Värskeimad pakkumised
Ülevaade
Sõidukite võrdlus
Rendifirmade kataloog
KKK

Autorent Ameerika Ühendriikides

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Ameerika Ühendriikides? Tee otsing siin!

Juhi vanus: 26–65
N 27/6
N 4/7

Rendifirmade pakkumised enam kui 70 000 esinduses.

Tiitli „Euroopa parim reisirakendus 2023“ võitja
momondos autosid broneerides säästad raha
Parimad autopakkumised
Parimad autopakkumised
Vaata rendifirmade pakkumisi enam kui 70 000 esinduses.
Läbipaistev hind
Läbipaistev hind
Näed koguhinda kohe alguses, ilma mingite üllatusteta.
Broneeri paindlikult
Broneeri paindlikult
Leia tasuta tühistamise ja põhjalikuma koristusega autosid.
Hinnateavitused
Hinnateavitused
Sa pole veel valmis broneerima? Loo hinnateavitus, et jälgida hindu.

Ameerika Ühendriigid – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiautode pakkumisi sihtkohas Ameerika Ühendriigid
Volkswagen Polo
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€17/päev

11 aug–31 aug
Volkswagen Polo
Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€18/päev

11 aug–31 aug
Volkswagen Golf
Volkswagen Jetta
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€19/päev

11 aug–31 aug
Volkswagen Jetta
Toyota RAV4
või sarnane keskklassi linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€20/päev

11 aug–31 aug
Toyota RAV4
Skoda Kodiaq
või sarnane tavaline linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€21/päev

11 aug–31 aug
Skoda Kodiaq
Volkswagen Jetta
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€27/päev

11 aug–31 aug
Volkswagen Jetta
Toyota Auris
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€37/päev

28 juuni–7 juuli
Toyota Auris
Volkswagen Jetta
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€37/päev

28 juuni–7 juuli
Volkswagen Jetta
Opel Insignia
või sarnane Tavaline
Kuni 5 reisijat

€41/päev

11 aug–31 aug
Opel Insignia

Rendiautodest asukohas Ameerika Ühendriigid

Kasulik teave, mis aitab sul broneerida parima rendiauto asukohas Ameerika Ühendriigid

Millisel autorendifirmal on riigis Ameerika Ühendriigid kõige rohkem esindusi?

Rendifirmal Enterprise Rent-A-Car on üle riigi Ameerika Ühendriigid kõige rohkem esindusi. Sellel firmal on 4 689 esindust, millest paljud asuvad lennujaamades ja linnade keskustes. Autorendifirmal Enterprise Rent-A-Car on enamasti esindusi riigi Ameerika Ühendriigid parimates turismilinnades. Näiteks linnas Los Angeles on autorendifirmal Enterprise Rent-A-Car 32 esindust.

Milline rendiauto tüüp on sihtkohas Ameerika Ühendriigid populaarseim?

Populaarseim rendiauto tüüp sihtkohas Ameerika Ühendriigid on Linnamaastur. Ka 39% meie kasutajatest valisid sihtkohta Ameerika Ühendriigid külastades seda tüüpi auto. Kui Linnamaastur vastab su vajadustele, võid eeldada, et selle rentimine maksab umbes €71 päevas. Pane tähele, et hinnad võivad erineda sõltuvalt sellest, mis linna külastad ning millise autorendifirma valid.

