Los Angeles, California: rendiautod

Los Angeles, California: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Los Angeles, CA, Ameerika Ühendriigid
19 aug — 26 aug
Sama tagastuskoht
Los Angeles, CA, Ameerika Ühendriigid
R 19/8
Keskpäev
R 26/8
Keskpäev
Juhi vanus:

Los Angeles, California – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiautode pakkumisi sihtkohas Los Angeles, California
Opel Insignia
või sarnane Tavaline
Kuni 5 reisijat

€43/päev

27 sept–12 okt
Opel Insignia
Volkswagen Jetta
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€54/päev

16 sept–26 sept
Volkswagen Jetta
Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€41/päev

27 sept–12 okt
Volkswagen Golf
Volkswagen Jetta
või sarnane keskklassi auto
Kuni 5 reisijat

€42/päev

27 sept–12 okt
Volkswagen Jetta

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Los Angeles, California

Leia sihtkohas Los Angeles endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€45 - €112

Kõik autotüübid

€35 - €184

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid maksab keskmiselt €38. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid on november. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 0% odavam, vaid €45 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 48% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Los Angeles. Autorendi keskmine hind sihtkohas Los Angeles võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Väike parimad hinnad sihtkohas Los Angeles, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Keskmine rentimine sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid maksab keskmiselt €48. Odavaim aeg autotüübi Keskmine rentimiseks sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid on september. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 39% odavam, vaid €30 päevas. Autotüübi Keskmine rentimine on 33% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Los Angeles. Autorendi keskmine hind sihtkohas Los Angeles võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Keskmine parimad hinnad sihtkohas Los Angeles, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Suur rentimine sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid maksab keskmiselt €68. Odavaim aeg autotüübi Suur rentimiseks sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid on mai. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 24% odavam, vaid €53 päevas. Autotüübi Suur rentimine on 6% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Los Angeles. Autorendi keskmine hind sihtkohas Los Angeles võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid maksab keskmiselt €38. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Los Angeles, Ameerika Ühendriigid on mai. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 0% odavam, vaid €53 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on 48% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Los Angeles. Autorendi keskmine hind sihtkohas Los Angeles võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid.

Volkswagen Golf
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€41/päev

27 sept–12 okt
Volkswagen Golf

Los Angeles: autorendifirmade kataloog

Los Angeles, California: kõik suuremad rendifirmad
32 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,0

Comfort

6,9

Kõik kokku

6,5

Väljastamine/Tagastamine

6,4

Hind

6,6
4 esindust
Ülevaade

Puhtus

7,0

Comfort

7,0

Kõik kokku

6,2

Väljastamine/Tagastamine

6,2

Hind

6,2
9 esindust
Ülevaade

Puhtus

6,4

Comfort

6,0

Kõik kokku

5,2

Väljastamine/Tagastamine

4,9

Hind

5,8
27 esindust
Ülevaade

Puhtus

6,1

Comfort

6,1

Kõik kokku

5,0

Väljastamine/Tagastamine

4,8

Hind

5,4
14 esindust
Ülevaade

Puhtus

6,3

Comfort

6,1

Kõik kokku

4,9

Väljastamine/Tagastamine

5,2

Hind

5,3
13 esindust
Ülevaade

Puhtus

6,1

Comfort

6,2

Kõik kokku

4,8

Väljastamine/Tagastamine

4,9

Hind

4,9
3 esindust
Ülevaade

Puhtus

5,8

Comfort

5,6

Kõik kokku

4,4

Väljastamine/Tagastamine

4,2

Hind

5,1
2 esindust
Ülevaade

Puhtus

4,9

Comfort

5,0

Kõik kokku

4,2

Väljastamine/Tagastamine

4,6

Hind

4,9

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Los Angeles neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Venice Beach7,4 km
Santa Monica State Beach12,1 km
Los Angeles Memorial Coliseum13,7 km
Exposition Park14,1 km
Los Angeles County Museum of Art14,3 km

