Autorent Rootsis

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Rootsis? Tee otsing siin!

Stockholm, Rootsi
14 juuli — 21 juuli
Sama tagastuskoht
Stockholm, Rootsi
N 14/7
Keskpäev
N 21/7
Keskpäev
Juhi vanus:

Rootsi – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiautode pakkumisi sihtkohas Rootsi
Nissan Kicks
või sarnane tavaline linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€92/päev

19 juuli–23 juuli
Nissan Kicks
Audi S4 Avant
või sarnane Esmaklassi universaal
Kuni 5 reisijat
5 uksega sõidukid

€164/päev

19 juuli–23 juuli
Audi S4 Avant
Mercedes-Benz GLC
või sarnane tavaline linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€118/päev

19 juuli–23 juuli
Mercedes-Benz GLC
Audi S4 Avant
või sarnane Esmaklassi universaal
Kuni 5 reisijat
5 uksega sõidukid

€162/päev

19 juuli–23 juuli
Audi S4 Avant

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Rootsi

Leia sihtkohas Rootsi endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€19 - €88

Kõik autotüübid

€19 - €96

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Rootsi maksab keskmiselt €52. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Rootsi on september. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 65% odavam, vaid €19 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 24% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Rootsi. Autorendi keskmine hind sihtkohas Rootsi võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Rootsi maksab keskmiselt €55. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Rootsi on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 11% odavam, vaid €50 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on 19% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Rootsi. Autorendi keskmine hind sihtkohas Rootsi võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Suur rentimine sihtkohas Rootsi maksab keskmiselt €44. Odavaim aeg autotüübi Suur rentimiseks sihtkohas Rootsi on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 0% odavam, vaid €54 päevas. Autotüübi Suur rentimine on 35% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Rootsi. Autorendi keskmine hind sihtkohas Rootsi võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Rootsi neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Friends Arena31,2 km
Sankt Eriksplan35,2 km
Stureplan36,0 km
Hotorget Square36,0 km
Klara kyrka36,4 km

Lähimad huviväärsused:

Liseberg Amusement Park17,9 km
Göterborgs Remfabrik17,9 km
Karnan181,7 km
Falsterbo Beach255,6 km
Duveholmshallen270,6 km

Lähimad huviväärsused:

Duveholmshallen46,3 km
Gripsholm Castle55,0 km
Tele2 Arena87,2 km
Ericsson Globe87,3 km
Sankt Eriksplan88,7 km

Rendi auto nende sihtkoha Rootsi populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Rootsi populaarseimad hotellid

Rootsi: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Rootsi auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Budget on sihtkoha Rootsi taskukohaseim autorendifirma, pakkudes mõnedes riigi piirkondades madalaid hindu alates €48 päevas. Võrdluseks: keskmiselt maksab autorent sihtkohas Rootsi päevas €79.

Praegu on sihtkoha Rootsi populaarseim autorendifirma Europcar. 9 kasutajat andsid autorendifirmale Europcar nende klienditeeninduse ja rendiautode kvaliteedi eest keskmiseks hindeks 7,3/10. Viimase kuu jooksul valis 71% kasutajatest sihtkohas Rootsi autorendi jaoks pakkuja Europcar.

Rendifirmal Sunnycars on üle riigi Rootsi kõige rohkem esindusi. Sellel firmal on 254 esindust, millest paljud asuvad lennujaamades ja linnade keskustes. Kas sa pole kindel, millist linna soovid külastada, kuid oled otsustanud, et rendid auto firmalt Sunnycars? Stockholm on populaarseim linn, mida sihtkohas Rootsi külastada ning seal on 25 ettevõtte Sunnycars autorendi esindust.

Sihtkohas Rootsi sõidavad inimesed paremal teepoolel. Kui reisid sihtkohta Rootsi riigist, kus sõidetakse teisel teepoolel, siis võib sul sellega harjumine aega võtta, eriti kui plaanid oma reisi ajaks auto rentida.

Sihtkoha Rootsi teedevõrk on saanud kvaliteedihindeks 5,4 (1 madalaim, 7 kõrgeim). Seega on see maailmas 137 riigi seas 23. kohal. Teed on riigi eri piirkondades väga erinevad, seega võta seda hinnet kui üldist hinnangut või võrdluspunkti.

Seadusega lubatud alkoholisisalduse määr veres, mille puhul on lubatud autot juhtida, on riigis Rootsi 0,02%. Sihtkoha Rootsi piirkondades ja linnades võivad lisaks üleriigilisele seadusele kehtida ka kohalikud alkoholijoomist ja autojuhtimist puudutavad seadused, nii et kontrolli seda kindlasti enne rendiauto broneerimist. Pane tähele, et sihtkohas Rootsi on ametlikuks vanuseks, millest alates tohib alkoholi tarvitada, 18 ning kehtivad ranged seadused, mis keelavad noorematel juhtidel alkoholijoobes sõita.

Sihtkoha Rootsi külastajate seas on kõige populaarsem rendiauto tüüp Standard. Meie andmete põhjal on Standard 18% meie kasutajate valik ning nad eelistavad seda kõigile teistele rendiautotüüpidele. See võib tuleneda nende plaanitud tegevustest ning ilmaoludest nende sihtkohaks olevas linnas. Kui rendid sihtkohas Rootsi autotüübi Rootsi, võid eeldada, et see maksab keskmiselt €40 päevas.

Eelmisel nädalal oli bensiini hind sihtkohas Rootsi keskmiselt €2,24 per liter. See muutub sõltuvalt linnast, aastaajast ja riigi majanduse hetkeseisust. Seevastu Alžeeria on praegu odavaima keskmise bensiihinnaga (€0,31 per liter). Kaalu ka sihtkoha Hong Kong külastamist, ehkki seal on kalleim bensiinihind (€2,97 per liter).


Autorent sihtkoha Rootsi populaarsetes linnades

Võrdle autorendi hindu sihtkoha Rootsi populaarseimates linnades

Rootsi: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Auto rentimine sihtkohas Rootsi saidi momondo kaudu võib säästa sinu aega ja raha. momondo pakub sulle laia valikut võimalusi ja autosid, kuna teeme otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et saaksid oma reisi jaoks parima variandi valida.

Kui oled teinud autorendiotsingu sihtkohas Rootsi, näitab momondo tulemusi ja võimaldab sul meie filtreid kasutades parima pakkumise leida. Saad oma otsingut kitsendada sõidukitüübi, hinna, rendifirmade ja paljude erinevate reeglite alusel, mis rendile kehtivad.

Muidugi! momondo pakub kasutajatele spetsiaalset filtrit, mille abil otsida sihtkohas Rootsi just neid rendiautosid, mida saab tasuta tühistada.

momondo võimaldab sul otsida sihtkohas Rootsi just õiglaste kütusereeglitega rendiautosid.

Jah, kindlasti. momondo pakub spetsiaalset põhjalikuma koristuse otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Rootsi.

Jah, saidilt momondo leiab piiramatu läbisõiduga autorendipakkumisi sihtkohas Rootsi.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.