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Ameerika Ühendriigid

Leia sihtkohas Ameerika Ühendriigid endale sobivaim rendiauto

Väike autot

€27 - €68

Kõik autotüübid

€31 - €116

Autotüübi väike auto rentimine sihtkohas Ameerika Ühendriigid maksab keskmiselt €31. Odavaim aeg autotüübi väike auto rentimiseks sihtkohas Ameerika Ühendriigid on veebruar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 16% odavam, vaid €27 päevas. Autotüübi väike auto rentimine on tavaliselt 51% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Ameerika Ühendriigid. Autorendi keskmine hind sihtkohas Ameerika Ühendriigid võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi väike auto parimad hinnad sihtkohas Ameerika Ühendriigid, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi keskmine auto rentimine sihtkohas Ameerika Ühendriigid maksab keskmiselt €58. Odavaim aeg autotüübi keskmine auto rentimiseks sihtkohas Ameerika Ühendriigid on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 34% odavam, vaid €39 päevas. Autotüübi keskmine auto rentimine on tavaliselt 10% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Ameerika Ühendriigid. Autorendi keskmine hind sihtkohas Ameerika Ühendriigid võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi keskmine auto parimad hinnad sihtkohas Ameerika Ühendriigid, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi suur auto rentimine sihtkohas Ameerika Ühendriigid maksab keskmiselt €39. Odavaim aeg autotüübi suur auto rentimiseks sihtkohas Ameerika Ühendriigid on veebruar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 30% odavam, vaid €28 päevas. Autotüübi suur auto rentimine on tavaliselt 39% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Ameerika Ühendriigid. Autorendi keskmine hind sihtkohas Ameerika Ühendriigid võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Ameerika Ühendriigid maksab keskmiselt €48. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Ameerika Ühendriigid on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 23% odavam, vaid €37 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on tavaliselt 27% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Ameerika Ühendriigid. Autorendi keskmine hind sihtkohas Ameerika Ühendriigid võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Linnamaastur parimad hinnad sihtkohas Ameerika Ühendriigid, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Volkswagen Polo
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€17/päev

11 aug–31 aug
Volkswagen Polo
Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€18/päev

11 aug–31 aug
Volkswagen Golf
Toyota Auris
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€37/päev

28 juuni–7 juuli
Toyota Auris

Ameerika Ühendriigid: autorendifirmade kataloog

Ameerika Ühendriigid: kõik suuremad rendifirmad

Enterprise Rent-A-Car

4689 esindust

Hertz

2578 esindust

Avis

1531 esindust

Budget

1483 esindust

Thrifty

489 esindust

Dollar

454 esindust

Easirent

431 esindust

National

353 esindust

Ameerika Ühendriigid: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Ameerika Ühendriigid auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Kummal pool teed sihtkohas Ameerika Ühendriigid sõidetakse?

Sihtkohas Ameerika Ühendriigid peavad juhid alati paremal teepoolel sõitma. Selle eiramine võib liiklustrahve kaasa tuua.

Kui head on sihtkoha Ameerika Ühendriigid teed?

2019. aastal oli Ameerika Ühendriigid 137 riigi hulgas teede kvaliteedi poolest 14. kohal. Ameerika Ühendriigid sai teede kvaliteedi eest hindeks 5,7 (skaalal 1–7, kus 7 on kõrgeim võimalik skoor).

Milline on alkoholijoobes auto juhtimise piirang sihtkohas Ameerika Ühendriigid?

Sihtkohas Ameerika Ühendriigid on kõrgeim alkoholisisalduse määr veres, millega võib veel autot juhtida, 0,08%. Osades sihtkoha Ameerika Ühendriigid piirkondades ja linnades võivad aga erinevad piirangud kehtida, nii et uuri see enne reisima minemist kindlasti välja. Pane tähele, et sihtkohas Ameerika Ühendriigid on ametlikuks vanuseks, millest alates tohib alkoholi tarvitada, 21. Neile juhtidele, kes on sellest vanusest nooremad, määratakse karmimad karistused.

Kui palju maksab bensiin sihtkohas Ameerika Ühendriigid?

Keskmine bensiinihind sihtkohas Ameerika Ühendriigid on eelmise nädala seisuga €0,93 per liter. Kui su autorendi eelarve on piiratud, kaalu odavamate kütusehindadega riiki nagu näiteks Egiptus, kus see maksab keskmiselt €0,27 per liter. Hong Kong on samuti suurepärane riik, mida võiksid külastada juhul, kui sa ei pea bensiinihindade pärast muretsema, kuna need olid eelmisel nädalal €3,00 per liter.

Millal momondo viimati otsingu „autod – Ameerika Ühendriigid“ hindu kontrollis?

Otsingu „autod – Ameerika Ühendriigid“ hindu värskendatakse igapäevaselt.

Mitmelt pakkujalt momondo teenuse „autod – Ameerika Ühendriigid“ pakkumisi otsib?

