Bergamo, Lombardy: rendiautod

Bergamo, Lombardy: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Bergamo, Bergamo, Itaalia
18 aug — 25 aug
Sama tagastuskoht
Bergamo, Bergamo, Itaalia
N 18/8
Keskpäev
N 25/8
Keskpäev
Juhi vanus:

Bergamo, Lombardy – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiautode pakkumisi sihtkohas Bergamo, Lombardy
Volkswagen Jetta
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€58/päev

11 okt–15 okt
Volkswagen Jetta
Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€69/päev

11 okt–15 okt
Volkswagen Golf
Volkswagen Jetta
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€76/päev

19 aug–22 aug
Volkswagen Jetta
Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€37/päev

11 okt–15 okt
Volkswagen Golf

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Bergamo, Lombardy

Leia sihtkohas Bergamo endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€16 - €114

Kõik autotüübid

€26 - €128

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Bergamo, Itaalia maksab keskmiselt €48. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Bergamo, Itaalia on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 68% odavam, vaid €16 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 21% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Bergamo. Autorendi keskmine hind sihtkohas Bergamo võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Bergamo, Itaalia maksab keskmiselt €58. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Bergamo, Itaalia on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 13% odavam, vaid €51 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on 7% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Bergamo. Autorendi keskmine hind sihtkohas Bergamo võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Keskmine parimad hinnad sihtkohas Bergamo, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Bergamo, Itaalia maksab keskmiselt €45. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Bergamo, Itaalia on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 55% odavam, vaid €21 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on 26% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Bergamo. Autorendi keskmine hind sihtkohas Bergamo võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Bergamo: autorendifirmade kataloog

Bergamo, Lombardy: kõik suuremad rendifirmad
1 esindus
Ülevaade

Puhtus

8,0

Comfort

10,0

Kõik kokku

10,0

Väljastamine/Tagastamine

10,0

Hind

10,0
1 esindus
Ülevaade

Puhtus

6,0

Comfort

8,0

Kõik kokku

6,0

Väljastamine/Tagastamine

6,0

Hind

6,0
6 esindust
4 esindust
3 esindust
2 esindust
2 esindust
2 esindust

Bergamo: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Bergamo ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarseim autorendifirma

SURPRICE CAR RENTAL

Populaarsed autotüübid

Economy, Mini, Intermediate

Odavaim rendiauto

€52

Populaarseim automudel

Fiat 500
Sel kuul on sihtkoha Bergamo populaarseimaks momondost leitud autorendifirmaks SURPRICE CAR RENTAL . Teised parimad valikud autorendifirmade seas on Budget ja SICILY BY CAR
Sihtkoha Bergamo autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Economy, Mini ja Intermediate.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Bergamo maksab €52 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €78.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Bergamo populaarseimaks rendiauto mudeliks Fiat 500. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Ford Fiesta.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Bergamo neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Piazza Vecchia72,9 km

Lähimad huviväärsused:

Piazza Vecchia41,1 km

Lähimad huviväärsused:

Piazza Vecchia4,8 km

Rendi auto nende sihtkoha Bergamo populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Bergamo populaarseimad hotellid

Bergamo: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Bergamo auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

SURPRICE CAR RENTAL pakub tavaliselt kõigis oma esindustes sihtkoha Bergamo odavamaid rendihindu. Keskmiselt tuleb sul eeldatavasti maksta €49/päev, kuid meie kasutajad on sihtkohas Bergamo autot rentides leidnud odavaid hindu alates €26/päev.

Enamik autorendifirmasid sihtkohas Bergamo pakuvad tasuta tühistamist. momondo annab sulle alati teada, kas autorendifirmad nagu Alamo, Autoclick Rent A Car ja Dollar võtavad tühistamistasu, kui peaksid viimasel hetkel oma reisiplaane muutma.

Enamik inimesi valib kuus september sihtkohta Bergamo külastades ökonoomse auto. Selle tõhus kütusekasutus ning vihmastel teedel hästi hakkama saamine teevad ökonoomsest autost parima valiku, kuna sademete hulk on keskmiselt 109 mm ja keskmine temperatuur jääb 13 °C kanti. Sihtkohas Bergamo autotüübi säästuauto rentimine maksab keskmiselt €51/päev.

Rendifirmal SICILY BY CAR on sihtkohas Bergamo, Itaalia kõige rohkem esindusi. Selle 1 esinduses sihtkohas Bergamo, Itaalia maksad eeldatavasti päevahinda €126.

Sihtkohas Bergamo on kiirusepiirang linnas 50 km/h ning see kehtib ka läheduses olevates linnades ja linnakeskustes. Kiireusepiirangud äärelinnades ja sihtkoha Bergamo ümbruse kiirteedel on vastavalt 90 km/h ja 130 km/h. Sihtkohas Bergamo autot rentides pea silmas, et neid kiirusepiiranguid võidakse rangelt rakendada.

Enamasti on sihtkohas Bergamo kuus august õhutemperatuur 22 °C ja eeldatav sademete hulk on 129 mm. Seda on auto rentimisel tähtis teada, et saaksid rentida ilmastikutingimustega täpselt sobiva auto.

Sihtkohas Lombardy on temperatuur kuus august enamasti 21 °C ning sademete hulk 108 mm. Reisijad, kes soovivad linnas Bergamo auto rentida ja ümbrust avastada, peaksid seda teavet arvesse võtma.


Autorendifirmad populaarsetes lennujaamades sihtkoha Bergamo lähedal

Rendi auto mõnes neist populaarsetest lennujaamadest sihtkoha Bergamo lähedal

Sihtkohas Bergamo populaarsed rendiautode tüübid

Sihtkohas Bergamo saad rentida kõiki neid populaarseid rendiautode tüüpe

Bergamo: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Auto rentimine sihtkohas Bergamo saidi momondo kaudu võib säästa sinu aega ja raha. momondo pakub sulle laia valikut võimalusi ja autosid, kuna teeme otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et saaksid oma reisi jaoks parima variandi valida.

Kui oled teinud autorendiotsingu sihtkohas Bergamo, näitab momondo tulemusi ja võimaldab sul meie filtreid kasutades parima pakkumise leida. Saad oma otsingut kitsendada sõidukitüübi, hinna, rendifirmade ja paljude erinevate reeglite alusel, mis rendile kehtivad.

Jah, saidil momondo saad kasutada filtrit, mis toob esile ainult tasuta tühistamisega autorendivalikud. See filter on saadaval kõigi saidil momondo tehtavate autorendiotsingute jaoks, sealhulgas ka sihtkohas Bergamo.

momondo võimaldab sul otsida sihtkohas Bergamo just õiglaste kütusereeglitega rendiautosid.

Jah, momondo näitab sihtkohas Bergamo põhjalikuma koristusega rendiautode pakkumisi.

Jah, saidilt momondo leiab piiramatu läbisõiduga autorendipakkumisi sihtkohas Bergamo.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.