Autorent Ameerika Ühendriikides

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Ameerika Ühendriikides? Tee otsing siin!

New York, NY, Ameerika Ühendriigid
6 juuli — 13 juuli
Sama tagastuskoht
New York, NY, Ameerika Ühendriigid
K 6/7
Keskpäev
K 13/7
Keskpäev
Juhi vanus:

Ameerika Ühendriigid – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiautode pakkumisi sihtkohas Ameerika Ühendriigid
Daihatsu Sirion
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€61/päev

7 aug–13 aug
Daihatsu Sirion
Nissan Kicks
või sarnane tavaline linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€54/päev

7 aug–13 aug
Nissan Kicks
Buick Cascada
või sarnane Kabriolett
Kuni 5 reisijat

€158/päev

7 aug–13 aug
Buick Cascada
Volkswagen Jetta
või sarnane Tavaline
Kuni 5 reisijat

€91/päev

7 aug–13 aug
Volkswagen Jetta
Porsche Panamera
või sarnane Pakkuja valik
Kuni 5 reisijat
5 uksega sõidukid

€89/päev

7 aug–13 aug
Porsche Panamera
Toyota Camry
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€89/päev

7 aug–13 aug
Toyota Camry
Toyota Rush
või sarnane Väike linnamaastur
Kuni 4 reisijat

€59/päev

7 aug–13 aug
Toyota Rush
Toyota Fortuner
või sarnane keskklassi linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€79/päev

7 aug–13 aug
Toyota Fortuner
Hyundai Accent
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€51/päev

7 aug–13 aug
Hyundai Accent

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Ameerika Ühendriigid

Leia sihtkohas Ameerika Ühendriigid endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€24 - €97

Kõik autotüübid

€33 - €98

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Ameerika Ühendriigid maksab keskmiselt €27. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Ameerika Ühendriigid on veebruar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 15% odavam, vaid €24 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 13% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Ameerika Ühendriigid. Autorendi keskmine hind sihtkohas Ameerika Ühendriigid võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Väike parimad hinnad sihtkohas Ameerika Ühendriigid, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Ameerika Ühendriigid maksab keskmiselt €29. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Ameerika Ühendriigid on detsember. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 28% odavam, vaid €21 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on 10% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Ameerika Ühendriigid. Autorendi keskmine hind sihtkohas Ameerika Ühendriigid võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Keskmine parimad hinnad sihtkohas Ameerika Ühendriigid, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Ameerika Ühendriigid maksab keskmiselt €26. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Ameerika Ühendriigid on veebruar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 0% odavam, vaid €33 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on 19% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Ameerika Ühendriigid. Autorendi keskmine hind sihtkohas Ameerika Ühendriigid võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Linnamaastur parimad hinnad sihtkohas Ameerika Ühendriigid, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Daihatsu Sirion
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€61/päev

7 aug–13 aug
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€51/päev

7 aug–13 aug
Hyundai Accent

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Ameerika Ühendriigid neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Venice Beach7,4 km
Los Angeles Convention Center16,8 km
STAPLES Center17,2 km
Universal Studios Hollywood22,3 km
Disneyland Park47,5 km

Lähimad huviväärsused:

Las Olas Beach40,3 km
Disney Springs310,9 km
Walt Disney World Resort311,9 km
Epcot312,5 km
SeaWorld Orlando312,8 km

Lähimad huviväärsused:

Moscone Center18,1 km
Union Square18,7 km
Fisherman's Wharf21,0 km

Rendi auto nende sihtkoha Ameerika Ühendriigid populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Ameerika Ühendriigid populaarseimad hotellid

Ameerika Ühendriigid: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Ameerika Ühendriigid auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Praegu on sihtkoha Ameerika Ühendriigid odavaim autorendifirma Alamo, läbi mille leiavad kasutajad odavaid pakkumisi alates €50 päevas. Pakkujaga Alamo rendiautosid broneerivad kasutajad leiavad üldiselt hindu, mis on riigi keskmisest (€53 päevas) odavamad. Pane tähele, et need hinnad võivad erineda sõltuvalt sellest, kus sa auto rendid, mitu päeva rent kestab ja millise autotüübi sa valid.