Seisuga juuni 2024 on 15 771 teenusepakkujat, kes pakuvad teenust „autod – Ameerika Ühendriigid“.

Kui vana peab olema sihtkohas Ameerika Ühendriigid auto rentimiseks?

Juhi miinimumvanus on riigiti erinev ning Ameerika Ühendriigid pole siin erandiks. Enamikus ELi riikidest peab auto juhtimiseks olema vähemalt 18-aastane. Reeglina peab välisriigis auto rentimiseks olma 21 aastat vana ning alla 25-aastastelt juhtidelt võidakse küsida noorjuhi lisatasu. Soovitame kindlasti enne broneeringu tegemist renditingimused põhjalikult läbi lugeda.

Milliseid (isikut tõendavaid) dokumente vajan sihtkohas Ameerika Ühendriigid auto rentimiseks?

Auto rentimiseks sihtkohas Ameerika Ühendriigid peavad kõik juhid esitama kehtiva juhiloa. Kui juhiloa keel erineb rendifirma riigikeelest, võib rendifirma küsida lisaks ka rahvusvahelist juhiluba, kui seda nõuab seadus. Välismaal autot rentides pead vahel esitama ka dokumendid oma kojusõidu ning kohapealse majutuse kohta. Soovitame alati küsida lisateavet konkreetselt firmalt, kelle auto rendid.


Miks valida momondo?

Miks peaksin kasutama saiti momondo sihtkohas Ameerika Ühendriigid rendiauto broneerimiseks?

Peaksid kasutama saiti momondo, et broneerida rendiauto sihtkohas Ameerika Ühendriigid, kuna võid niimoodi säästa aega ja raha. momondo koondab kokku autorendi hinnad ja reeglid tuhandetelt rendiautode veebisaitidel ning võimaldab sul neid võrrelda.

Kuidas aitab momondo mul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Ameerika Ühendriigid?

momondo teeb sinu jaoks lihtsamaks suurepäraste rendiautode leidmise sihtkohas Ameerika Ühendriigid, võimaldades sul kitsendada oma otsingut paljude filtreerimisvõimalustega. Saad valikut kitsendada hinna, autotüübi, asukoha ja muu alusel.

Kas momondo kuvab sihtkohas Ameerika Ühendriigid tasuta tühistamisega rendiautode pakkumisi?

Jah, momondo võimaldab sul välja filtreerida just need autorendifirmad sihtkohas Ameerika Ühendriigid, mis pakuvad tasuta tühistamist.

Kas saan rentida saidi momondo kaudu õiglaste kütusereeglitega rendiauto sihtkohas Ameerika Ühendriigid?

momondo võimaldab keskenduda sihtkohas Ameerika Ühendriigid rendiautosid otsides just õiglastele kütusereeglitele ja tänu sellele saad oma otsingut kitsendada.

Kas saan saiti momondo kasutades otsida sihtkohas Ameerika Ühendriigid rendiautot, mida koristataks põhjalikumalt?

Jah, momondo saab kuvada sulle konkreetseid pakkumisi sihtkohas Ameerika Ühendriigid, mis sisaldavad rendiautode põhjalikumat koristust.

Kas saan otsida sihtkohas Ameerika Ühendriigid piiramatu läbisõiduga rendiautosid, kasutades saiti momondo?

Jah, momondo saab näidata piiramatu läbisõiduga rendiautode valikuid sihtkohas Ameerika Ühendriigid.


Lihtsam viis, kuidas hallata reisi sihkohta Ameerika Ühendriigid.

Meie tööriist teeb sõbra- ja perereiside planeerimise ja organiseerimise lihtsaks. Reisid on tasuta – ja saad selle funktsioone kasutada ka siis, kui sa ei broneeri meie kaudu.

Saa teavitusi, kui hinnad langevad

Igapäevased hinnamuudatused sinu postkastis – ainult hinnateavitustega.
N 27/6
Keskpäev
N 4/7
Keskpäev
Meili mulle saidi momondo lemmikpakkumisi

Leia paremaid majutuspakkumisi sihtkohas Ameerika Ühendriigid