Los Angeles, California: rendiautod

Los Angeles, California: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Los Angeles, CA, Ameerika Ühendriigid
30 märts — 6 apr
Sama tagastuskoht
Los Angeles, CA, Ameerika Ühendriigid
N 30/3
Keskpäev
N 6/4
Keskpäev
Juhi vanus:

Rendifirmade pakkumised enam kui 70 000 esinduses.

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Los Angeles, California

Leia sihtkohas Los Angeles endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€38 - €85

Kõik autotüübid

€51 - €135

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid maksab keskmiselt €43. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid on veebruar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 12% odavam, vaid €38 päevas. Autotüübi Väike rentimine on tavaliselt 35% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Los Angeles. Autorendi keskmine hind sihtkohas Los Angeles võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid maksab keskmiselt €58. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid on september. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 23% odavam, vaid €46 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on tavaliselt 11% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Los Angeles. Autorendi keskmine hind sihtkohas Los Angeles võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Suur rentimine sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid maksab keskmiselt €69. Odavaim aeg autotüübi Suur rentimiseks sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid on veebruar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 43% odavam, vaid €40 päevas. Autotüübi Suur rentimine on tavaliselt 6% kallim kui keskmine autorent sihtkohas Los Angeles. Autorendi keskmine hind sihtkohas Los Angeles võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid maksab keskmiselt €49. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid on märts. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 0% odavam, vaid €49 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on tavaliselt 26% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Los Angeles. Autorendi keskmine hind sihtkohas Los Angeles võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Väikebuss rentimine sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid maksab keskmiselt €64. Odavaim aeg autotüübi Väikebuss rentimiseks sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid on veebruar. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 41% odavam, vaid €38 päevas. Autotüübi Väikebuss rentimine on tavaliselt 4% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Los Angeles. Autorendi keskmine hind sihtkohas Los Angeles võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.


Los Angeles: autorendifirmade kataloog

Los Angeles, California: kõik suuremad rendifirmad

Sixt

5 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,1

Comfort

8,0

Kõik kokku

7,7

Väljastamine/Tagastamine

7,5

Hind

7,5

Enterprise

32 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,6

Comfort

7,6

Kõik kokku

7,2

Väljastamine/Tagastamine

7,1

Hind

7,2

Avis

14 esindust
Ülevaade

Puhtus

6,9

Comfort

6,8

Kõik kokku

6,0

Väljastamine/Tagastamine

6,1

Hind

6,2

Thrifty

4 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,0

Comfort

6,9

Kõik kokku

6,1

Väljastamine/Tagastamine

5,9

Hind

6,5

Midway

9 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,0

Comfort

6,7

Kõik kokku

6,1

Väljastamine/Tagastamine

5,7

Hind

6,5

Hertz

27 esindust
Ülevaade

Puhtus

6,7

Comfort

6,7

Kõik kokku

5,9

Väljastamine/Tagastamine

5,7

Hind

6,2

Dollar

5 esindust
Ülevaade

Puhtus

6,9

Comfort

6,7

Kõik kokku

5,8

Väljastamine/Tagastamine

5,7

Hind

6,3

Budget

13 esindust
Ülevaade

Puhtus

6,6

Comfort

6,7

Kõik kokku

5,8

Väljastamine/Tagastamine

5,7

Hind

5,8

Los Angeles: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Los Angeles ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarsed autotüübid

SUV, Intermediate, Standard

Odavaim rendiauto

€35

Populaarseim automudel

Toyota RAV4
Sihtkoha Los Angeles autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: SUV, Intermediate ja Standard.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Los Angeles maksab €35 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €51.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Los Angeles populaarseimaks rendiauto mudeliks Toyota RAV4. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Buick Encore.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Los Angeles neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Dockweiler State Beach3,3 km
Venice Beach7,4 km
Santa Monica State Beach12,1 km
Los Angeles Memorial Coliseum13,7 km
Exposition Park14,1 km

Lähimad huviväärsused:

Santee Alley53,8 km
Little Tokyo53,9 km
Los Angeles Memorial Coliseum54,0 km
Exposition Park54,1 km
Orpheum Theatre54,2 km

Lähimad huviväärsused:

Griffith Park9,7 km
Hollywood Bowl9,9 km
Greek Theatre10,6 km
Griffith Observatory10,6 km
Dolby Theatre11,0 km

Rendi auto nende sihtkoha Los Angeles populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Los Angeles populaarseimad hotellid

Los Angeles: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Los Angeles auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Asukohas Los Angeles pakub kõige rendiautosid kõige odavamalt tavaliselt Fox. Firma Fox rendiautode hinnad algavad €24/päev. Asukohas Los Angeles on rendiauto keskmine hind €32/päev.

Igal autorendifirmal sihtkohas Los Angeles on erinevad tühistamisreeglid. momondos näitame alati autorendi otsingutulemustes, kas rendifirma võtab tühistamistasu või mitte. Sihtkoha Los Angeles parimate autorendifirmade hulka kuuluvad Enterprise, Avis ja Thrifty, nii et uuri kindlasti, kas need firmad pakuvad tasuta tühistamist.


Vaata veel rendiautosid sihtkohas California

Vaata autorendipakkumisi sihtkohas California

Los Angeles: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Kui kasutad saiti momondo, et broneerida rendiauto sihtkohas Los Angeles, võid säästa aega ja raha. momondo teeb otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et pakkuda sulle laia valikut võimalusi ja autosid.

momondo teeb tänu filtrite kasutamisele lihtsamaks suurepärase rendiauto leidmise sihtkohas Los Angeles. Olgu filtreerimise aluseks hind, autotüüp, mugavused või rendireeglid, momondo võimaldab sul kitsendada oma otsingut nende ja muude filtrite alusel, et leida sulle parim pakkumine.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.