Rooma, Lazio: rendiautod

Rooma, Lazio: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Rooma, Itaalia
12 aug — 19 aug
Sama tagastuskoht
Rooma, Itaalia
R 12/8
Keskpäev
R 19/8
Keskpäev
Juhi vanus:

Rooma, Lazio – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiautode pakkumisi sihtkohas Rooma, Lazio
Volkswagen Jetta
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€31/päev

11 aug–18 aug
Volkswagen Jetta
Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€43/päev

16 aug–27 aug
Volkswagen Golf
Volkswagen Jetta
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€85/päev

18 aug–27 aug
Volkswagen Jetta
Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€35/päev

16 aug–27 aug
Volkswagen Golf

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Rooma, Lazio

Leia sihtkohas Rooma endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€6 - €95

Kõik autotüübid

€6 - €202

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Rooma, Itaalia maksab keskmiselt €47. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Rooma, Itaalia on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 88% odavam, vaid €6 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 36% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Rooma. Autorendi keskmine hind sihtkohas Rooma võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Rooma, Itaalia maksab keskmiselt €66. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Rooma, Itaalia on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 70% odavam, vaid €20 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on 11% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Rooma. Autorendi keskmine hind sihtkohas Rooma võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Keskmine parimad hinnad sihtkohas Rooma, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.


Rooma: autorendifirmade kataloog

Rooma, Lazio: kõik suuremad rendifirmad
32 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,3

Comfort

7,3

Kõik kokku

7,3

Väljastamine/Tagastamine

7,3

Hind

7,3
16 esindust
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

2,0

Kõik kokku

2,0

Väljastamine/Tagastamine

2,0

Hind

2,0
9 esindust
Ülevaade

Puhtus

1,9

Comfort

1,9

Kõik kokku

1,9

Väljastamine/Tagastamine

1,9

Hind

1,9
51 esindust
19 esindust
19 esindust
13 esindust
12 esindust

Rooma: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Rooma ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarseim autorendifirma

SICILY BY CAR

Populaarsed autotüübid

Economy, Mini, Compact

Odavaim rendiauto

€76

Populaarseim automudel

Fiat 500X
Sel kuul on sihtkoha Rooma populaarseimaks momondost leitud autorendifirmaks SICILY BY CAR . Teised parimad valikud autorendifirmade seas on Goldcar Rental SP ja Avis
Sihtkoha Rooma autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Economy, Mini ja Compact.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Rooma maksab €76 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €81.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Rooma populaarseimaks rendiauto mudeliks Fiat 500X. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Citroen C1.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Rooma neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Ostia Antica5,7 km
Vatican Gardens20,4 km
Belvedere del Gianicolo20,4 km
Basilica di San Pietro20,5 km
St. Peter's Square20,8 km

Lähimad huviväärsused:

Porta Maggiore12,2 km
Terme di Caracalla12,3 km
Piazza Vittorio Emanuele II13,0 km
Colosseum13,2 km
Circus Maximus13,2 km

Lähimad huviväärsused:

Porta Portese2,4 km
Belvedere del Gianicolo2,5 km
Piazza dei Mercanti2,8 km
Ponte Sisto2,9 km
Tempio Maggiore di Roma3,3 km

Rendi auto nende sihtkoha Rooma populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Rooma populaarseimad hotellid

Rooma: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Rooma auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Sihtkohta Rooma külastades saad tõenäoliselt parimaid pakkumisi autorendifirmalt OptimoRent. OptimoRent on väga hea firma, millelt auto rentida, kuna nende keskmine rendihind on €44/päev ja neil on linnas 3 esindust.

Enamikul juhtudest pole sihtkohas Rooma autorendi tühistamise eest vaja tasu maksta. momondos broneeringut tehes saad kontrollida, kas sinu eelistatud autorendifirma sihtkohas Rooma pakub tasuta tühistamist.

Kuus september sihtkohta Rooma külastades on parimaks valikuks standardauto. Sihtkohas Rooma sajab kuus september keskmiselt 93 mm ja temperatuur on 17 °C ringis. Standardauto sobib neisse tingimustesse hästi, kuna sellega on hea sõita nii vihmas kui madalamate temperatuuridega. Sihtkohas Rooma autotüübi Tavaline rentimine maksab keskmiselt €117/päev.

Avis pakub sihtkohas Rooma, Itaalia kõigist teistest autorendifirmadest rohkem esindusi – neil on 16 esindust. momondo kasutajad, kes rendivad sihtkohas Rooma, Itaalia pakkujalt Avis auto, leiavad enamasti pakkumisi hinnaga umbes €80/päev.

Kui rendid sihtkohas Rooma auto, siis pane tähele, et praegu kehtib linna piires kiiruspiirang 50 km/h, kui pole teisiti märgitud. Sihtkoha Rooma ümbruse äärelinnades on kiiruspiirang enamasti 90 km/h. Kui sõidad sihtkohas Rooma kiirteel, on kiiruspiirang 130 km/h.

Enamasti on sihtkohas Rooma kuus august õhutemperatuur 24 °C ja eeldatav sademete hulk on 33 mm. Seda on auto rentimisel tähtis teada, et saaksid rentida ilmastikutingimustega täpselt sobiva auto.

Kui soovid sihtkohas Rooma auto rentida, et kuus august ümbruskonnas ringi sõita, on tähtis teada, et piirkonnas Lazio on temperatuur tavaliselt 24 °C ja sademete hulk on enamasti 33 mm.


Autorendifirmad populaarsetes lennujaamades sihtkoha Rooma lähedal

Rendi auto mõnes neist populaarsetest lennujaamadest sihtkoha Rooma lähedal

Rooma: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Kui kasutad saiti momondo, et broneerida rendiauto sihtkohas Rooma, võid säästa aega ja raha. momondo teeb otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et pakkuda sulle laia valikut võimalusi ja autosid.

momondo teeb tänu filtrite kasutamisele lihtsamaks suurepärase rendiauto leidmise sihtkohas Rooma. Olgu filtreerimise aluseks hind, autotüüp, mugavused või rendireeglid, momondo võimaldab sul kitsendada oma otsingut nende ja muude filtrite alusel, et leida sulle parim pakkumine.

Jah, saidil momondo saad filtreid kasutades leida just need autorendifirmad sihtkohas Rooma, mis pakuvad tasuta tühistamist.

momondo võimaldab keskenduda sihtkohas Rooma rendiautosid otsides just õiglastele kütusereeglitele ja tänu sellele saad oma otsingut kitsendada.

Jah, kindlasti. momondo pakub spetsiaalset põhjalikuma koristuse otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Rooma.

Jah, sihtkoha Rooma rendiautode seast leiab saiti momondo kasutades piiramatu läbisõiduga valikuid.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.