Barcelona, Catalonia: rendiautod

Leia odavaid autorendipakkumisi sihtkohas Barcelona, Catalonia

Barcelona, Hispaania
4 apr — 11 apr
Sama tagastuskoht
Barcelona, Hispaania
T 4/4
Keskpäev
T 11/4
Keskpäev
Juhi vanus:

Rendifirmade pakkumised enam kui 70 000 esinduses.

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Barcelona, Catalonia

Leia sihtkohas Barcelona endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€6 - €71

Kõik autotüübid

€6 - €103

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Barcelona, Hispaania maksab keskmiselt €29. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Barcelona, Hispaania on jaanuar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 80% odavam, vaid €6 päevas. Autotüübi Väike rentimine on tavaliselt 42% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Barcelona. Autorendi keskmine hind sihtkohas Barcelona võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Barcelona, Hispaania maksab keskmiselt €48. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Barcelona, Hispaania on märts. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 47% odavam, vaid €26 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on tavaliselt 2% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Barcelona. Autorendi keskmine hind sihtkohas Barcelona võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Suur rentimine sihtkohas Barcelona, Hispaania maksab keskmiselt €61. Odavaim aeg autotüübi Suur rentimiseks sihtkohas Barcelona, Hispaania on august. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 47% odavam, vaid €33 päevas. Autotüübi Suur rentimine on tavaliselt 20% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Barcelona. Autorendi keskmine hind sihtkohas Barcelona võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Barcelona, Hispaania maksab keskmiselt €46. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Barcelona, Hispaania on oktoober. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 53% odavam, vaid €22 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on tavaliselt 8% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Barcelona. Autorendi keskmine hind sihtkohas Barcelona võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Väikebuss rentimine sihtkohas Barcelona, Hispaania maksab keskmiselt €50. Odavaim aeg autotüübi Väikebuss rentimiseks sihtkohas Barcelona, Hispaania on märts. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 52% odavam, vaid €24 päevas. Autotüübi Väikebuss rentimine on tavaliselt 0% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Barcelona. Autorendi keskmine hind sihtkohas Barcelona võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Barcelona: autorendifirmade kataloog

Barcelona, Catalonia: kõik suuremad rendifirmad

Centauro

3 esindust
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

10,0

Kõik kokku

10,0

Väljastamine/Tagastamine

10,0

Hind

10,0

Sixt

8 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,1

Comfort

8,0

Kõik kokku

7,3

Väljastamine/Tagastamine

7,8

Hind

6,9

Budget

4 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,2

Comfort

8,1

Kõik kokku

7,3

Väljastamine/Tagastamine

6,9

Hind

7,6

Dollar

6 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,7

Comfort

8,0

Kõik kokku

6,4

Väljastamine/Tagastamine

6,2

Hind

7,7

Enterprise

5 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,2

Comfort

7,4

Kõik kokku

7,2

Väljastamine/Tagastamine

6,9

Hind

6,8

Avis

4 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,8

Comfort

7,9

Kõik kokku

6,4

Väljastamine/Tagastamine

6,3

Hind

6,6

Thrifty

6 esindust
Ülevaade

Puhtus

6,7

Comfort

6,7

Kõik kokku

5,7

Väljastamine/Tagastamine

5,0

Hind

5,7

Europcar

7 esindust
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

7,9

Kõik kokku

5,9

Väljastamine/Tagastamine

10,0

Hind

5,9

Barcelona: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Barcelona ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarsed autotüübid

Mini, Economy, Compact

Odavaim rendiauto

€12

Populaarseim automudel

Fiat 500
Sihtkoha Barcelona autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Mini, Economy ja Compact.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Barcelona maksab €12 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €17.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Barcelona populaarseimaks rendiauto mudeliks Fiat 500. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Seat Ibiza.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Barcelona neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Fira Barcelona Gran Via7,4 km
Estadi Olímpic Lluís Companys9,6 km
Camp Nou9,9 km
Barcelona Pavilion9,9 km
Fira de Barcelona Montjuïc10,1 km

Lähimad huviväärsused:

Barcelona International Convention Centre70,9 km
Torre Agbar72,8 km
Hospital de Sant Pau72,9 km
Platja Nova Icaria73,3 km
Sagrada Familia73,6 km

Lähimad huviväärsused:

Fira Barcelona Gran Via83,4 km
Monestir de Pedralbes83,6 km
Camp Nou83,9 km
Barcelona Pavilion85,8 km
Placa d'Espanya85,8 km

Rendi auto nende sihtkoha Barcelona populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Barcelona populaarseimad hotellid

Barcelona: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Barcelona auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Asukohas Barcelona pakub kõige rendiautosid kõige odavamalt tavaliselt Goldcar Rental SP. Firma Goldcar Rental SP rendiautode hinnad algavad €9/päev. Asukohas Barcelona on rendiauto keskmine hind €50/päev.

Igal autorendifirmal sihtkohas Barcelona on erinevad tühistamisreeglid. momondos näitame alati autorendi otsingutulemustes, kas rendifirma võtab tühistamistasu või mitte. Sihtkoha Barcelona parimate autorendifirmade hulka kuuluvad Hertz, Centauro ja Alamo, nii et uuri kindlasti, kas need firmad pakuvad tasuta tühistamist.


Sihtkohas Barcelona populaarsed rendiautode tüübid

Sihtkohas Barcelona saad rentida kõiki neid populaarseid rendiautode tüüpe

Barcelona: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Auto rentimine sihtkohas Barcelona saidi momondo kaudu võib säästa sinu aega ja raha. momondo pakub sulle laia valikut võimalusi ja autosid, kuna teeme otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et saaksid oma reisi jaoks parima variandi valida.

Tänu filtritele aitab momondo sul leida suurepärase rendiauto sihtkohas Barcelona. Kitsenda oma otsingut, kasutades hinna- ja kaardifunktsioone ning filtreerides kütuse- ja läbisõidureeglite ning paljude teiste saadaval olevate filtrite alusel.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.