Autorent Hispaanias

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Hispaanias? Tee otsing siin!

Málaga, Andaluusia, Hispaania
4 juuli — 11 juuli
Sama tagastuskoht
Málaga, Andaluusia, Hispaania
E 4/7
Keskpäev
E 11/7
Keskpäev
Juhi vanus:

Hispaania – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiautode pakkumisi sihtkohas Hispaania
Toyota Fortuner
või sarnane keskklassi linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€36/päev

3 juuli–10 juuli
Toyota Fortuner
Renault Duster
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€27/päev

4 juuli–11 juuli
Renault Duster
Daihatsu Sirion
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€24/päev

12 juuli–19 juuli
Daihatsu Sirion
Renault Mégane
või sarnane Väike universaal
Kuni 4 reisijat

€43/päev

5 juuli–12 juuli
Renault Mégane
Toyota Rush
või sarnane Väike linnamaastur
Kuni 4 reisijat

€34/päev

4 juuli–11 juuli
Toyota Rush
Toyota Fortuner
või sarnane keskklassi linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€36/päev

4 juuli–11 juuli
Toyota Fortuner
Hyundai Accent
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€36/päev

3 juuli–10 juuli
Hyundai Accent
Renault Duster
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€31/päev

4 juuli–11 juuli
Renault Duster
Daihatsu Sirion
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€24/päev

4 juuli–11 juuli
Daihatsu Sirion

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Hispaania

Leia sihtkohas Hispaania endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€4 - €43

Kõik autotüübid

€11 - €62

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Hispaania maksab keskmiselt €22. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Hispaania on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 82% odavam, vaid €4 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 32% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Hispaania. Autorendi keskmine hind sihtkohas Hispaania võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Väike parimad hinnad sihtkohas Hispaania, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Hispaania maksab keskmiselt €34. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Hispaania on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 38% odavam, vaid €22 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on 9% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Hispaania. Autorendi keskmine hind sihtkohas Hispaania võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Keskmine parimad hinnad sihtkohas Hispaania, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Suur rentimine sihtkohas Hispaania maksab keskmiselt €38. Odavaim aeg autotüübi Suur rentimiseks sihtkohas Hispaania on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 39% odavam, vaid €24 päevas. Autotüübi Suur rentimine on 18% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Hispaania. Autorendi keskmine hind sihtkohas Hispaania võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Hispaania maksab keskmiselt €22. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Hispaania on september. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 96% odavam, vaid €1 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on 29% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Hispaania. Autorendi keskmine hind sihtkohas Hispaania võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Linnamaastur parimad hinnad sihtkohas Hispaania, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Väikebuss rentimine sihtkohas Hispaania maksab keskmiselt €36. Odavaim aeg autotüübi Väikebuss rentimiseks sihtkohas Hispaania on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 68% odavam, vaid €12 päevas. Autotüübi Väikebuss rentimine on 14% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Hispaania. Autorendi keskmine hind sihtkohas Hispaania võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Väikebuss parimad hinnad sihtkohas Hispaania, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Daihatsu Sirion
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€24/päev

12 juuli–19 juuli
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€23/päev

4 juuli–11 juuli
Hyundai Accent
Mini Countryman
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€24/päev

3 juuli–10 juuli
Mini Countryman

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Hispaania neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Estado Santiago Bernabéu10,6 km
Museo del Prado13,0 km
Plaza de Santa Ana13,5 km
Puerta del Sol13,6 km
Plaza Mayor13,9 km

Lähimad huviväärsused:

Camp Nou9,9 km
Font Màgica de Montjuïc10,0 km
Placa d'Espanya10,3 km
La Boqueria12,0 km
La Rambla12,0 km

Lähimad huviväärsused:

Palma Beach2,0 km
Playa de Palma Nova17,1 km
Sitges Beach202,9 km
Playa de la Barceloneta208,2 km
Font Màgica de Montjuïc208,2 km

Rendi auto nende sihtkoha Hispaania populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Hispaania populaarseimad hotellid

Hispaania: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Hispaania auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Sihtkohas Hispaania pakub üldiselt odavamaid rendiautosid DRIVALIA . Rendifirmaga DRIVALIA broneerides võid leida odavaid rendiautosid hinnaga alates €14/päev, sõltuvalt sellest, millist linna kavatsed külastada. Võrdluseks: keskmine autorendi hind sihtkohas Hispaania on €49/päev.

