Alicante, Valencia: rendiautod

Alicante, Valencia: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Alicante, Valencia, Hispaania
1 juuli — 8 juuli
Sama tagastuskoht
Alicante, Valencia, Hispaania
R 1/7
Keskpäev
R 8/7
Keskpäev
Juhi vanus:

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Alicante, Valencia

Leia sihtkohas Alicante endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€3 - €91

Kõik autotüübid

€13 - €91

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Alicante, Hispaania maksab keskmiselt €23. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Alicante, Hispaania on august. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 88% odavam, vaid €3 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 20% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Alicante. Autorendi keskmine hind sihtkohas Alicante võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Alicante: autorendifirmade kataloog

Alicante, Valencia: kõik suuremad rendifirmad
4 esindust
4 esindust
3 esindust
3 esindust
2 esindust
2 esindust
2 esindust
2 esindust

Alicante: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Alicante ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarsed autotüübid

Compact, Economy, SUV

Odavaim rendiauto

€17

Populaarseim automudel

Fiat 500
Sihtkoha Alicante autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Compact, Economy ja SUV.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Alicante maksab €17 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €21.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Alicante populaarseimaks rendiauto mudeliks Fiat 500. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Ford Fiesta.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Alicante neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Playa del Postiguet9,9 km
Castillo de Santa Bárbara10,2 km

Lähimad huviväärsused:

Castillo de Santa Bárbara126,7 km
Playa del Postiguet127,1 km

Lähimad huviväärsused:

Playa del Postiguet82,6 km
Castillo de Santa Bárbara82,9 km

Rendi auto nende sihtkoha Alicante populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Alicante populaarseimad hotellid

Alicante: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Alicante auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Odavaim pakkuja sihtkohas Alicante on CLICK RENT , mille keskmine rendihind päevas on €21 ning millel on sihtkohas Alicante esindus. Kõige odavam pakkumine, mille momondo kasutajad pakkujalt CLICK RENT sihtkohas Alicante leidsid, on €17.

Enamik autorendifirmasid sihtkohas Alicante pakuvad tasuta tühistamist. momondo annab sulle alati teada, kas autorendifirmad nagu Alamo, Avis ja Rhodium võtavad tühistamistasu, kui peaksid viimasel hetkel oma reisiplaane muutma.

Sihtkohas Alicante autosid rentivad reisijad peaksid tähele panema, et linnas kehtib kiiruspiirang 50 km/h. Sihtkoha Alicante ümbruse äärelinnades on kiiruspiirang enamasti 100 km/h, kiirteedel aga 120 km/h. Pea meeles, et kiiruspiirangud võivad erineda sõltuvalt sellest, millist teed kasutad, nii et hoia liiklusmärkidel silm peal.

Sihtkoha Alicante külastajad, kes soovivad kuus juuni auto rentida, võivad eeldada, et õhutemperatuur on 22 °C ringis ja sademete hulk on umbes 17 mm. Sellest teabest võib abi olla, kui hakkad valima, millist autot rentida.

Reisijad, kes plaanivad kuus juuni piirkonnas Valencia autoreisi algusega linnast Alicante, peaksid arvestama, et õhutemperatuur on umbes 22 °C ja võimalik sademete hulk on 20 mm.


Alicante: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

momondo otsib üles ja võrdleb tuhandeid rendiautode veebisaite, et pakkuda sulle parimat valikut rendiautosid ja --reegleid sihtkohas Alicante. Rendiauto leidmine käib kiiresti ja on tasuta, seega on momondo sinu broneeringu jaoks mõistlik valik.

momondo teeb sinu jaoks lihtsamaks suurepäraste rendiautode leidmise sihtkohas Alicante, võimaldades sul kitsendada oma otsingut paljude filtreerimisvõimalustega. Saad valikut kitsendada hinna, autotüübi, asukoha ja muu alusel.

Jah, saidil momondo saad filtreid kasutades leida just need autorendifirmad sihtkohas Alicante, mis pakuvad tasuta tühistamist.

momondo võimaldab keskenduda sihtkohas Alicante rendiautosid otsides just õiglastele kütusereeglitele ja tänu sellele saad oma otsingut kitsendada.

Jah, kindlasti. momondo pakub spetsiaalset põhjalikuma koristuse otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Alicante.

Jah, momondo saab näidata piiramatu läbisõiduga rendiautode valikuid sihtkohas Alicante.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.