmad tühistavad kuni mai lõpuni paljusid lende. Kui lennufirma on su lennu juba tühistanud või sinu reisikava oluliselt muutnud, võib sul olla õigus hüvitise või reisivautšeri saamiseks. Kui su lend toimub, võib sul siiski olla võimalik oma piletit tasuta muuta.
Soovitame kasutada lennufirma iseteeninduse tööriistu veebis, kuna kõnekeskused on praegu äärmiselt koormatud. Teise variandina võid oodata kuni 72 tundi enne oma lennu väljumist ning võtta siis lennufirma või broneeringusaidiga ühendust, kuna sageli prioritiseeritakse kõnesid vastavalt väljumiskuupäevale.
Kas unustasid, kus broneeringu tegid? Vaata kinnitusmeili või krediitkaardi väljavõtet, et näha su broneeringut teenindava ettevõtte nime.
Lennud juunis või hiljem
Soovitame sul mitte muretseda. Riiklikud juhised ja lennufirmade reeglid muutuvad iga päev. Kontrolli viimaseid uuendusi oma lennufirma juures.
Soovin varsti lennu broneerida
Kui pead lähiajal reisima, siis pea silmas järgnevat:
Reisi turvaliselt
Hoolitse oma tervise eest ja kaitse teisi, pestes sageli käsi, püsides end haigena tundes kodus ning kattes köhides või aevastades oma suu küünarnukiga.
Hoia end kursis
Hoiame silma peal koroonaviirusega (COVID-19) seotud oluokorral ja sellel, kuidas see su reisiplaane mõjutab. Vaata iga sihtkoha kohta käivaid reisihoiatusi ja regulaarseid uuendusi selle kohta, millal taas ohutult reisida saad.
Vaata sisenemispiiranguid
Paljudes riikides kehtivad COVID-19 tõttu uued sisenemispiirangud. Kontrolli enne broneerimist, et vastad riiki sisenemise tingimustele kõigis riikides, mida oma reisil külastad. Rohkem teavet.
Soovin tulevast puhkust plaanida
Paindlik muutmine ja tühistamine
Paljud lennufirmad, hotelliketid ja autorendifirmad pakuvad uutele broneeringutele suuremat paindlikkust. Lisasime oma lendude lehele filtri "Paindlikud valikud" ning hotellide ja autode lehtedele filtri "Tasuta tühistamine", et aidata sul neid valikuid kindlaks teha.
Avasta maailma mugavalt kodus olles
Kui unistad oma järgmisest seiklusest, kasuta meie tööriista Explore, et kodus olles uusi sihtkohti avastada ja oma reisiplaanidele hoog sisse anda. Hakka avastama.