Lähimad huviväärsused:

Santee Alley53,8 km
Little Tokyo53,9 km
Los Angeles Memorial Coliseum54,0 km
Exposition Park54,1 km
Orpheum Theatre54,2 km

Lähimad huviväärsused:

Griffith Park9,7 km
Hollywood Bowl9,9 km
Greek Theatre10,6 km
Griffith Observatory10,6 km
Dolby Theatre11,0 km

Rendi auto nende sihtkoha Los Angeles populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Los Angeles populaarseimad hotellid

Los Angeles: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Los Angeles auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Igal autorendifirmal sihtkohas Los Angeles on erinevad tühistamisreeglid. momondos näitame alati autorendi otsingutulemustes, kas rendifirma võtab tühistamistasu või mitte. Sihtkoha Los Angeles parimate autorendifirmade hulka kuuluvad Hertz, Fox ja Enterprise, nii et uuri kindlasti, kas need firmad pakuvad tasuta tühistamist.

Kuus september on keskmine temperatuur 20 °C ja sademete hulk 12 mm, mistõttu parim rendiauto oleks kabriolett. Sihtkohas Los Angeles kabrioletti rentides saad põneval viisil ümbrust avastada, ilma et peaksid halva ilma pärast muretsema. Sellegipoolest on alati hea mõte enne reisile minemist ilmaennustust vaadata ja vajadusel rendiautoga seotud plaane muuta. Sihtkohas Los Angeles autotüübi Kabriolett rentimine maksab keskmiselt €63/päev.

Sihtohas Los Angeles on kiiruspiiranguks 40 km/h, kui liiklusmärkidel pole teisiti märgitud. Sihtkoha Los Angeles äärelinnades on kiiruspiiranguks 120 km/h ning seda jälgitakse rangelt. Kui sõidad sihtkohas Los Angeles kiirteel, pea silmas, et enamasti kehtib seal kiiruspiirang 120 km/h.

Enamasti on sihtkohas Los Angeles kuus august õhutemperatuur 23 °C ja eeldatav sademete hulk on 1 mm. Seda on auto rentimisel tähtis teada, et saaksid rentida ilmastikutingimustega täpselt sobiva auto.

Kui soovid sihtkohas Los Angeles auto rentida, et kuus august ümbruskonnas ringi sõita, on tähtis teada, et piirkonnas California on temperatuur tavaliselt 22 °C ja sademete hulk on enamasti 2,2 mm.


Vaata veel autorendifirmasid sihtkohas Ameerika Ühendriigid

Vaata autorendipakkumisi sihtkohas Ameerika Ühendriigid

Los Angeles: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Kui kasutad saiti momondo, et broneerida rendiauto sihtkohas Los Angeles, võid säästa aega ja raha. momondo teeb otsingu tuhandetel rendiautode saitidel ja tuhandetes sihtkohtades, et pakkuda sulle laia valikut võimalusi ja autosid.

momondo teeb tänu filtrite kasutamisele lihtsamaks suurepärase rendiauto leidmise sihtkohas Los Angeles. Olgu filtreerimise aluseks hind, autotüüp, mugavused või rendireeglid, momondo võimaldab sul kitsendada oma otsingut nende ja muude filtrite alusel, et leida sulle parim pakkumine.

Saidil momondo autorendiotsinguid tehes saab tulemusi filtreerida tasuta tühistamise võimaluse alusel, seda nii sihtkohas Los Angeles kui igal pool mujal. Saadavus võib varieeruda sõltuvalt asukohast.

momondo võimaldab keskenduda sihtkohas Los Angeles rendiautosid otsides just õiglastele kütusereeglitele ja tänu sellele saad oma otsingut kitsendada.

Jah, saidil momondo saab otsida rendiautosid sihtkohas Los Angeles koos põhjalikuma koristusega.

Piiramatu läbisõit on tõesti võimalus, mida momondo sihtkoha Los Angeles rendiautodele pakub.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.