Catania, Sitsiilia maakond: rendiautod

Catania, Sitsiilia maakond: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Catania, Sitsiilia maakond, Itaalia
1 juuli — 8 juuli
Sama tagastuskoht
Catania, Sitsiilia maakond, Itaalia
R 1/7
Keskpäev
R 8/7
Keskpäev
Juhi vanus:

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Catania, Sitsiilia maakond

Leia sihtkohas Catania endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€5 - €68

Kõik autotüübid

€5 - €114

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Catania, Itaalia maksab keskmiselt €28. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Catania, Itaalia on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 83% odavam, vaid €5 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 18% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Catania. Autorendi keskmine hind sihtkohas Catania võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Catania: autorendifirmade kataloog

Catania, Sitsiilia maakond: kõik suuremad rendifirmad
2 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,0

Comfort

8,0

Kõik kokku

10,0

Väljastamine/Tagastamine

8,0

Hind

10,0
2 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,9

Comfort

7,9

Kõik kokku

7,9

Väljastamine/Tagastamine

7,9

Hind

8,9
9 esindust
4 esindust
4 esindust
4 esindust
4 esindust
3 esindust

Catania: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Catania ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarsed autotüübid

Economy, Mini, Compact

Odavaim rendiauto

€40

Populaarseim automudel

Fiat Panda
Sihtkoha Catania autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Economy, Mini ja Compact.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Catania maksab €40 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €52.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Catania populaarseimaks rendiauto mudeliks Fiat Panda. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Fiat 500.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Catania neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Piazza del Duomo4,4 km

Lähimad huviväärsused:

Piazza del Duomo80,3 km

Lähimad huviväärsused:

Piazza del Duomo70,4 km

Rendi auto nende sihtkoha Catania populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Catania populaarseimad hotellid

Catania: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Catania auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Sihtkohta Catania külastades saad tõenäoliselt parimaid pakkumisi autorendifirmalt Europcar. Europcar on väga hea firma, millelt auto rentida, kuna nende keskmine rendihind on €32/päev ja neil on linnas 2 esindust.

Enamik meiega koostööd tegevaid autorendifirmasid sihtkohas Catania ei võta tühistamise eest tasu. See tähendab, et kui su plaanid ootamatult muutuma peaksid, pakuvad paljud autorendifirmad sihtkohas Catania, näiteks Enterprise, SICILY BY CAR ja WowRent, sageli tasuta tühistamist (sõltuvalt sellest, millal broneeringu tegid).

Kuus juuli sobib sihtkoha Catania vaatamisväärsuste avastamiseks kõige paremini kabriolett. Sel ajal on väiksem vihma ja külma ilma tõenäosus, kuna sihtkohas Catania on kuus juuli keskmine temperatuur 26 °C ja keskmine sademete hulk 9 mm. Sihtkohas Catania autotüübi Kabriolett rentimine maksab keskmiselt €30/päev.

Europcar pakub sihtkohas Catania, Itaalia kõigist teistest autorendifirmadest rohkem esindusi – neil on 2 esindust. momondo kasutajad, kes rendivad sihtkohas Catania, Itaalia pakkujalt Europcar auto, leiavad enamasti pakkumisi hinnaga umbes €32/päev.

Sihtkohas Catania on linnas sõites kiiruspiiranguks 50 km/h. See kiiruspiirang võib kehtida ka ümbritsevates linnades ja naabruskondades. Sihtkoha Catania äärelinnades on kiiruspiirang 90 km/h ja kiirteedel 130 km/h. Hoia aga kindlasti liiklusmärkidel silm peal, kuna need piirkiirused võivad erineda.

Kuus juuni on sihtkohas Catania keskmine temperatuur 22 °C ja eeldatav sademete hulk on 6 mm. See teave on kasulik reisijatele, kes soovivad sihtkohas Catania auto rentida.

Kui soovid sihtkohas Catania auto rentida, et kuus juuni ümbruskonnas ringi sõita, on tähtis teada, et piirkonnas Sitsiilia maakond on temperatuur tavaliselt 22 °C ja sademete hulk on enamasti 9 mm.


Catania: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Auto rentimine sihtkohas Catania saidi momondo kaudu võib säästa sinu aega ja raha. momondo pakub sulle laia valikut võimalusi ja autosid, kuna teeme otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et saaksid oma reisi jaoks parima variandi valida.

momondo teeb sinu jaoks lihtsamaks suurepäraste rendiautode leidmise sihtkohas Catania, võimaldades sul kitsendada oma otsingut paljude filtreerimisvõimalustega. Saad valikut kitsendada hinna, autotüübi, asukoha ja muu alusel.

Jah, momondo võimaldab sul välja filtreerida just need otsingutulemused, mis sisaldavad tasuta tühistamist, seda nii sihtkohas Catania kui ka mujal.

Kindlasti! momondo pakub sihtkohas Catania rendiautosid otsides seda funktsiooni.

Jah, momondo näitab sihtkohas Catania põhjalikuma koristusega rendiautode pakkumisi.

Kindlasti. Saidil momondo saad filtreerida läbisõidupiiranguta rendiautode pakkumisi sihtkohas Catania.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.