Autorent Norras

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Norras? Tee otsing siin!

Oslo, Norra
6 juuli — 13 juuli
Sama tagastuskoht
Oslo, Norra
K 6/7
Keskpäev
K 13/7
Keskpäev
Juhi vanus:

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Norra

Leia sihtkohas Norra endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€30 - €128

Kõik autotüübid

€36 - €165

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Norra maksab keskmiselt €57. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Norra on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 49% odavam, vaid €30 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 30% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Norra. Autorendi keskmine hind sihtkohas Norra võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Norra maksab keskmiselt €74. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Norra on veebruar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 52% odavam, vaid €36 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on 10% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Norra. Autorendi keskmine hind sihtkohas Norra võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Norra neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Tøyenparken35,5 km
Oslo Spektrum36,6 km
Nationaltheatret37,1 km

Lähimad huviväärsused:

Bryggen13,0 km
Bergenhus festning13,1 km
Preikestolen155,1 km
Lysefjord Bridge159,8 km
Borgund Stave Church164,2 km

Lähimad huviväärsused:

Lysefjord Bridge26,8 km
Preikestolen33,8 km
Bryggen169,9 km
Bergenhus festning170,2 km
Borgund Stave Church269,8 km

Rendi auto nende sihtkoha Norra populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Norra populaarseimad hotellid

Norra: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Norra auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Meie andmete põhjal on sihtkoha Norra odavaim autorendifirma Sixt. Kasutajad, kes broneerivad rendifirmaga Sixt, leiavad tihti hindu, mis on alla keskmise €93 suuruse päevahinna. Rendifirmaga Sixt algavad soodsad rendihinnad €80 päevas, sõltuvalt sellest, millist linna külastad, mis tüüpi auto sulle huvi pakub ja kui kauaks selle rendid.

Avis on sihtkoha Norra populaarseim autorendifirma – eelmisel kuul valis 50% momondo kasutajatest selle pakkuja. Autorendifirmal Avis on 6 arvustust ja keskmine hinne 9,3/10, mistõttu see autorendifirma on reisijate seas populaarne.

Rendifirmal Sunnycars on üle kogu riigi Norra 152 esindust, mis teeb sellest suurima esinduste arvuga autorendifirma. Riigi Norra populaarseim linn on Oslo – kaalu selle külastamist. Autorendifirma Sunnycars on seal populaarne ning sel on 15 esindust, millest paljud asuvad lennujaamas ja kesklinnas.

Sihtkohas Norra peavad juhid alati paremal teepoolel sõitma. Selle eiramine võib liiklustrahve kaasa tuua.

Sihtkoha Norra teedevõrk on saanud kvaliteedihindeks 4 (1 madalaim, 7 kõrgeim). Seega on see maailmas 137 riigi seas 65. kohal. Teed on riigi eri piirkondades väga erinevad, seega võta seda hinnet kui üldist hinnangut või võrdluspunkti.

Riigis Norra on seadusega lubatud alkoholisisalduse määr veres (BAC) 0,02%. Sellegipoolest on tähtis kontrollida piirkondlikke või linna tasandil kehtivaid seadusi, kuna mõnikord võib see piirmäär erineda. BAC sihtkohas Norra võib varieeruda ka sõltuvalt juhi vanusest, juhtimiskogemusest ja sellest, kas sõidukit kasutatakse tööalaselt. Pane tähele, et sihtkohas Norra on ametlikuks vanuseks, millest alates tohib alkoholi tarvitada, 18 ning kehtivad ranged seadused, mis keelavad noorematel juhtidel alkoholijoobes sõita.

Populaarseim rendiauto tüüp sihtkohas Norra on Compact. Ka 32% meie kasutajatest valisid sihtkohta Norra külastades seda tüüpi auto. Kui Compact vastab su vajadustele, võid eeldada, et selle rentimine maksab umbes €56 päevas. Pane tähele, et hinnad võivad erineda sõltuvalt sellest, mis linna külastad ning millise autorendifirma valid.

Eelmise nädala seisuga oli bensiini hind sihtkohas Norra keskmiselt €2,44 per liter. Meie andmete põhjal pole sihtkoha Norra kütusehinnad maailma odavaimad ega ka kalleimad. Kõige odavam (€0,31 per liter) kütus on hetkel riigis Alžeeria, kõige kallim (€2,84 per liter) aga riigis Hong Kong. Pane tähele, et kütusehinnad muutuvad regulaarselt ning võivad sinu reisikuupäevadel erinevad olla.


Autorent sihtkoha Norra populaarsetes linnades

Võrdle autorendi hindu sihtkoha Norra populaarseimates linnades

Norra: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Peaksid broneerima oma rendiauto sihtkohas Norra, kasutades saiti momondo, kuna see on kiire, tasuta ja lihtne ning võid tänu sellele raha säästa. momondo teeb ära raske töö, otsides üles rendiautode hinnad ja reeglid ning sinul tuleb vaid tulemusi võrrelda ja valida välja variant, mis su reisi jaoks kõige paremini sobib.

momondo võimaldab sul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Norra tänu oma kasulikele filtritele, mille abil saad otsingut kitsendada. Filtrite hulka kuuluvad (ja see pole veel kõik) hind, auto keretüüp, rendifirma ja erireeglid, mis võivad sulle huvi pakkuda.

Jah, momondo võimaldab sul välja filtreerida just need autorendifirmad sihtkohas Norra, mis pakuvad tasuta tühistamist.

Jah: vali lihtsalt õiglaste kütusereeglite filter pärast seda, ku oled teinud saidil momondo rendiautode otsingu sihtkohas Norra.

Jah, momondo saab kuvada sulle konkreetseid pakkumisi sihtkohas Norra, mis sisaldavad rendiautode põhjalikumat koristust.

Jah, momondo saab näidata piiramatu läbisõiduga rendiautode valikuid sihtkohas Norra.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.