Bergamo, Lombardy: rendiautod

Leia odavaid autorendipakkumisi sihtkohas Bergamo, Lombardy

Bergamo, Bergamo, Itaalia
29 märts — 5 apr
Sama tagastuskoht
Bergamo, Bergamo, Itaalia
K 29/3
Keskpäev
K 5/4
Keskpäev
Juhi vanus:

Rendifirmade pakkumised enam kui 70 000 esinduses.

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Bergamo, Lombardy

Leia sihtkohas Bergamo endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€13 - €86

Kõik autotüübid

€16 - €142

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Bergamo, Itaalia maksab keskmiselt €42. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Bergamo, Itaalia on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 70% odavam, vaid €13 päevas. Autotüübi Väike rentimine on tavaliselt 37% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Bergamo. Autorendi keskmine hind sihtkohas Bergamo võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Bergamo, Itaalia maksab keskmiselt €77. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Bergamo, Itaalia on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 81% odavam, vaid €15 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on tavaliselt 13% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Bergamo. Autorendi keskmine hind sihtkohas Bergamo võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Suur rentimine sihtkohas Bergamo, Itaalia maksab keskmiselt €122. Odavaim aeg autotüübi Suur rentimiseks sihtkohas Bergamo, Itaalia on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 78% odavam, vaid €27 päevas. Autotüübi Suur rentimine on tavaliselt 45% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Bergamo. Autorendi keskmine hind sihtkohas Bergamo võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Bergamo, Itaalia maksab keskmiselt €55. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Bergamo, Itaalia on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 72% odavam, vaid €16 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on tavaliselt 18% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Bergamo. Autorendi keskmine hind sihtkohas Bergamo võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Väikebuss rentimine sihtkohas Bergamo, Itaalia maksab keskmiselt €69. Odavaim aeg autotüübi Väikebuss rentimiseks sihtkohas Bergamo, Itaalia on märts. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 25% odavam, vaid €52 päevas. Autotüübi Väikebuss rentimine on tavaliselt 2% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Bergamo. Autorendi keskmine hind sihtkohas Bergamo võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Bergamo: autorendifirmade kataloog

Bergamo, Lombardy: kõik suuremad rendifirmad

Alamo

1 esindus
Ülevaade

Puhtus

8,0

Comfort

10,0

Kõik kokku

10,0

Väljastamine/Tagastamine

10,0

Hind

10,0

Autoclick Rent A Car

1 esindus
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

10,0

Kõik kokku

10,0

Väljastamine/Tagastamine

10,0

Hind

10,0

Hertz

4 esindust
Ülevaade

Puhtus

9,3

Comfort

9,3

Kõik kokku

9,3

Väljastamine/Tagastamine

9,3

Hind

9,3

Europcar

2 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,0

Comfort

8,0

Kõik kokku

8,0

Väljastamine/Tagastamine

8,0

Hind

8,0

Centauro

1 esindus
Ülevaade

Puhtus

8,0

Comfort

9,0

Kõik kokku

8,0

Väljastamine/Tagastamine

8,0

Hind

8,0

MAGGIORE

2 esindust
Ülevaade

Puhtus

6,0

Comfort

6,0

Kõik kokku

6,0

Väljastamine/Tagastamine

2,0

Hind

8,0

Sunnycars

6 esindust

NOLEGGIARE

3 esindust

Bergamo: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Bergamo ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarseim autorendifirma

Ok Mobility

Populaarsed autotüübid

Economy, Mini, SUV

Odavaim rendiauto

€17

Populaarseim automudel

Ford Fiesta
Sel kuul on sihtkoha Bergamo populaarseimaks momondost leitud autorendifirmaks Ok Mobility. Teised parimad valikud autorendifirmade seas on SURPRICE CAR RENTAL ja Goldcar Rental SP
Sihtkoha Bergamo autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Economy, Mini ja SUV.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Bergamo maksab €17 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €23.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Bergamo populaarseimaks rendiauto mudeliks Ford Fiesta. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Fiat 500X.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Bergamo neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Piazza Vecchia72,9 km

Lähimad huviväärsused:

Piazza Vecchia4,8 km

Lähimad huviväärsused:

Piazza Vecchia41,1 km

Rendi auto nende sihtkoha Bergamo populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Bergamo populaarseimad hotellid

Bergamo: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Bergamo auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Asukohas Bergamo pakub kõige rendiautosid kõige odavamalt tavaliselt Galierirent. Firma Galierirent rendiautode hinnad algavad €4/päev. Asukohas Bergamo on rendiauto keskmine hind €4/päev.

Enamik autorendifirmasid sihtkohas Bergamo pakuvad tasuta tühistamist. momondo annab sulle alati teada, kas autorendifirmad nagu Alamo, Autoclick Rent A Car ja Dollar võtavad tühistamistasu, kui peaksid viimasel hetkel oma reisiplaane muutma.


Autorendifirmad populaarsetes lennujaamades sihtkoha Bergamo lähedal

Rendi auto mõnes neist populaarsetest lennujaamadest sihtkoha Bergamo lähedal

Sihtkohas Bergamo populaarsed rendiautode tüübid

Sihtkohas Bergamo saad rentida kõiki neid populaarseid rendiautode tüüpe

Bergamo: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Auto rentimine sihtkohas Bergamo saidi momondo kaudu võib säästa sinu aega ja raha. momondo pakub sulle laia valikut võimalusi ja autosid, kuna teeme otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et saaksid oma reisi jaoks parima variandi valida.

Kui oled teinud autorendiotsingu sihtkohas Bergamo, näitab momondo tulemusi ja võimaldab sul meie filtreid kasutades parima pakkumise leida. Saad oma otsingut kitsendada sõidukitüübi, hinna, rendifirmade ja paljude erinevate reeglite alusel, mis rendile kehtivad.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.