Napoli, Campania: rendiautod

Napoli, Campania: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Napoli, Naples, Itaalia
19 aug — 26 aug
Sama tagastuskoht
Napoli, Naples, Itaalia
R 19/8
Keskpäev
R 26/8
Keskpäev
Juhi vanus:

Napoli, Campania – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiautode pakkumisi sihtkohas Napoli, Campania
Volkswagen Jetta
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€53/päev

17 aug–26 aug
Volkswagen Jetta
Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€82/päev

17 aug–26 aug
Volkswagen Golf
Volkswagen Jetta
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€78/päev

17 aug–26 aug
Volkswagen Jetta
Skoda Octavia
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€65/päev

17 aug–26 aug
Skoda Octavia
Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€46/päev

17 aug–26 aug
Volkswagen Golf

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Napoli, Campania

Leia sihtkohas Napoli endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€32 - €101

Kõik autotüübid

€38 - €195

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Napoli, Itaalia maksab keskmiselt €48. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Napoli, Itaalia on märts. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 35% odavam, vaid €32 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 31% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Napoli. Autorendi keskmine hind sihtkohas Napoli võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Väike parimad hinnad sihtkohas Napoli, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Napoli, Itaalia maksab keskmiselt €76. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Napoli, Itaalia on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 21% odavam, vaid €61 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on 8% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Napoli. Autorendi keskmine hind sihtkohas Napoli võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Keskmine parimad hinnad sihtkohas Napoli, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Napoli, Itaalia maksab keskmiselt €45. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Napoli, Itaalia on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 0% odavam, vaid €56 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on 37% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Napoli. Autorendi keskmine hind sihtkohas Napoli võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€46/päev

17 aug–26 aug
Volkswagen Golf

Napoli: autorendifirmade kataloog

Napoli, Campania: kõik suuremad rendifirmad
10 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,5

Comfort

8,9

Kõik kokku

7,9

Väljastamine/Tagastamine

6,9

Hind

6,9
12 esindust
9 esindust
4 esindust
4 esindust
4 esindust
4 esindust
4 esindust

Napoli: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Napoli ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarseim autorendifirma

SURPRICE CAR RENTAL

Populaarsed autotüübid

Mini, Economy, Compact

Odavaim rendiauto

€48

Populaarseim automudel

Toyota Aygo
Sel kuul on sihtkoha Napoli populaarseimaks momondost leitud autorendifirmaks SURPRICE CAR RENTAL . Teised parimad valikud autorendifirmade seas on B-Rent ja SICILY BY CAR
Sihtkoha Napoli autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Mini, Economy ja Compact.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Napoli maksab €48 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €79.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Napoli populaarseimaks rendiauto mudeliks Toyota Aygo. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Fiat Panda.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Napoli neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Piazza Giuseppe Garibaldi4,1 km
Napoli Sotterranea4,8 km
Museo Archeologico Nazionale di Napoli4,9 km
Chiesa di San Domenico Maggiore5,1 km
Piazza Bellini5,2 km

Lähimad huviväärsused:

Piazza Giuseppe Garibaldi123,9 km
Napoli Sotterranea125,0 km
Museo Archeologico Nazionale di Napoli125,3 km
Chiesa di San Domenico Maggiore125,3 km
Piazza Bellini125,4 km

Lähimad huviväärsused:

Piazza Giuseppe Garibaldi59,7 km
Castel Nuovo60,5 km
Piazza del Municipio60,6 km
Palazzo Reale di Napoli60,6 km
Teatro di San Carlo60,7 km

Rendi auto nende sihtkoha Napoli populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Napoli populaarseimad hotellid

Napoli: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Napoli auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Odavaim pakkuja sihtkohas Napoli on SURPRICE CAR RENTAL , mille keskmine rendihind päevas on €51 ning millel on sihtkohas Napoli 2 esindust. Kõige odavam pakkumine, mille momondo kasutajad pakkujalt SURPRICE CAR RENTAL sihtkohas Napoli leidsid, on €20.

Sihtkohas Napoli autot rentides võid eeldada, et enamik autorendifirmasid ei võta tühistamistasu. Pea meeles, et momondo ei määra neid tühistamistasusid, küll aga saame aidata sul sihtkohas Napoli väga häid rendiautode pakkumisi leida. Pööra otsingut tehes kindlasti tähelepanu tühistamisreeglitele.

Enamik reisijaid, kes külastavad sihtkohta Napoli kuus september, eelistavad rentida standardauto. Kuus september on keskmine temperatuur 17 °C ja sademete hulk umbes 130 mm ning standardauto sobib hästi nende ilmaoludega. See on ideaalne rendiauto märgade teede ja plusskraadide jaoks. Sihtkohas Napoli autotüübi Tavaline rentimine maksab keskmiselt €288/päev.

Autorendifirmal B-Rent on linnas Napoli, Itaalia 4 esindust. momondo kasutajad leiavad nendes esindustes tavaliselt autorendipakkumisi hinnaga €53/päev.

Sihtkohas Napoli autosid rentivad reisijad peaksid tähele panema, et linnas kehtib kiiruspiirang 50 km/h. Sihtkoha Napoli ümbruse äärelinnades on kiiruspiirang enamasti 90 km/h, kiirteedel aga 130 km/h. Pea meeles, et kiiruspiirangud võivad erineda sõltuvalt sellest, millist teed kasutad, nii et hoia liiklusmärkidel silm peal.

Enamasti on sihtkohas Napoli kuus august õhutemperatuur 24 °C ja eeldatav sademete hulk on 42 mm. Seda on auto rentimisel tähtis teada, et saaksid rentida ilmastikutingimustega täpselt sobiva auto.

Kui soovid sihtkohas Napoli auto rentida, et kuus august ümbruskonnas ringi sõita, on tähtis teada, et piirkonnas Campania on temperatuur tavaliselt 24 °C ja sademete hulk on enamasti 37 mm.


Autorendifirmad populaarsetes lennujaamades sihtkoha Napoli lähedal

Rendi auto mõnes neist populaarsetest lennujaamadest sihtkoha Napoli lähedal

Napoli: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Kui kasutad saiti momondo, et broneerida rendiauto sihtkohas Napoli, võid säästa aega ja raha. momondo teeb otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et pakkuda sulle laia valikut võimalusi ja autosid.

momondo aitab sul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Napoli, kuna võimaldab sul filtreerida tulemusi hinna, mahutavuse, auto omaduste, tagastuskoha, väljastuskoha ja palju muu alusel.

Saidil momondo autorendiotsinguid tehes saab tulemusi filtreerida tasuta tühistamise võimaluse alusel, seda nii sihtkohas Napoli kui igal pool mujal. Saadavus võib varieeruda sõltuvalt asukohast.

momondo võimaldab sul otsida sihtkohas Napoli just õiglaste kütusereeglitega rendiautosid.

Jah, momondo näitab sihtkohas Napoli põhjalikuma koristusega rendiautode pakkumisi.

Jah, sihtkoha Napoli rendiautode seast leiab saiti momondo kasutades piiramatu läbisõiduga valikuid.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.