Berliin, Berlin: rendiautod

Berliin, Berlin: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Berliin, Saksamaa
8 juuli — 15 juuli
Sama tagastuskoht
Berliin, Saksamaa
R 8/7
Keskpäev
R 15/7
Keskpäev
Juhi vanus:

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Berliin, Berlin

Leia sihtkohas Berliin endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€21 - €73

Kõik autotüübid

€21 - €105

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Berliin, Saksamaa maksab keskmiselt €34. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Berliin, Saksamaa on september. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 40% odavam, vaid €21 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 11% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Berliin. Autorendi keskmine hind sihtkohas Berliin võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Berliin: autorendifirmade kataloog

Berliin, Berlin: kõik suuremad rendifirmad
23 esindust
Ülevaade

Puhtus

9,2

Comfort

9,2

Kõik kokku

8,4

Väljastamine/Tagastamine

9,6

Hind

7,5
10 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,9

Comfort

7,9

Kõik kokku

7,9

Väljastamine/Tagastamine

5,9

Hind

7,9
15 esindust
Ülevaade

Puhtus

6,0

Comfort

5,0

Kõik kokku

6,0

Väljastamine/Tagastamine

6,0

Hind

6,0
22 esindust
Ülevaade

Puhtus

1,9

Comfort

1,9

Kõik kokku

1,9

Väljastamine/Tagastamine

1,9

Hind

1,9
57 esindust
29 esindust
17 esindust
16 esindust

Berliin: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Berliin ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarsed autotüübid

Compact, Intermediate, Wagon

Odavaim rendiauto

€50

Populaarseim automudel

Ford Focus
Sihtkoha Berliin autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Compact, Intermediate ja Wagon.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Berliin maksab €50 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €55.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Berliin populaarseimaks rendiauto mudeliks Ford Focus. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Volkswagen Polo.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Berliin neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Stadion an der Alten Försterei11,5 km
Estrel Congress Center12,7 km
Tempelhofer Feld14,2 km
Treptoweri park14,2 km
Arena Berlin15,3 km

Lähimad huviväärsused:

Olümpiastaadion140,1 km
Berliini messikeskus140,3 km
Savignyplatz142,1 km
Deutsche Oper Berlin142,2 km
Tempelhofer Feld142,4 km

Lähimad huviväärsused:

Stadion an der Alten Försterei147,8 km
Estrel Congress Center150,5 km
Tempelhofer Feld151,2 km
Treptoweri park152,0 km
Viktoriapark152,9 km

Rendi auto nende sihtkoha Berliin populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Berliin populaarseimad hotellid

Berliin: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Berliin auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Sihtkohta Berliin külastades saad tõenäoliselt parimaid pakkumisi autorendifirmalt Alamo. Alamo on väga hea firma, millelt auto rentida, kuna nende keskmine rendihind on €46/päev ja neil on linnas 2 esindust.

Enamik meiega koostööd tegevaid autorendifirmasid sihtkohas Berliin ei võta tühistamise eest tasu. See tähendab, et kui su plaanid ootamatult muutuma peaksid, pakuvad paljud autorendifirmad sihtkohas Berliin, näiteks Enterprise, keddy by Europcar ja Hertz, sageli tasuta tühistamist (sõltuvalt sellest, millal broneeringu tegid).

Kuus august sihtkohta Berliin külastades on parimaks valikuks standardauto. Sihtkohas Berliin sajab kuus august keskmiselt 45 mm ja temperatuur on 14 °C ringis. Standardauto sobib neisse tingimustesse hästi, kuna sellega on hea sõita nii vihmas kui madalamate temperatuuridega. Sihtkohas Berliin autotüübi Tavaline rentimine maksab keskmiselt €138/päev.

Pakkujal Alamo on linnas Berliin, Saksamaa on 2 esindust, mille keskmine hind on €46 päevas.

Sihtkohas Berliin on linnas sõites kiiruspiiranguks 50 km/h. See kiiruspiirang võib kehtida ka ümbritsevates linnades ja naabruskondades. Sihtkoha Berliin äärelinnades on kiiruspiirang 100 km/h ja kiirteedel Teave. Hoia aga kindlasti liiklusmärkidel silm peal, kuna need piirkiirused võivad erineda.

Sihtkoha Berliin külastajad, kes soovivad kuus juuli auto rentida, võivad eeldada, et õhutemperatuur on 18 °C ringis ja sademete hulk on umbes 45 mm. Sellest teabest võib abi olla, kui hakkad valima, millist autot rentida.

Reisijad, kes soovivad sihtkohas Berliin auto rentida, et ümbruskonnas ringi sõita, peaksid arvestama sellega, et piirkonnas Berlin on temperatuur kuus juuli enamasti umbes 18 °C ning sademete hulk 45 mm ringis.


Vaata veel autorendifirmasid sihtkohas Saksamaa

Vaata autorendipakkumisi sihtkohas Saksamaa

Berliin: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Kui kasutad saiti momondo, et broneerida rendiauto sihtkohas Berliin, võid säästa aega ja raha. momondo teeb otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et pakkuda sulle laia valikut võimalusi ja autosid.

momondo teeb sinu jaoks lihtsamaks suurepäraste rendiautode leidmise sihtkohas Berliin, võimaldades sul kitsendada oma otsingut paljude filtreerimisvõimalustega. Saad valikut kitsendada hinna, autotüübi, asukoha ja muu alusel.

Jah, saidil momondo saad filtreid kasutades leida just need autorendifirmad sihtkohas Berliin, mis pakuvad tasuta tühistamist.

momondo võimaldab keskenduda sihtkohas Berliin rendiautosid otsides just õiglastele kütusereeglitele ja tänu sellele saad oma otsingut kitsendada.

Jah, kindlasti. momondo pakub spetsiaalset põhjalikuma koristuse otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Berliin.

Piiramatu läbisõit on tõesti võimalus, mida momondo sihtkoha Berliin rendiautodele pakub.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.