Ülevaade
Värskeimad pakkumised
Sõidukite võrdlus
Rendifirmade kataloog
KKK

Autorent sihtkohas Málaga, Andaluusia

Málaga, Andaluusia: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Málaga, Andaluusia, Hispaania
28 apr — 5 mai
Málaga, Andaluusia, Hispaania
P 28/4
Keskpäev
P 5/5
Keskpäev
Juhi vanus:

Rendifirmade pakkumised enam kui 70 000 esinduses.

Tiitli „Euroopa parim reisirakendus 2023“ võitja
momondos autosid broneerides säästad raha
Parimad autopakkumised
Parimad autopakkumised
Vaata rendifirmade pakkumisi enam kui 70 000 esinduses.
Läbipaistev hind
Läbipaistev hind
Näed koguhinda kohe alguses, ilma mingite üllatusteta.
Broneeri paindlikult
Broneeri paindlikult
Leia tasuta tühistamise ja põhjalikuma koristusega autosid.
Hinnateavitused
Hinnateavitused
Sa pole veel valmis broneerima? Loo hinnateavitus, et jälgida hindu.

Málaga, Andaluusia – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiauto tüüpide pakkumisi sihtkohas Málaga, Andaluusia
säästuauto€14/day
Väike€16/day
keskklassi auto€14/day
mahtuniversaal€13/day
keskklassi linnamaastur€19/day
Väike linnamaastur€21/day
Väike universaal€23/day
momondo kasutajate leitud parimad hinnad viimase 48 h jooksul

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Málaga, Andaluusia

Leia sihtkohas Málaga endale sobivaim rendiauto

Väike autot

€12 - €26

Kõik autotüübid

€15 - €37

Autotüübi väike auto rentimine sihtkohas Málaga, Hispaania maksab keskmiselt €18. Odavaim aeg autotüübi väike auto rentimiseks sihtkohas Málaga, Hispaania on detsember. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 34% odavam, vaid €12 päevas. Autotüübi väike auto rentimine on tavaliselt 34% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Málaga. Autorendi keskmine hind sihtkohas Málaga võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi väike auto parimad hinnad sihtkohas Málaga, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi keskmine auto rentimine sihtkohas Málaga, Hispaania maksab keskmiselt €30. Odavaim aeg autotüübi keskmine auto rentimiseks sihtkohas Málaga, Hispaania on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 77% odavam, vaid €7 päevas. Autotüübi keskmine auto rentimine on tavaliselt 10% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Málaga. Autorendi keskmine hind sihtkohas Málaga võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi keskmine auto parimad hinnad sihtkohas Málaga, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi suur auto rentimine sihtkohas Málaga, Hispaania maksab keskmiselt €47. Odavaim aeg autotüübi suur auto rentimiseks sihtkohas Málaga, Hispaania on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 47% odavam, vaid €25 päevas. Autotüübi suur auto rentimine on tavaliselt 43% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Málaga. Autorendi keskmine hind sihtkohas Málaga võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Málaga, Hispaania maksab keskmiselt €26. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Málaga, Hispaania on veebruar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 56% odavam, vaid €12 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on tavaliselt 0% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Málaga. Autorendi keskmine hind sihtkohas Málaga võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Linnamaastur parimad hinnad sihtkohas Málaga, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi väikebuss rentimine sihtkohas Málaga, Hispaania maksab keskmiselt €41. Odavaim aeg autotüübi väikebuss rentimiseks sihtkohas Málaga, Hispaania on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 67% odavam, vaid €14 päevas. Autotüübi väikebuss rentimine on tavaliselt 36% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Málaga. Autorendi keskmine hind sihtkohas Málaga võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi luksuslik auto rentimine sihtkohas Málaga, Hispaania maksab keskmiselt €33. Odavaim aeg autotüübi luksuslik auto rentimiseks sihtkohas Málaga, Hispaania on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 10% odavam, vaid €30 päevas. Autotüübi luksuslik auto rentimine on tavaliselt 19% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Málaga. Autorendi keskmine hind sihtkohas Málaga võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi kabriolett rentimine sihtkohas Málaga, Hispaania maksab keskmiselt €23. Odavaim aeg autotüübi kabriolett rentimiseks sihtkohas Málaga, Hispaania on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 27% odavam, vaid €17 päevas. Autotüübi kabriolett rentimine on tavaliselt 15% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Málaga. Autorendi keskmine hind sihtkohas Málaga võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Toyota Aygo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€13/päev

3 mai–9 mai
Toyota Aygo
Toyota Yaris
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€14/päev

3 mai–9 mai
Toyota Yaris
Skoda Citigo
või sarnane mahtuniversaal
Kuni 2 reisijat

€16/päev

3 mai–9 mai
Skoda Citigo

Rendiautodest asukohas Málaga

Kasulik teave, mis aitab sul broneerida parima rendiauto asukohas Málaga

Kust saab asukohas Málaga rentida auto kõige odavamalt?

