Autorent Maltal

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Maltal? Tee otsing siin!

Luqa, Malta
6 juuli — 13 juuli
Sama tagastuskoht
Luqa, Malta
K 6/7
Keskpäev
K 13/7
Keskpäev
Juhi vanus:

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Malta

Leia sihtkohas Malta endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€8 - €36

Kõik autotüübid

€8 - €53

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Malta maksab keskmiselt €17. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Malta on veebruar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 56% odavam, vaid €8 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 22% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Malta. Autorendi keskmine hind sihtkohas Malta võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Malta neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

II-Hnejja4,3 km
Auberge de Castille5,3 km
Il-Bajja ta' San Gorg7,6 km

Rendi auto nende sihtkoha Malta populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Malta populaarseimad hotellid

Malta: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Malta auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

First Car on sihtkoha Malta taskukohaseim autorendifirma, pakkudes mõnedes riigi piirkondades madalaid hindu alates €16 päevas. Võrdluseks: keskmiselt maksab autorent sihtkohas Malta päevas €20.

Rendifirmal Sunnycars on üle riigi Malta kõige rohkem esindusi. Sellel firmal on 15 esindust, millest paljud asuvad lennujaamades ja linnade keskustes. Kas sa pole kindel, millist linna soovid külastada, kuid oled otsustanud, et rendid auto firmalt Sunnycars? Luqa on populaarseim linn, mida sihtkohas Malta külastada ning seal on 1 ettevõtte Sunnycars autorendi esindus.

Sihtkohta Malta külastades kohustab seadus sind vasakul teepoolel sõitma. Selle seaduse mitte järgimine võib põhjustada liiklustrahve, autoõnnetusi või mõlemat.

Malta on saanud teede kvaliteedi eest hindeks 3,4 skaalal 1–7, kus 1 on madalaim hinne. See tähendab, et Malta on teeolude poolest 137 riigi seas 91. kohal. Teede kvaliteet võib erineda sõltuvalt sellest, kus sa täpselt riigis Malta reisid.

Seadusega lubatud alkoholisisalduse määr veres, mille puhul on lubatud autot juhtida, on riigis Malta 0,08%. Sihtkoha Malta piirkondades ja linnades võivad lisaks üleriigilisele seadusele kehtida ka kohalikud alkoholijoomist ja autojuhtimist puudutavad seadused, nii et kontrolli seda kindlasti enne rendiauto broneerimist. Malta rakendab karme seadusi inimeste vastu, kes juhivad purjuspäi autot, olles nooremad kui riigis kehtiv alkoholijoomise miinimumvanus (17).

Rendiautode tüüpe, mille hulgast valida, on palju, kuid sihtkohta Malta külastades on populaarseim autotüüp Mini. Hinnanguliselt 47% meie kasutajatest valisid viimase 30 päeva jooksul autotüübi Mini ning maksid autorendi eest keskmiselt €10 päevas. Pea silmas, et saad alati valida mõne muu rendiauto sõltuvalt oma eelarvest, plaanitud tegevustest ja ilmaoludest.

Bensiin maksab sihtkohas Malta eelmise nädala seisuga €1,34 per liter. Kui kavatsed sihtkohas Malta auto rentida, siis pane paika bensiinieelarve selle põhjal, kui palju kavatsed ringi sõita. Võrdluseks: odavaima keskmise bensiinihinnaga riik on Alžeeria (€0,31 per liter), samas kui kalleima keskmise bensiinihinnaga riik on Hong Kong (€2,85 per liter).


Autorent sihtkoha Malta populaarsetes linnades

Võrdle autorendi hindu sihtkoha Malta populaarseimates linnades

Malta: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Auto rentimine sihtkohas Malta saidi momondo kaudu võib säästa sinu aega ja raha. momondo pakub sulle laia valikut võimalusi ja autosid, kuna teeme otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et saaksid oma reisi jaoks parima variandi valida.

Kui oled teinud autorendiotsingu sihtkohas Malta, näitab momondo tulemusi ja võimaldab sul meie filtreid kasutades parima pakkumise leida. Saad oma otsingut kitsendada sõidukitüübi, hinna, rendifirmade ja paljude erinevate reeglite alusel, mis rendile kehtivad.

Jah, saidil momondo saad filtreid kasutades leida just need autorendifirmad sihtkohas Malta, mis pakuvad tasuta tühistamist.

Jah – momondo pakub spetsiaalset õiglaste kütusereeglite otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Malta.

momondo pakub sihtkohas Malta rendiautosid otsides võimalust filtreerida tulemusi just põhjalikuma koristamise alusel.

Jah, saidilt momondo leiab piiramatu läbisõiduga autorendipakkumisi sihtkohas Malta.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.