Napoli, Campania: rendiautod

Napoli, Campania: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Napoli, Naples, Itaalia
7 apr — 14 apr
Sama tagastuskoht
Napoli, Naples, Itaalia
R 7/4
Keskpäev
R 14/4
Keskpäev
Juhi vanus:

Rendifirmade pakkumised enam kui 70 000 esinduses.

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Napoli, Campania

Leia sihtkohas Napoli endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€12 - €80

Kõik autotüübid

€12 - €178

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Napoli, Itaalia maksab keskmiselt €45. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Napoli, Itaalia on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 74% odavam, vaid €12 päevas. Autotüübi Väike rentimine on tavaliselt 42% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Napoli. Autorendi keskmine hind sihtkohas Napoli võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Napoli, Itaalia maksab keskmiselt €92. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Napoli, Itaalia on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 82% odavam, vaid €17 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on tavaliselt 17% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Napoli. Autorendi keskmine hind sihtkohas Napoli võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Suur rentimine sihtkohas Napoli, Itaalia maksab keskmiselt €86. Odavaim aeg autotüübi Suur rentimiseks sihtkohas Napoli, Itaalia on märts. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 29% odavam, vaid €62 päevas. Autotüübi Suur rentimine on tavaliselt 11% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Napoli. Autorendi keskmine hind sihtkohas Napoli võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Napoli, Itaalia maksab keskmiselt €42. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Napoli, Itaalia on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 0% odavam, vaid €53 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on tavaliselt 45% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Napoli. Autorendi keskmine hind sihtkohas Napoli võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Väikebuss rentimine sihtkohas Napoli, Itaalia maksab keskmiselt €86. Odavaim aeg autotüübi Väikebuss rentimiseks sihtkohas Napoli, Itaalia on aprill. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 0% odavam, vaid €95 päevas. Autotüübi Väikebuss rentimine on tavaliselt 11% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Napoli. Autorendi keskmine hind sihtkohas Napoli võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Kabriolett rentimine sihtkohas Napoli, Itaalia maksab keskmiselt €71. Odavaim aeg autotüübi Kabriolett rentimiseks sihtkohas Napoli, Itaalia on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 6% odavam, vaid €67 päevas. Autotüübi Kabriolett rentimine on tavaliselt 9% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Napoli. Autorendi keskmine hind sihtkohas Napoli võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Napoli: autorendifirmade kataloog

Napoli, Campania: kõik suuremad rendifirmad

Ecovia

3 esindust
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

8,0

Kõik kokku

8,0

Väljastamine/Tagastamine

10,0

Hind

8,0

Budget

3 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,6

Comfort

9,0

Kõik kokku

7,0

Väljastamine/Tagastamine

7,3

Hind

8,0

Hertz

11 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,5

Comfort

7,5

Kõik kokku

6,7

Väljastamine/Tagastamine

6,1

Hind

6,6

Avis

4 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,6

Comfort

7,2

Kõik kokku

6,4

Väljastamine/Tagastamine

6,4

Hind

6,8

B-Rent

4 esindust
Ülevaade

Puhtus

6,4

Comfort

6,0

Kõik kokku

6,4

Väljastamine/Tagastamine

6,0

Hind

6,0

Europcar

3 esindust
Ülevaade

Puhtus

2,0

Comfort

2,0

Kõik kokku

2,0

Väljastamine/Tagastamine

2,0

Hind

2,0

Sunnycars

12 esindust

Leasys Rent

9 esindust

Napoli: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Napoli ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarseim autorendifirma

SURPRICE CAR RENTAL

Populaarsed autotüübid

Economy, Mini, Compact

Odavaim rendiauto

€21

Populaarseim automudel

Ford Fiesta
Sel kuul on sihtkoha Napoli populaarseimaks momondost leitud autorendifirmaks SURPRICE CAR RENTAL . Teised parimad valikud autorendifirmade seas on Ecovia ja SICILY BY CAR
Sihtkoha Napoli autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Economy, Mini ja Compact.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Napoli maksab €21 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €34.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Napoli populaarseimaks rendiauto mudeliks Ford Fiesta. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Fiat Panda.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Napoli neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Piazza Giuseppe Garibaldi4,1 km
Napoli Sotterranea4,8 km
Museo Archeologico Nazionale di Napoli4,9 km
Chiesa di San Domenico Maggiore5,1 km
Piazza Bellini5,2 km

Lähimad huviväärsused:

Piazza Giuseppe Garibaldi59,7 km
Expo Napoli Centro Congressi60,0 km
Castel dell'Ovo60,5 km
Castel Nuovo60,5 km
Piazza del Municipio60,6 km

Lähimad huviväärsused:

Piazza Giuseppe Garibaldi123,9 km
Napoli Sotterranea125,0 km
Museo Archeologico Nazionale di Napoli125,3 km
Chiesa di San Domenico Maggiore125,3 km
Piazza Bellini125,4 km

Rendi auto nende sihtkoha Napoli populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Napoli populaarseimad hotellid

Napoli: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Napoli auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Asukohas Napoli pakub kõige rendiautosid kõige odavamalt tavaliselt SURPRICE CAR RENTAL . Firma SURPRICE CAR RENTAL rendiautode hinnad algavad €7/päev. Asukohas Napoli on rendiauto keskmine hind €9/päev.

Sihtkohas Napoli autot rentides võid eeldada, et enamik autorendifirmasid ei võta tühistamistasu. Pea meeles, et momondo ei määra neid tühistamistasusid, küll aga saame aidata sul sihtkohas Napoli väga häid rendiautode pakkumisi leida. Pööra otsingut tehes kindlasti tähelepanu tühistamisreeglitele.


Autorendifirmad populaarsetes lennujaamades sihtkoha Napoli lähedal

Rendi auto mõnes neist populaarsetest lennujaamadest sihtkoha Napoli lähedal

Napoli: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Kui kasutad saiti momondo, et broneerida rendiauto sihtkohas Napoli, võid säästa aega ja raha. momondo teeb otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et pakkuda sulle laia valikut võimalusi ja autosid.

momondo aitab sul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Napoli, kuna võimaldab sul filtreerida tulemusi hinna, mahutavuse, auto omaduste, tagastuskoha, väljastuskoha ja palju muu alusel.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.