Autorent Montenegros

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Montenegros? Tee otsing siin!

Podgorica, Montenegro
19 aug — 26 aug
Sama tagastuskoht
Podgorica, Montenegro
R 19/8
Keskpäev
R 26/8
Keskpäev
Juhi vanus:

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Montenegro neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Podgorica City Stadium9,5 km
Sutomore Beach29,5 km
Buljarica Beach29,9 km
Susanj Beach30,9 km
Becici Beach32,4 km

Lähimad huviväärsused:

Plavi Horizonti Beach3,9 km
Kotor Old Town Walls4,4 km
Jaz Beach15,1 km
Slovenska Beach16,6 km
Mogren Beach16,8 km

Rendi auto nende sihtkoha Montenegro populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Montenegro populaarseimad hotellid

Montenegro: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Montenegro auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

GREEN MOTION pakub üldiselt sihtkoha Montenegro odavaimat autorenti. Pakkujaga GREEN MOTION broneerides leiavad kasutajad sageli odavaid hindu alates €48/päev. Autorendifirmaga GREEN MOTION leiad suurema tõenäosusega hindu, mis on odavamad riigi keskmisest rendihinnast, milleks on €62/pärv. Need hinnad võivad varieeruda sõltuvalt sellest, millise auto rendid ja mis linnas sa seda teed.

Sihtkoha Montenegro populaarseim autorendifirma on Hertz. Sel autorendifirmal on praegu 1 arvustus ning selle kasutajate keskmine rahulolu hinne on 10,0/10. 55% momondo kasutajatest otsustasid hiljuti sihtkohas Montenegro reisides autorendifirma Hertz kasuks.

Rendifirmal GREEN MOTION on üle kogu riigi Montenegro 16 esindust, mis teeb sellest suurima esinduste arvuga autorendifirma. Autorendifirmal GREEN MOTION on enamasti esindusi riigi Montenegro parimates turismilinnades. Näiteks linnas Podgorica on autorendifirmal GREEN MOTION 6 esindust.

Sihtkohas Montenegro peavad juhid alati paremal teepoolel sõitma. Selle eiramine võib liiklustrahve kaasa tuua.

Montenegro on saanud teede kvaliteedi eest hindeks 3,2 skaalal 1–7, kus 1 on madalaim hinne. See tähendab, et Montenegro on teeolude poolest 137 riigi seas 104. kohal. Teede kvaliteet võib erineda sõltuvalt sellest, kus sa täpselt riigis Montenegro reisid.

Riigis Montenegro on seadusega lubatud alkoholisisalduse määr veres (BAC) 0,05%. Sellegipoolest on tähtis kontrollida piirkondlikke või linna tasandil kehtivaid seadusi, kuna mõnikord võib see piirmäär erineda. BAC sihtkohas Montenegro võib varieeruda ka sõltuvalt juhi vanusest, juhtimiskogemusest ja sellest, kas sõidukit kasutatakse tööalaselt. Pea ka meeles, et alkoholi joomiseks pead olema vähemalt 18 aastat vana ning alkoholijoobes pole mootorsõiduki juhtimine soovitatav.

Sihtkohas Montenegro autosid rentivate reisijate eelistatuim rendiautotüüp on Economy. Viimase 30 päeva jooksul rentis sellise auto 51% momondo kasutajatest ning keskmiselt maksid nad selle eest €36 päevas.

Keskmine bensiinihind sihtkohas Montenegro on eelmise nädala seisuga €1,45 per liter. Meie andmete põhjal pole sihtkoha Montenegro kütusehinnad maailma odavaimad ega ka kalleimad. Kõige odavam (€0,32 per liter) kütus on hetkel riigis Alžeeria, kõige kallim (€2,89 per liter) aga riigis Hong Kong. Pane tähele, et kütusehinnad muutuvad regulaarselt ning võivad sinu reisikuupäevadel erinevad olla.


Montenegro: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Auto rentimine sihtkohas Montenegro saidi momondo kaudu võib säästa sinu aega ja raha. momondo pakub sulle laia valikut võimalusi ja autosid, kuna teeme otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et saaksid oma reisi jaoks parima variandi valida.

momondo teeb tänu filtrite kasutamisele lihtsamaks suurepärase rendiauto leidmise sihtkohas Montenegro. Olgu filtreerimise aluseks hind, autotüüp, mugavused või rendireeglid, momondo võimaldab sul kitsendada oma otsingut nende ja muude filtrite alusel, et leida sulle parim pakkumine.

Jah, saidil momondo saad kasutada filtrit, mis toob esile ainult tasuta tühistamisega autorendivalikud. See filter on saadaval kõigi saidil momondo tehtavate autorendiotsingute jaoks, sealhulgas ka sihtkohas Montenegro.

momondo võimaldab keskenduda sihtkohas Montenegro rendiautosid otsides just õiglastele kütusereeglitele ja tänu sellele saad oma otsingut kitsendada.

Jah, kindlasti. momondo pakub spetsiaalset põhjalikuma koristuse otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Montenegro.

Kindlasti. Saidil momondo saad filtreerida läbisõidupiiranguta rendiautode pakkumisi sihtkohas Montenegro.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.