Kui plaanid sihtkohas Hispaania auto rentida, soovitame broneerida autorendifirmaga Alamo, mis on üks riigi populaarseimaid autorendifirmasid. Viimase kuu jooksul valis 19% meie kasutajatest ettevõtte Alamo. Selle autorendifirma kasutajate rahulolu hinnang on 19 hindaja arvamuse põhjal keskmiselt 8,8/10.

Kui plaanid sihtkohta Hispaania reisida ja auto rentida, siis pane tähele, et Sunnycars on suurima esinduste arvuga autorendifirma. Tõenäoliselt leiad ühe nende 544 esindusest kas lennujaamast, kus maandud või kuskilt kesklinna piirkonnast. Kui sa pole veel otsustanud, millist linna riigis Hispaania külastada, siis kaalu linna Málaga, mis on riigi kõige külastatavam sihtkoht. Autorendifirmal Sunnycars on selles piirkonnas 12 esindust.

Ükskõik, kas auto kuulub sulle või oled selle rentinud, tuleb sul sihtkoha Hispaania seaduste järgi sõita paremal teepoolel. Pea meeles, et kui sa ei tunne end sellel teepoolel sõites mugavalt, võid alati takso tellida või sõidujagamisteenust kasutada.

2019. aastal oli Hispaania teede kvaliteedi poolest üle kogu maailma 137 riigi hulgas 11. kohal. Skaalal 1–7 sai Hispaania teede kvaliteedi hindeks 5,8. Pane tähele, et teeolud sihtkohas Hispaania võivad erineda sõltuvalt sellest, millist piirkonda kavatsed külastada.

Lubatud alkoholisisalduse määr veres sihtkohas Hispaania on 0,05%. Selle piiri ületamist loetakse joobes juhtimiseks ning sellega võivad kaasneda rahatrahvid, piirangud juhiloale ja muud karistused. Hispaania rakendab karme seadusi inimeste vastu, kes juhivad purjuspäi autot, olles nooremad kui riigis kehtiv alkoholijoomise miinimumvanus (18).

Sihtkohta Hispaania reisijate levinuim rendiautovalik on Economy. See võib tuleneda nende reisi ajal valitsevast ilmast, plaanitud tegevustest või nende eelarvest. Viimase 30 päeva jooksul rentis 23% kasutajatest, kes külastasid sihtkohta Economy, rendiauto Hispaania hinnaga €5 päevas.

Keskmine bensiinihind sihtkohas Hispaania on eelmise nädala seisuga €2,10 per liter. Seevastu Alžeeria on praegu odavaima keskmise bensiihinnaga (€0,30 per liter). Kaalu ka sihtkoha Hong Kong külastamist, ehkki seal on kalleim bensiinihind (€2,85 per liter).


Autorent sihtkoha Hispaania populaarsetes lennujaamades

Rendi auto ühes neist populaarsetest lennujaamadest sihtkohas Hispaania

Hispaania: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Saidi momondo kasutamine, et leida rendiauto sihtkohas Hispaania, on loogiline, kuna see käib kiiresti ja on tasuta. Meie otsime üles kõik rendiautode hinnad ja reeglid ning sina valid lihtsalt välja selle variandi, mis su reisiks kõige paremini sobib.

Tänu filtritele aitab momondo sul leida suurepärase rendiauto sihtkohas Hispaania. Kitsenda oma otsingut, kasutades hinna- ja kaardifunktsioone ning filtreerides kütuse- ja läbisõidureeglite ning paljude teiste saadaval olevate filtrite alusel.

Jah, saidil momondo saad filtreid kasutades leida just need autorendifirmad sihtkohas Hispaania, mis pakuvad tasuta tühistamist.

Jah – momondo pakub spetsiaalset õiglaste kütusereeglite otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Hispaania.

Jah, momondo näitab sihtkohas Hispaania põhjalikuma koristusega rendiautode pakkumisi.

Jah, momondo saab näidata piiramatu läbisõiduga rendiautode valikuid sihtkohas Hispaania.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.