Autorent Venemaal

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Venemaal? Tee otsing siin!

Moskva, Moscow, Venemaa
21 aug — 28 aug
Sama tagastuskoht
Moskva, Moscow, Venemaa
P 21/8
Keskpäev
P 28/8
Keskpäev
Juhi vanus:

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Venemaa neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Grand Choral Synagogue13,5 km
Kazansky Sobor14,9 km
Hermitage Museum15,4 km
Zoological Museum15,5 km

Lähimad huviväärsused:

Gulag History Museum25,0 km
Ploshchad Revolutsii27,1 km
Red Square27,3 km
Moscow Kremlin27,6 km
Exhibition Complex Bunker 4229,5 km

Lähimad huviväärsused:

Luzhniki Stadium23,1 km
Moscow Kremlin28,5 km
Red Square28,8 km
Ploshchad Revolutsii29,0 km
Exhibition Complex Bunker 4229,5 km

Rendi auto nende sihtkoha Venemaa populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Venemaa populaarseimad hotellid

Venemaa: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Venemaa auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Avis on sihtkoha Venemaa taskukohaseim autorendifirma, pakkudes mõnedes riigi piirkondades madalaid hindu alates €63 päevas. Võrdluseks: keskmiselt maksab autorent sihtkohas Venemaa päevas €63.

Meie andmete põhjal on Avis populaarseim autorendifirma sihtkohas Venemaa. Eelmisel kuul valis 100% kasutajatest autorendi jaoks pakkuja Avis. 1 kasutaja on jätnud pakkuja Avis kohta sihtkohas Venemaa hinnangu, andes sellele autorendifirmale keskmiseks hindeks 7,9/10.

Autorendifirma, millel on riigis Venemaa kõige rohkem esindusi, on Rentmotors. Neil on praegu 59 esindust, mille leiab lennujaamadest ja linnade keskustest üle kogu riigi. Kui sa pole veel otsustanud, millist linna riigis Venemaa külastada, siis kaalu linna Moskva, mis on riigi kõige külastatavam sihtkoht. Autorendifirmal Rentmotors on selles piirkonnas 14 esindust.

Sihtkohta Venemaa külastades kohustab seadus sind paremal teepoolel sõitma. Selle seaduse mitte järgimine võib põhjustada liiklustrahve, autoõnnetusi või mõlemat.

137 riigi hulgas on Venemaa teede kvaliteedi poolest 124. kohal. Skaalal 1–7, kus 7 tähistab kõrgeimat hinnet, sai Venemaa oma teede kvaliteedi eest hindeks 2,7. Teede kvaliteet riigis võib erineda sõltuvalt sellest, mis paiku külastad ning milline on ilm.

Seadusega lubatud alkoholisisalduse määr veres, mille puhul on lubatud autot juhtida, on riigis Venemaa 0,00%. Sihtkoha Venemaa piirkondades ja linnades võivad lisaks üleriigilisele seadusele kehtida ka kohalikud alkoholijoomist ja autojuhtimist puudutavad seadused, nii et kontrolli seda kindlasti enne rendiauto broneerimist. Pane tähele, et sihtkohas Venemaa on ametlikuks vanuseks, millest alates tohib alkoholi tarvitada, 18 ning kehtivad ranged seadused, mis keelavad noorematel juhtidel alkoholijoobes sõita.

100% momondo kasutajatest eelistas sihtkohta Venemaa külastades autotüüpi Venemaa, mis teeb sellest populaarseima rendiauto tüübi kogu riigis. Ehkki autorendi hinnad sihtkohas Venemaa erinevad sõltuvalt autost ja rendifirmast, võid eeldada, et Intermediate maksab keskmiselt €39 päevas.

Sihtkohas Venemaa maksis bensiin eelmisel nädalal keskmiselt €0,80 per liter. Kui peaksid sihtkohas Venemaa auto rentimise osas meelt muutma, siis Alžeeria on üks maailma odavaimate kütusehindadega riike (€0,32 per liter eelmise nädala seisuga). Võrdluseks: Hong Kong on keskmiselt kõrgeimate hindadega (€2,91 per liter) riik, kuid on sellegipoolest suurepärane valik auto rentimiseks.


Autorent sihtkoha Venemaa populaarsetes piirkondades

Leia oma reisiks ideaalne rendiauto neis piirkonades, mida sihtkohas Venemaa kindlasti külastama peab

Venemaa: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Kui kasutad saiti momondo, et broneerida rendiauto sihtkohas Venemaa, võid säästa aega ja raha. momondo teeb otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et pakkuda sulle laia valikut võimalusi ja autosid.

Tänu filtritele aitab momondo sul leida suurepärase rendiauto sihtkohas Venemaa. Kitsenda oma otsingut, kasutades hinna- ja kaardifunktsioone ning filtreerides kütuse- ja läbisõidureeglite ning paljude teiste saadaval olevate filtrite alusel.

Jah, saidil momondo saad filtreid kasutades leida just need autorendifirmad sihtkohas Venemaa, mis pakuvad tasuta tühistamist.

Jah – momondo pakub spetsiaalset õiglaste kütusereeglite otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Venemaa.

momondo pakub sihtkohas Venemaa rendiautosid otsides võimalust filtreerida tulemusi just põhjalikuma koristamise alusel.

Piiramatu läbisõit on tõesti võimalus, mida momondo sihtkoha Venemaa rendiautodele pakub.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.