Tallinn, Harju maakond: rendiautod

Tallinn, Harju maakond: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Tallinn, Eesti
19 aug — 26 aug
Sama tagastuskoht
Tallinn, Eesti
R 19/8
Keskpäev
R 26/8
Keskpäev
Juhi vanus:

Tallinn, Harju maakond – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiautode pakkumisi sihtkohas Tallinn, Harju maakond
Volkswagen Jetta
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€31/päev

17 sept–24 sept
Volkswagen Jetta
Skoda Octavia
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€25/päev

17 sept–24 sept
Skoda Octavia
Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€31/päev

17 sept–24 sept
Volkswagen Golf
Volkswagen Jetta
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€29/päev

17 sept–24 sept
Volkswagen Jetta
Renault Laguna
või sarnane Tavaline universaal
Kuni 5 reisijat

€50/päev

17 sept–24 sept
Renault Laguna
Renault Trafic
või sarnane Väikebuss
Kuni 5 reisijat

€63/päev

17 sept–24 sept
Renault Trafic
Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€27/päev

17 sept–24 sept
Volkswagen Golf

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Tallinn, Harju maakond

Leia sihtkohas Tallinn endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€14 - €59

Kõik autotüübid

€14 - €94

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Tallinn, Eesti maksab keskmiselt €35. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Tallinn, Eesti on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 60% odavam, vaid €14 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 39% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Tallinn. Autorendi keskmine hind sihtkohas Tallinn võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Väike parimad hinnad sihtkohas Tallinn, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Tallinn, Eesti maksab keskmiselt €44. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Tallinn, Eesti on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 48% odavam, vaid €23 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on 23% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Tallinn. Autorendi keskmine hind sihtkohas Tallinn võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Keskmine parimad hinnad sihtkohas Tallinn, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Suur rentimine sihtkohas Tallinn, Eesti maksab keskmiselt €77. Odavaim aeg autotüübi Suur rentimiseks sihtkohas Tallinn, Eesti on september. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 54% odavam, vaid €36 päevas. Autotüübi Suur rentimine on 26% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Tallinn. Autorendi keskmine hind sihtkohas Tallinn võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Tallinn, Eesti maksab keskmiselt €31. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Tallinn, Eesti on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 0% odavam, vaid €33 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on 44% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Tallinn. Autorendi keskmine hind sihtkohas Tallinn võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Skoda Octavia
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€25/päev

17 sept–24 sept
Skoda Octavia

Tallinn: autorendifirmade kataloog

Tallinn, Harju maakond: kõik suuremad rendifirmad
2 esindust
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

7,9

Kõik kokku

1,9

Väljastamine/Tagastamine

5,9

Hind

1,9
8 esindust
8 esindust
5 esindust
5 esindust
5 esindust
4 esindust
4 esindust

Tallinn: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Tallinn ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarseim autorendifirma

GREEN MOTION

Populaarsed autotüübid

Economy, Compact, Mini

Odavaim rendiauto

€23

Populaarseim automudel

Fiat 500
Sel kuul on sihtkoha Tallinn populaarseimaks momondost leitud autorendifirmaks GREEN MOTION . Teised parimad valikud autorendifirmade seas on Avis ja Right Cars
Sihtkoha Tallinn autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Economy, Compact ja Mini.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Tallinn maksab €23 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €39.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Tallinn populaarseimaks rendiauto mudeliks Fiat 500. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Volkswagen Polo.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Tallinn neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Tallinn Song Festival Grounds3,2 km
Tõnismägi3,7 km
Kaarli Kirik3,8 km
Raeapteek3,8 km
Toompea loss4,1 km

Lähimad huviväärsused:

Saku Suurhall114,1 km
Kaarli Kirik119,1 km
Tõnismägi119,1 km
Toompea loss119,2 km
Raeapteek119,7 km

Lähimad huviväärsused:

Raeapteek2,0 km
Tõnismägi2,0 km
Kaarli Kirik2,0 km
Toompea loss2,3 km
Tallinn Song Festival Grounds2,6 km

Rendi auto nende sihtkoha Tallinn populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Tallinn populaarseimad hotellid

Tallinn: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Tallinn auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Odavaim pakkuja sihtkohas Tallinn on Right Cars, mille keskmine rendihind päevas on €18 ning millel on sihtkohas Tallinn 2 esindust. Kõige odavam pakkumine, mille momondo kasutajad pakkujalt Right Cars sihtkohas Tallinn leidsid, on €10.