Alamo on praegu sihtkohas Ameerika Ühendriigid populaarseim autorendifirma – eelmise kuu jooksul otsustas 54% kasutajatest nende teenuste kasuks. Alamo on populaarne ka oma 970 arvustuse põhjal – selle keskmine kasutajate rahulolu hinnang on 8,5/10. Pea meeles, et sinu sihtkohas riigis Ameerika Ühendriigid ei pruugi autorendifirma Alamo esindusi olla, nii et sul peaks alati ka plaan B olema.

Rendifirmal Enterprise on üle riigi Ameerika Ühendriigid kõige rohkem esindusi. Sellel firmal on 4 592 esindust, millest paljud asuvad lennujaamades ja linnade keskustes. Autorendifirmal Enterprise on enamasti esindusi riigi Ameerika Ühendriigid parimates turismilinnades. Näiteks linnas Miami on autorendifirmal Enterprise 26 esindust.

Sihtkohas Ameerika Ühendriigid peavad juhid alati paremal teepoolel sõitma. Selle eiramine võib liiklustrahve kaasa tuua.

2019. aastal oli Ameerika Ühendriigid 137 riigi hulgas teede kvaliteedi poolest 14. kohal. Ameerika Ühendriigid sai teede kvaliteedi eest hindeks 5,7 (skaalal 1–7, kus 7 on kõrgeim võimalik skoor).

Sihtkohas Ameerika Ühendriigid on kõrgeim alkoholisisalduse määr veres, millega võib veel autot juhtida, 0,08%. Osades sihtkoha Ameerika Ühendriigid piirkondades ja linnades võivad aga erinevad piirangud kehtida, nii et uuri see enne reisima minemist kindlasti välja. Pane tähele, et sihtkohas Ameerika Ühendriigid on ametlikuks vanuseks, millest alates tohib alkoholi tarvitada, 21. Neile juhtidele, kes on sellest vanusest nooremad, määratakse karmimad karistused.

Populaarseim rendiauto tüüp sihtkohas Ameerika Ühendriigid on Intermediate. Ka 14% meie kasutajatest valisid sihtkohta Ameerika Ühendriigid külastades seda tüüpi auto. Kui Intermediate vastab su vajadustele, võid eeldada, et selle rentimine maksab umbes €36 päevas. Pane tähele, et hinnad võivad erineda sõltuvalt sellest, mis linna külastad ning millise autorendifirma valid.

Keskmine bensiinihind sihtkohas Ameerika Ühendriigid on eelmise nädala seisuga €1,30 per liter. Kui su autorendi eelarve on piiratud, kaalu odavamate kütusehindadega riiki nagu näiteks Alžeeria, kus see maksab keskmiselt €0,31 per liter. Hong Kong on samuti suurepärane riik, mida võiksid külastada juhul, kui sa ei pea bensiinihindade pärast muretsema, kuna need olid eelmisel nädalal €2,85 per liter.


Autorent sihtkoha Ameerika Ühendriigid populaarsetes linnades

Võrdle autorendi hindu sihtkoha Ameerika Ühendriigid populaarseimates linnades

Vaata veel autorendifirmasid sihtkohas Põhja-Ameerika

Vaata autorendipakkumisi sihtkohas Põhja-Ameerika

Ameerika Ühendriigid: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Peaksid kasutama saiti momondo, et broneerida rendiauto sihtkohas Ameerika Ühendriigid, kuna võid niimoodi säästa aega ja raha. momondo koondab kokku autorendi hinnad ja reeglid tuhandetelt rendiautode veebisaitidel ning võimaldab sul neid võrrelda.

momondo teeb sinu jaoks lihtsamaks suurepäraste rendiautode leidmise sihtkohas Ameerika Ühendriigid, võimaldades sul kitsendada oma otsingut paljude filtreerimisvõimalustega. Saad valikut kitsendada hinna, autotüübi, asukoha ja muu alusel.

Jah, momondo võimaldab sul välja filtreerida just need autorendifirmad sihtkohas Ameerika Ühendriigid, mis pakuvad tasuta tühistamist.

momondo võimaldab keskenduda sihtkohas Ameerika Ühendriigid rendiautosid otsides just õiglastele kütusereeglitele ja tänu sellele saad oma otsingut kitsendada.

Jah, momondo saab kuvada sulle konkreetseid pakkumisi sihtkohas Ameerika Ühendriigid, mis sisaldavad rendiautode põhjalikumat koristust.

Jah, momondo saab näidata piiramatu läbisõiduga rendiautode valikuid sihtkohas Ameerika Ühendriigid.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.