Paphos: autorent

Paphos: otsid sealt odavat rendiautot? Otsin siin!

Paphos, Küpros
8 märts — 15 märts
Sama tagastuskoht
Paphos, Küpros
E 8/3
Keskpäev
E 15/3
Keskpäev

Paphos: rendifirmade kataloog

Paphos: kõik suuremad rendifirmad
Firma hinne: Hea 6.8

Hinne põhineb 8 arvustusel

Firma hinne: Normaalne 5.3

Hinne põhineb 5 arvustusel


Lennujaama Paphos kaugus populaarsetest hotellidest

Pargi oma auto ja veeda öö neis populaarsetes hotellides, mis pole lennujaama Lennujaam Paphos autorendi letist kuigi kaugel

Paphos: autorent

18 inimest on ajavahemikul märts otsinud rendiautot asukohas Paphos.

Mida sihtkoha Paphos autorendifirmad koristamisel silmas peavad, et COVID-19 levik kontrolli alla saada?

Alamo, Enterprise ja National on mõned firmad, mis pakuvad põhjalikumaid koristamisvalikuid, et piirata COVID-19 levikut sihtkohas Paphos. Autosid on alati regulaarselt koristatud, kuid nüüd teevad autorendifirmad kõik endast oleneva, et tagada autode desinfitseerimine. Saad momondos otsingut tehes selle jaoks eraldi filtrit kasutada, et näha kõiki sihtkoha Paphos autorendifirmasid, mis seda teenust pakuvad. Olukorra muutudes muutuvad ka reeglid. Anname oma parima, et viimaste muudatustega kursis olla, aga küsi kindlasti ka rendifirma enda käest.

Kas mu autorendi tühistamine sihtkohas Paphos on tasuline?

Igal autorendifirmal sihtkohas Paphos on erinevad tühistamisreeglid. momondos näitame alati autorendi otsingutulemustes, kas rendifirma võtab tühistamistasu või mitte. Sihtkoha Paphos parimate autorendifirmade hulka kuuluvad Alamo, Enterprise ja National, nii et uuri kindlasti, kas need firmad pakuvad tasuta tühistamist.

Mis kiiruspiiirang kehtib sihtkohas Paphos?

Sihtkohas Paphos on linnas sõites kiiruspiiranguks 50 km/h. See kiiruspiirang võib kehtida ka ümbritsevates linnades ja naabruskondades. Sihtkoha Paphos äärelinnades on kiiruspiirang 80 km/h ja kiirteedel 100 km/h. Hoia aga kindlasti liiklusmärkidel silm peal, kuna need piirkiirused võivad erineda.

Milline on sihtkoha Paphos, Küpros ilm perioodil märts?

Kuus märts on sihtkohas Paphos keskmine temperatuur 13 °C ja eeldatav sademete hulk on 60 mm. See teave on kasulik reisijatele, kes soovivad sihtkohas Paphos auto rentida.

Mis autot momondo soovitaks, arvestades kuu märts ilmaga?

Sihtkoha Paphos ilm kuus märts ei mõjuta enamasti seda, millise rendiauto peaksid oma reisiks valima. Meie andmetel otsivad momondo kasutajad sihtkohas Paphos rendiautosid broneerides sageli kindlat tüüpi sõidukeid. Hinnateadlikud reisijad, kes sihtkohas Paphos rendiautosid otsivad, eelistavad üldiselt väikesi autosid. Need on enamasti kõige soodsamad. Väikesed autod, mis rentimiseks saadaval on, on näiteks Hyundai i10, Hyundai Accent ja Ford Fiesta.

Kas sihtkoha Paphos ilm sarnaneb ülejäänud piirkonna Paphos ilmale?

Reisijad, kes plaanivad kuus märts piirkonnas Paphos autoreisi algusega linnast Paphos, peaksid arvestama, et õhutemperatuur on umbes 13 °C ja võimalik sademete hulk on 60 mm.


Autorendifirmad sihtkoha Paphos lennujaamades

Broneeri rendiauto mõnes muus lennujaamas sihtkoha Paphos lähedal

Paphos: pea plaani, kuidas sinna reisida