Asukohas Málaga pakub kõige rendiautosid kõige odavamalt tavaliselt Delpaso. Firma Delpaso rendiautode hinnad algavad €9/päev. Asukohas Málaga on rendiauto keskmine hind €14/päev.

Millisel autorendifirmal on riigis Málaga kõige rohkem esindusi?

Asukohas Málaga on suurimaks autorendifirmaks Sunnycars, millel on seal 12 esindust.

Millise auto rendib enamik inimesi sihtkohas Málaga?

Enamik meie kasutajaid, kes sihtkohas Málaga auto rendivad, valib mudeli Fiat 500 keskmise hinnaga €16/päev. Populaarsuselt teisel kohal on Fiat 500C, mille rentimine maksab keskmiselt €22/päev. Meie kasutajad on leidnud mudeli Fiat 500 rendipakkumisi sihtkohas Málaga odava hinnaga alates €4/päev ja mudeli Fiat 500C rendipakkumisi odava hinnaga alates €10/päev.

Málaga: autorendifirmade kataloog

Málaga, Andaluusia: kõik suuremad rendifirmad

Thrifty

4 esindust
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

9,0

Kõik kokku

8,0

Väljastamine/Tagastamine

8,0

Hind

8,0

Alamo

2 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,2

Comfort

8,8

Kõik kokku

8,4

Väljastamine/Tagastamine

8,5

Hind

8,0

Budget

2 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,7

Comfort

8,7

Kõik kokku

8,5

Väljastamine/Tagastamine

7,7

Hind

8,2

Enterprise Rent-A-Car

4 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,2

Comfort

8,2

Kõik kokku

7,5

Väljastamine/Tagastamine

7,6

Hind

7,5

Hertz

4 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,7

Comfort

7,9

Kõik kokku

7,3

Väljastamine/Tagastamine

7,1

Hind

7,0

Europcar

3 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,5

Comfort

7,5

Kõik kokku

6,5

Väljastamine/Tagastamine

7,5

Hind

6,0

Avis

2 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,0

Comfort

6,3

Kõik kokku

5,2

Väljastamine/Tagastamine

5,8

Hind

5,2

Sunnycars

11 esindust

Málaga: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Málaga ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarseim autorendifirma

Delpaso

Populaarsed autotüübid

Economy, Compact, SUV

Odavaim rendiauto

€15

Populaarseim automudel

Fiat 500
Sel kuul on sihtkoha Málaga populaarseimaks momondost leitud autorendifirmaks Delpaso. Teised parimad valikud autorendifirmade seas on NIZACARS ja Alamo
Sihtkoha Málaga autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Economy, Compact ja SUV.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Málaga maksab €15 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €22.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Málaga populaarseimaks rendiauto mudeliks Fiat 500. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Fiat 500C.

Málaga: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Málaga auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Kas mu autorendi tühistamine sihtkohas Málaga, Hispaania on tasuline?

Sihtkohas Málaga autot rentides võid eeldada, et enamik autorendifirmasid ei võta tühistamistasu. Pea meeles, et momondo ei määra neid tühistamistasusid, küll aga saame aidata sul sihtkohas Málaga väga häid rendiautode pakkumisi leida. Pööra otsingut tehes kindlasti tähelepanu tühistamisreeglitele.

Millist tüüpi rendiauto oleks parim valik sihtkohas Málaga kuus mai?

Kuus mai on keskmine temperatuur 22 °C ja sademete hulk 12 mm, mistõttu parim rendiauto oleks kabriolett. Sihtkohas Málaga kabrioletti rentides saad põneval viisil ümbrust avastada, ilma et peaksid halva ilma pärast muretsema. Sellegipoolest on alati hea mõte enne reisile minemist ilmaennustust vaadata ja vajadusel rendiautoga seotud plaane muuta. Sihtkohas Málaga autotüübi Kabriolett rentimine maksab keskmiselt €17/päev.

Mis kiiruspiiirang kehtib sihtkohas Málaga, Hispaania?

Sihtkohas Málaga on kiirusepiirang linnas 50 km/h ning see kehtib ka läheduses olevates linnades ja linnakeskustes. Kiireusepiirangud äärelinnades ja sihtkoha Málaga ümbruse kiirteedel on vastavalt 100 km/h ja 120 km/h. Sihtkohas Málaga autot rentides pea silmas, et neid kiirusepiiranguid võidakse rangelt rakendada.

