Edinburgh, Scotland: rendiautod

Edinburgh, Scotland: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Edinburgh, Scotland, Suurbritannia
19 aug — 26 aug
Sama tagastuskoht
Edinburgh, Scotland, Suurbritannia
R 19/8
Keskpäev
R 26/8
Keskpäev
Juhi vanus:

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Edinburgh, Scotland

Leia sihtkohas Edinburgh endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€5 - €201

Kõik autotüübid

€9 - €413

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Edinburgh, Suurbritannia maksab keskmiselt €56. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Edinburgh, Suurbritannia on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 92% odavam, vaid €5 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 40% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Edinburgh. Autorendi keskmine hind sihtkohas Edinburgh võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Edinburgh, Suurbritannia maksab keskmiselt €58. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Edinburgh, Suurbritannia on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 73% odavam, vaid €16 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on 38% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Edinburgh. Autorendi keskmine hind sihtkohas Edinburgh võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Edinburgh: autorendifirmade kataloog

Edinburgh, Scotland: kõik suuremad rendifirmad
3 esindust
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

10,0

Kõik kokku

10,0

Väljastamine/Tagastamine

10,0

Hind

10,0
2 esindust
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

10,0

Kõik kokku

10,0

Väljastamine/Tagastamine

10,0

Hind

8,0
2 esindust
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

10,0

Kõik kokku

8,0

Väljastamine/Tagastamine

10,0

Hind

8,0
6 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,8

Comfort

8,0

Kõik kokku

7,4

Väljastamine/Tagastamine

6,5

Hind

7,1
3 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,3

Comfort

7,9

Kõik kokku

6,7

Väljastamine/Tagastamine

6,7

Hind

4,7
4 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,3

Comfort

7,1

Kõik kokku

6,5

Väljastamine/Tagastamine

7,1

Hind

5,5
8 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,3

Comfort

8,5

Kõik kokku

5,9

Väljastamine/Tagastamine

7,0

Hind

5,8
15 esindust

Edinburgh: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Edinburgh ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarsed autotüübid

Economy, Compact, Mini

Odavaim rendiauto

€73

Populaarseim automudel

Fiat 500
Sihtkoha Edinburgh autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Economy, Compact ja Mini.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Edinburgh maksab €73 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €103.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Edinburgh populaarseimaks rendiauto mudeliks Fiat 500. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Seat Leon.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Edinburgh neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Lauriston Castle6,2 km
Murrayfield Stadium8,4 km
Dean Village9,5 km
Edinburgh International Conference Centre10,1 km
Stockbridge Market10,2 km

Lähimad huviväärsused:

Lauriston Castle72,7 km
Murrayfield Stadium74,8 km
Dean Village76,1 km
Edinburgh International Conference Centre76,6 km
Stockbridge Market76,8 km

Lähimad huviväärsused:

Longniddry Bents129,5 km
Collegiate Chapel of St. Matthew129,8 km
Portobello Beach135,5 km
The Meadows137,8 km
Surgeon's Hall137,9 km

Rendi auto nende sihtkoha Edinburgh populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Edinburgh populaarseimad hotellid

Edinburgh: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Edinburgh auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

GREEN MOTION pakub tavaliselt odavaima päevahinnaga renti: keskmine hind rendiauto eest sihtkohas Edinburgh on €101/päev. Kõige madalam hind, mida nende 2 esinduses linnas Edinburgh leiti, on €60/päev.

Igal autorendifirmal sihtkohas Edinburgh on erinevad tühistamisreeglid. momondos näitame alati autorendi otsingutulemustes, kas rendifirma võtab tühistamistasu või mitte. Sihtkoha Edinburgh parimate autorendifirmade hulka kuuluvad Enterprise, Budget ja Hertz, nii et uuri kindlasti, kas need firmad pakuvad tasuta tühistamist.

Enamik reisijaid, kes külastavad sihtkohta Edinburgh kuus september, eelistavad rentida standardauto. Kuus september on keskmine temperatuur 10 °C ja sademete hulk umbes 60 mm ning standardauto sobib hästi nende ilmaoludega. See on ideaalne rendiauto märgade teede ja plusskraadide jaoks. Sihtkohas Edinburgh autotüübi Tavaline rentimine maksab keskmiselt €82/päev.

Hertz on sihtkohas Edinburgh, SCT väga populaarne, kuna neil on seal rohkem esindusi kui ühelgi teisel autorendifirmal. Neil on sihtkohas Edinburgh, SCT 3 esindust ning eeldatavasti maksab su autorent sihtkohas Edinburgh, SCT €107/päev.

Sihtkohas Edinburgh on linnas sõites kiiruspiiranguks 50 km/h. See kiiruspiirang võib kehtida ka ümbritsevates linnades ja naabruskondades. Sihtkoha Edinburgh äärelinnades on kiiruspiirang 100 km/h ja kiirteedel 115 km/h. Hoia aga kindlasti liiklusmärkidel silm peal, kuna need piirkiirused võivad erineda.

Sihtkohas august on sademete hulk kuus Edinburgh enamasti 60 mm ja keskmine temperatuur on 15 °C. See teave võib sihtkohas Edinburgh rendiautosid vaadates väga kaslik olla, kuna võib aidata sul parima valiku teha.

Reisijad, kes soovivad sihtkohas Edinburgh auto rentida, et ümbruskonnas ringi sõita, peaksid arvestama sellega, et piirkonnas Scotland on temperatuur kuus august enamasti umbes 14 °C ning sademete hulk 63,3 mm ringis.


Vaata veel autorendifirmasid sihtkohas Suurbritannia

Vaata autorendipakkumisi sihtkohas Suurbritannia

Edinburgh: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Auto rentimine sihtkohas Edinburgh saidi momondo kaudu võib säästa sinu aega ja raha. momondo pakub sulle laia valikut võimalusi ja autosid, kuna teeme otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et saaksid oma reisi jaoks parima variandi valida.

momondo teeb tänu filtrite kasutamisele lihtsamaks suurepärase rendiauto leidmise sihtkohas Edinburgh. Olgu filtreerimise aluseks hind, autotüüp, mugavused või rendireeglid, momondo võimaldab sul kitsendada oma otsingut nende ja muude filtrite alusel, et leida sulle parim pakkumine.

Jah, momondo võimaldab sul välja filtreerida just need autorendifirmad sihtkohas Edinburgh, mis pakuvad tasuta tühistamist.

Jah: vali lihtsalt õiglaste kütusereeglite filter pärast seda, ku oled teinud saidil momondo rendiautode otsingu sihtkohas Edinburgh.

Jah, saidil momondo saab otsida rendiautosid sihtkohas Edinburgh koos põhjalikuma koristusega.

Kindlasti. Saidil momondo saad filtreerida läbisõidupiiranguta rendiautode pakkumisi sihtkohas Edinburgh.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.