Luqa, Malta: autorent

Luqa, Malta: otsid sealt odavat rendiautot? Otsin siin!

Luqa, Malta
4 aug — 11 aug
Sama tagastuskoht
Luqa, Malta
K 4/8
Keskpäev
K 11/8
Keskpäev
Juhi vanus:

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Luqa, Malta

Leia endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

7€ - 50€

Kõik autotüübid

7€ - 50€

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Luqa, Malta maksab keskmiselt 13€. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Luqa, Malta on veebruar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 50% odavam, vaid 7€ päevas. Autotüübi Väike rentimine on 7% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Luqa. Autorendi keskmine hind sihtkohas Luqa võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt ette broneerid. Allpool on Väike tüüpi rendiautode hinnad sihtkohas Luqa, mida momondost viimase nädala jooksul leiti.


Luqa: rendifirmade kataloog

Luqa, Malta: kõik suuremad rendifirmad
2 esindust
Ülevaade

Puhtus

6,0

Comfort

6,0

Kõik kokku

6,0

Väljastamine/Tagastamine

6,0

Hinna-kvaliteedi suhe

6,0
1 esindus
Ülevaade

Puhtus

6,0

Comfort

6,4

Kõik kokku

6,0

Väljastamine/Tagastamine

5,2

Hinna-kvaliteedi suhe

6,0
2 esindust
Ülevaade

Puhtus

3,3

Comfort

2,6

Kõik kokku

4,0

Väljastamine/Tagastamine

4,0

Hinna-kvaliteedi suhe

4,6
1 esindus
Ülevaade

Puhtus

4,0

Comfort

3,0

Kõik kokku

3,0

Väljastamine/Tagastamine

3,0

Hinna-kvaliteedi suhe

3,6
3 esindust
2 esindust
2 esindust
1 esindus

Lennujaama Luqa, Malta kaugus populaarsetest hotellidest

Pargi oma auto ja veeda öö neis populaarsetes hotellides, mis pole lennujaama Lennujaam Luqa Malta autorendi letist kuigi kaugel

Luqa: autorent

Ajavahemikul juuli on momondos tehtud 10 rendiauto otsingut asukohas Luqa.

Mida sihtkoha Luqa autorendifirmad koristamisel silmas peavad, et COVID-19 levik kontrolli alla saada?

Sõidukite puhtus on autorendifirmade jaoks alati prioriteet olnud. Europcar, Thrifty ja Budget on mõned firmad, mis pakuvad põhjalikumat koristust, tagamaks, et su sõiduk oleks desinfitseeritud. Tee meie saidil otsing, et näha, kas sihtkohas Luqa autot rentides pakutakse sulle põhjalikumat koristust. Olukorra muutudes muutuvad ka reeglid. Anname oma parima, et viimaste muudatustega kursis olla, aga küsi kindlasti ka rendifirma enda käest.

Milline autorendifirma sihtkohas Luqa pakub odavaimaid autorendi hindu?

SURPRICE CAR RENTAL pakub tavaliselt odavaima päevahinnaga renti: keskmine hind rendiauto eest sihtkohas Luqa on 26€/päev. Kõige madalam hind, mida nende esinduses linnas Luqa leiti, on 9€/päev.

Kas mu autorendi tühistamine sihtkohas Luqa, Malta on tasuline?

Rendiautod sihtkohas Luqa populaarsetelt rendifirmadelt nagu Europcar, Thrifty ja Budget on enamasti tühistamistasuta. Kuigi momondo ei oma kontrolli rendiautode tühistamisreeglite üle sihtkohas Luqa, saame sul aidata oma reisiks odavaima rendiauto leida.

Millist tüüpi rendiauto oleks parim valik sihtkohas Luqa kuus august?

Kuus august on temperatuur sihtkohas Luqa umbes 24 °C, sobides ideaalselt kabrioleti rentimiseks. Sademeid on sihtkohas Luqa kuus august vaid 30 mm, mis tähendab, et kabrioletiga tänavatel kruiisides saad kõiki vaatamisväärsusi imetleda. Pea meeles, et enne reisi oleks siiski hea igaks juhuks ilmaennustust vaadata. Sihtkohas Luqa autotüübi Kabriolett rentimine maksab keskmiselt 18€/päev.

Millisel autorendifirmal sihtkohas Luqa on kõige rohkem esindusi?

Autorendifirmal Budget on 1 esindus. momondo kasutajad maksavad nendest esindustest autosid rentides keskmiselt 13€/päev.

Mis kiiruspiiirang kehtib sihtkohas Luqa, Malta?

Sihtohas Luqa on kiiruspiiranguks 45 km/h, kui liiklusmärkidel pole teisiti märgitud. Sihtkoha Luqa äärelinnades on kiiruspiiranguks 80 km/h ning seda jälgitakse rangelt. Kui sõidad sihtkohas Luqa kiirteel, pea silmas, et enamasti kehtib seal kiiruspiirang 80 km/h.

Milline on sihtkoha Luqa, Malta ilm perioodil juuli?

Enamasti on sihtkohas Luqa kuus juuli õhutemperatuur 26 °C ja eeldatav sademete hulk on 10 mm. Seda on auto rentimisel tähtis teada, et saaksid rentida ilmastikutingimustega täpselt sobiva auto.

Mis autot momondo soovitaks, arvestades kuu juuli ilmaga?

Arvestades, et linnas Luqa on õhutemperatuur kuus juuli tavaliselt kõrge ja vihma tõenäosus on võrdlemisi madal, soovitaks momondo rentida kabrioleti, mille abil saaksid suurepärast ilma nautida.


Autorendifirmad sihtkoha Luqa lennujaamades

Broneeri rendiauto mõnes muus lennujaamas sihtkoha Luqa lähedal