Itaalia: hotellid

Itaalia – leia parimad hinnad 339 450 hotellis

Saabumine
Lahkumine
Võrdle: momondo |

Sihtkoha Itaalia odavaimad linnad hotelli broneerimiseks

Kas otsid linnu, mida sihtkohas Itaalia külastada? Vaata keskmisi hotellibroneeringute hindu riigi populaarseimates linnades
Hind
55€ - 88€
ODAVAIM LINN SIHTKOHAS ITAALIA Catania 20% odavam Linna Catania hotellid on sihtkoha Itaalia odavaimad, makstes keskmiselt vaid 55€ öö kohta.
KALLEIM LINN SIHTKOHAS ITAALIA Veneetsia 29% kallim Linna Veneetsia hotellid on sihtkoha Itaalia kalleimad, makstes keskmiselt 88€ öö kohta.
POPULAARSEIM LINN SIHTKOHAS ITAALIA Milaano 51% rohkem külastajaid Linnas Milaano teevad momondo kasutajad rohkem hotelliotsinguid kui üheski teises sihtkoha Itaalia linnas

Itaalia: populaarsed linnad

Itaalia: broneeri üks parimatest pakkumistest neis populaarsetes sihtkohtades

Itaalia: reisinõu

Itaalia: uuri meie parimaid nõuandeid selle kohta

Millal on odavaim aeg sihtkohas Itaalia ööbimiseks?

Odavaim kuu sihtkohas Itaalia hotellis ööbimiseks on juuli. Keskmine hind sellel kuul (juuli) on vaid 93€ öö kohta. Seevastu kalleim kuu sihtkoha Itaalia külastamiseks on aprill.

Kus enamik inimesi sihtkohas Itaalia ööbib?

Itaalia pakub reisijatele mitmeid huvitavaid linnu, kuid enamik sihtkoha Itaalia külastajatest veedab suurema osa ajast linnas Milaano.

Millises sihtkoha Itaalia linnas on kõige kallimad hotellitoad?

Veneetsia on linn, mida külastades ja seal ööbides maksad sihtkoha Itaalia keskmisega võrreldes rohkem. Arvesta, et öö hind on 88€, mis on riigi keskmisest ligi 29% kallim.

Millises sihtkoha Itaalia linnas on odavaimad hotellitoad?

Tavaliselt leiavad meie kasutajad, et Milaano pakub riigi odavaimaid hindu öö kohta (vaid 22€). Milaano pakub hotellitube hinnaga, mis on 83% madalam kui sihtkoha Itaalia linnades keskmiselt.