Rendiautod sihtkohas Tallinn populaarsetelt rendifirmadelt nagu Hertz, Budget ja Right Cars on enamasti tühistamistasuta. Kuigi momondo ei oma kontrolli rendiautode tühistamisreeglite üle sihtkohas Tallinn, saame sul aidata oma reisiks odavaima rendiauto leida.

Enamik reisijaid, kes külastavad sihtkohta Tallinn kuus september, eelistavad rentida standardauto. Kuus september on keskmine temperatuur 6 °C ja sademete hulk umbes 76 mm ning standardauto sobib hästi nende ilmaoludega. See on ideaalne rendiauto märgade teede ja plusskraadide jaoks. Sihtkohas Tallinn autotüübi Tavaline rentimine maksab keskmiselt €52/päev.

Autorendifirmal Avis on linnas Tallinn, Eesti 2 esindust. momondo kasutajad leiavad nendes esindustes tavaliselt autorendipakkumisi hinnaga €69/päev.

Sihtkohas Tallinn on linnas sõites kiiruspiiranguks 50 km/h. See kiiruspiirang võib kehtida ka ümbritsevates linnades ja naabruskondades. Sihtkoha Tallinn äärelinnades on kiiruspiirang 90 km/h ja kiirteedel 110 km/h. Hoia aga kindlasti liiklusmärkidel silm peal, kuna need piirkiirused võivad erineda.

Enamasti on sihtkohas Tallinn kuus august õhutemperatuur 16 °C ja eeldatav sademete hulk on 83 mm. Seda on auto rentimisel tähtis teada, et saaksid rentida ilmastikutingimustega täpselt sobiva auto.

Kui soovid sihtkohas Tallinn auto rentida, et kuus august ümbruskonnas ringi sõita, on tähtis teada, et piirkonnas Harju maakond on temperatuur tavaliselt 16 °C ja sademete hulk on enamasti 83 mm.


Autorendifirmad populaarsetes lennujaamades sihtkoha Tallinn lähedal

Rendi auto mõnes neist populaarsetest lennujaamadest sihtkoha Tallinn lähedal

Tallinn: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Peaksid kasutama saiti momondo, et broneerida rendiauto sihtkohas Tallinn, kuna võid niimoodi säästa aega ja raha. momondo koondab kokku autorendi hinnad ja reeglid tuhandetelt rendiautode veebisaitidel ning võimaldab sul neid võrrelda.

momondo teeb tänu filtrite kasutamisele lihtsamaks suurepärase rendiauto leidmise sihtkohas Tallinn. Olgu filtreerimise aluseks hind, autotüüp, mugavused või rendireeglid, momondo võimaldab sul kitsendada oma otsingut nende ja muude filtrite alusel, et leida sulle parim pakkumine.

Muidugi! momondo pakub kasutajatele spetsiaalset filtrit, mille abil otsida sihtkohas Tallinn just neid rendiautosid, mida saab tasuta tühistada.

momondo võimaldab keskenduda sihtkohas Tallinn rendiautosid otsides just õiglastele kütusereeglitele ja tänu sellele saad oma otsingut kitsendada.

momondo pakub sihtkohas Tallinn rendiautosid otsides võimalust filtreerida tulemusi just põhjalikuma koristamise alusel.

Piiramatu läbisõit on tõesti võimalus, mida momondo sihtkoha Tallinn rendiautodele pakub.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.