Milline autorendifirma pakub automudelit Mercedes-Benz E-Class sihtkohas Málaga?

Milline on sihtkoha Málaga, Hispaania ilm perioodil aprill?

Sihtkoha Málaga külastajad, kes soovivad kuus aprill auto rentida, võivad eeldada, et õhutemperatuur on 16 °C ringis ja sademete hulk on umbes 41 mm. Sellest teabest võib abi olla, kui hakkad valima, millist autot rentida.

Kas sihtkoha Málaga ilm sarnaneb ülejäänud piirkonna Andaluusia ilmale?

Sihtkohas Andaluusia on temperatuur kuus aprill enamasti 15 °C ning sademete hulk 42,1 mm. Reisijad, kes soovivad linnas Málaga auto rentida ja ümbrust avastada, peaksid seda teavet arvesse võtma.

Millal momondo viimati otsingu „autod – Málaga“ hindu kontrollis?

Otsingu „autod – Málaga“ hindu kontrollitakse igapäevaselt.

Mitmelt pakkujalt momondo teenuse „autod – Málaga“ pakkumisi otsib?

Seisuga aprill 2024 on 133 teenusepakkujat, kes pakuvad teenust „autod – Málaga“.

Kui vana peab olema sihtkohas Málaga auto rentimiseks?

Autojuhtidele kehtivad vanusenõuded on riigiti erinevad ning Málaga pole siin erandiks. Paljudes ELi riikides peab autojuht olema vähemalt 18 aastat vana. Reeglina nõutakse välismaal, et autojuht oleks vähemalt 21 aastat vana ning juhul, kui sa oled alla 25-aastane, võidakse sult küsida noorjuhi lisatasu. Soovitame kindlasti enne auto broneerimist lugeda läbi konkreetse firma renditingimused.

Milliseid (isikut tõendavaid) dokumente vajan sihtkohas Málaga auto rentimiseks?

Sihtkohas Málaga auto rentimiseks peab kõigil juhtidel olema kehtiv juhiluba. Kui juhiloa keel erineb rendikoha riigikeelest, võivad kohalikud seadused nõuda ka rahvusvahelist juhiluba. Välisriigis autot rentides pead võib-olla esitama ka oma kojusõidu piletid ning teabe kohapealse majutuse kohta. Soovitame küsida lisateavet konkreetselt rendifirmalt, millelt auto broneerid.


Miks valida momondo?

Miks peaksin kasutama saiti momondo sihtkohas Málaga rendiauto broneerimiseks?

Auto rentimine sihtkohas Málaga saidi momondo kaudu võib säästa sinu aega ja raha. momondo pakub sulle laia valikut võimalusi ja autosid, kuna teeme otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et saaksid oma reisi jaoks parima variandi valida.

Kuidas aitab momondo mul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Málaga?

momondo aitab sul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Málaga, kuna võimaldab sul filtreerida tulemusi hinna, mahutavuse, auto omaduste, tagastuskoha, väljastuskoha ja palju muu alusel.

Kas momondo kuvab sihtkohas Málaga tasuta tühistamisega rendiautode pakkumisi?

Jah, momondo võimaldab sul välja filtreerida just need autorendifirmad sihtkohas Málaga, mis pakuvad tasuta tühistamist.

Kas saan rentida saidi momondo kaudu õiglaste kütusereeglitega rendiauto sihtkohas Málaga?

Jah – momondo pakub spetsiaalset õiglaste kütusereeglite otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Málaga.

Kas saan saiti momondo kasutades otsida sihtkohas Málaga rendiautot, mida koristataks põhjalikumalt?

Kõik saidil momondo kuvatavad autorendiesindused pakuvad põhjalikuma koristamise teenust, sh ka sihtkohas Málaga.

Kas saan otsida sihtkohas Málaga piiramatu läbisõiduga rendiautosid, kasutades saiti momondo?

Jah, momondo saab näidata piiramatu läbisõiduga rendiautode valikuid sihtkohas Málaga.


Lihtsam viis, kuidas hallata reisi sihkohta Málaga.

Meie tööriist teeb sõbra- ja perereiside planeerimise ja organiseerimise lihtsaks. Reisid on tasuta – ja saad selle funktsioone kasutada ka siis, kui sa ei broneeri meie kaudu.

Saa teavitusi, kui hinnad langevad

Igapäevased hinnamuudatused sinu postkastis – ainult hinnateavitustega.
P 28/4
Keskpäev
P 5/5
Keskpäev
Meili mulle saidi momondo lemmikpakkumisi

Leia paremaid majutuspakkumisi sihtkohas Málaga

Populaarsed rendiauto tüübid Málagas