Oslo, Oslo: rendiautod

Oslo, Oslo: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Oslo, Norra
1 juuli — 8 juuli
Sama tagastuskoht
Oslo, Norra
R 1/7
Keskpäev
R 8/7
Keskpäev
Juhi vanus:

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Oslo, Oslo

Leia sihtkohas Oslo endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€30 - €129

Kõik autotüübid

€36 - €166

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Oslo, Norra maksab keskmiselt €57. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Oslo, Norra on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 49% odavam, vaid €30 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 31% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Oslo. Autorendi keskmine hind sihtkohas Oslo võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Oslo, Norra maksab keskmiselt €74. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Oslo, Norra on veebruar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 52% odavam, vaid €36 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on 10% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Oslo. Autorendi keskmine hind sihtkohas Oslo võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Oslo: autorendifirmade kataloog

Oslo, Oslo: kõik suuremad rendifirmad
2 esindust
Ülevaade

Puhtus

9,0

Comfort

9,0

Kõik kokku

9,0

Väljastamine/Tagastamine

9,0

Hind

9,0
9 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,0

Comfort

6,6

Kõik kokku

6,0

Väljastamine/Tagastamine

5,3

Hind

6,6
15 esindust
4 esindust
3 esindust
3 esindust
3 esindust
2 esindust

Oslo: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Oslo ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarsed autotüübid

Compact, Economy, Wagon

Odavaim rendiauto

€75

Populaarseim automudel

Volkswagen Polo
Sihtkoha Oslo autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Compact, Economy ja Wagon.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Oslo maksab €75 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €80.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Oslo populaarseimaks rendiauto mudeliks Volkswagen Polo. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Toyota Corolla Wagon.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Oslo neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Tøyenparken35,5 km
Oslo Spektrum36,6 km
Nationaltheatret37,1 km

Lähimad huviväärsused:

Nationaltheatret85,2 km
Oslo Spektrum85,4 km
Tøyenparken86,3 km

Lähimad huviväärsused:

Nationaltheatret145,8 km
Oslo Spektrum146,5 km
Tøyenparken146,8 km

Rendi auto nende sihtkoha Oslo populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Oslo populaarseimad hotellid

Oslo: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Oslo auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Asukohas Oslo on ajavahemikul juuli meie andmetel odavaim nädalalõpurent €97, keskmine €97. Järgmisel kuul saab odavaima rendiauto nädalaks €75 eest, makstes €83 on valik siiski suurem.

Sihtkohta Oslo külastades saad tõenäoliselt parimaid pakkumisi autorendifirmalt Sixt. Sixt on väga hea firma, millelt auto rentida, kuna nende keskmine rendihind on €80/päev ja neil on linnas 4 esindust.

Rendiautod sihtkohas Oslo populaarsetelt rendifirmadelt nagu Budget, Hertz ja Avis on enamasti tühistamistasuta. Kuigi momondo ei oma kontrolli rendiautode tühistamisreeglite üle sihtkohas Oslo, saame sul aidata oma reisiks odavaima rendiauto leida.

Enamik reisijaid, kes külastavad sihtkohta Oslo kuus juuli, eelistavad rentida standardauto. Kuus juuli on keskmine temperatuur 16 °C ja sademete hulk umbes 90 mm ning standardauto sobib hästi nende ilmaoludega. See on ideaalne rendiauto märgade teede ja plusskraadide jaoks. Sihtkohas Oslo autotüübi Tavaline rentimine maksab keskmiselt €282/päev.

Sihtkohas Oslo on kiirusepiirang linnas 50 km/h ning see kehtib ka läheduses olevates linnades ja linnakeskustes. Kiireusepiirangud äärelinnades ja sihtkoha Oslo ümbruse kiirteedel on vastavalt 90 km/h ja 110 km/h. Sihtkohas Oslo autot rentides pea silmas, et neid kiirusepiiranguid võidakse rangelt rakendada.

Sihtkohas juuni on sademete hulk kuus Oslo enamasti 80 mm ja keskmine temperatuur on 15 °C. See teave võib sihtkohas Oslo rendiautosid vaadates väga kaslik olla, kuna võib aidata sul parima valiku teha.

Reisijad, kes soovivad sihtkohas Oslo auto rentida, et ümbruskonnas ringi sõita, peaksid arvestama sellega, et piirkonnas Oslo on temperatuur kuus juuni enamasti umbes 15 °C ning sademete hulk 80 mm ringis.


Oslo: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Auto rentimine sihtkohas Oslo saidi momondo kaudu võib säästa sinu aega ja raha. momondo pakub sulle laia valikut võimalusi ja autosid, kuna teeme otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et saaksid oma reisi jaoks parima variandi valida.

momondo võimaldab sul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Oslo tänu oma kasulikele filtritele, mille abil saad otsingut kitsendada. Filtrite hulka kuuluvad (ja see pole veel kõik) hind, auto keretüüp, rendifirma ja erireeglid, mis võivad sulle huvi pakkuda.

Jah, saidil momondo saad kasutada filtrit, mis toob esile ainult tasuta tühistamisega autorendivalikud. See filter on saadaval kõigi saidil momondo tehtavate autorendiotsingute jaoks, sealhulgas ka sihtkohas Oslo.

Jah – momondo pakub spetsiaalset õiglaste kütusereeglite otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Oslo.

Jah, saidil momondo saab otsida rendiautosid sihtkohas Oslo koos põhjalikuma koristusega.

Kindlasti. Saidil momondo saad filtreerida läbisõidupiiranguta rendiautode pakkumisi sihtkohas Oslo.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.