Chaniá, Kreeta: rendiautod

Chaniá, Kreeta: otsid seal odavaid rendiautode pakkumisi? Otsi siin!

Chaniá, Chania, Kreeka
13 okt — 20 okt
Sama tagastuskoht
Chaniá, Chania, Kreeka
N 13/10
Keskpäev
N 20/10
Keskpäev
Juhi vanus:

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Chaniá, Kreeta

Leia sihtkohas Chaniá endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€27 - €52

Kõik autotüübid

€29 - €54

The average price of a Väike rental in Chaniá, Kreeka is €21. The cheapest time to rent a Väike in Chaniá, Kreeka is in oktoober. The price is 0% lower than the rest of the year at just €27 per day. A Väike rental is typically 16% odavam than the average car rental in Chaniá. The average price of a vehicle rental in Chaniá can vary based on a number of factors including supply, popularity of the vehicle, and how far out you book your rental car.


Chaniá: autorendifirmade kataloog

Chaniá, Kreeta: kõik suuremad rendifirmad
2 esindust
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

10,0

Kõik kokku

10,0

Väljastamine/Tagastamine

10,0

Hind

10,0
8 esindust
6 esindust
5 esindust
5 esindust
4 esindust
4 esindust
4 esindust

Chaniá: lühiülevaade autorendist

Saa oma reisiks sihtkohta Chaniá ülevaade väga headest rendipakkumistest, populaarsetest autorendifirmadest ja parimatest autotüüpidest

Populaarsed autotüübid

Mini, Economy, Compact

Odavaim rendiauto

€26

Populaarseim automudel

Fiat Panda
Sihtkoha Chaniá autorendifirmad pakkusid viimase 72 tunni jooksul järgnevaid autotüüpe: Mini, Economy ja Compact.
Odavaima hinnaga rendiauto sihtkohas Chaniá maksab €26 päevas. Selles piirkonnas võid eeldada, et keskmine päevahind on alates €27.
Viimase 7 päeva jooksul on sihtkoha Chaniá populaarseimaks rendiauto mudeliks Fiat Panda. Meie kasutajad eelistavad alternatiivina ka automudelit Suzuki Celerio.

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Chaniá neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Mitropoleos Square12,0 km
Cathedral of the Presentation of the Virgin Mary12,1 km
Chania Lighthouse12,1 km
Chania Old City12,2 km
Nea Chora Beach13,2 km

Lähimad huviväärsused:

Nea Chora Beach7,2 km
Chania Lighthouse8,2 km
Chania Old City8,3 km
Cathedral of the Presentation of the Virgin Mary8,3 km
Mitropoleos Square8,4 km

Lähimad huviväärsused:

Chania Lighthouse0,2 km
Cathedral of the Presentation of the Virgin Mary0,5 km
Mitropoleos Square0,5 km
Chania Old City0,7 km
Nea Chora Beach1,0 km

Rendi auto nende sihtkoha Chaniá populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Chaniá populaarseimad hotellid

Chaniá: KKK rendiautoga sõitmise kohta

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Chaniá auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Goldcar Rental SP pakub tavaliselt odavaima päevahinnaga renti: keskmine hind rendiauto eest sihtkohas Chaniá on €27/päev. Kõige madalam hind, mida nende esinduses linnas Chaniá leiti, on €26/päev.

Enamik meiega koostööd tegevaid autorendifirmasid sihtkohas Chaniá ei võta tühistamise eest tasu. See tähendab, et kui su plaanid ootamatult muutuma peaksid, pakuvad paljud autorendifirmad sihtkohas Chaniá, näiteks Caldera, Thrifty ja Budget, sageli tasuta tühistamist (sõltuvalt sellest, millal broneeringu tegid).

Kuus november soovitame sihkohta Chaniá külastades ökonoomse auto rentida. Ökonoomsed autod ei sobi hästi jää ja lumega, kuid mõõdukate temperatuuride ja vihma jaoks sobivad need rendiautod ideaalselt. Kuus november on sihtkohas Chaniá keskmine temperatuur 13 °C ja sademete hulk 94 mm, mis on ideaalsed tingimused ökonoomse auto rentimiseks. Sihtkohas Chaniá autotüübi säästuauto rentimine maksab keskmiselt €27/päev.

Rendifirmal Goldcar Rental SP on sihtkohas Chaniá, Kreeka kõige rohkem esindusi. Selle 1 esinduses sihtkohas Chaniá, Kreeka maksad eeldatavasti päevahinda €27.

Kui broneerid sihtkohas Chaniá rendiauto, peaksid järgima linnas kehtivat kiiruspiirangut 50 km/h. Sihtkoha Chaniá äärelinnade teedel ja kiirteedel on kiiruspiiranguteks vastavalt 90 km/h ja 130 km/h. Hoia liiklusmärkidel silm peal, kuna kiiruspiirangud võivad muutuda sõltuvalt sellest, kus sa sihtkohas Chaniá viibid.

Sihtkohas oktoober on sademete hulk kuus Chaniá enamasti 80 mm ja keskmine temperatuur on 19 °C. See teave võib sihtkohas Chaniá rendiautosid vaadates väga kaslik olla, kuna võib aidata sul parima valiku teha.

Sihtkohas Kreeta on temperatuur kuus oktoober enamasti 19 °C ning sademete hulk 86,7 mm. Reisijad, kes soovivad linnas Chaniá auto rentida ja ümbrust avastada, peaksid seda teavet arvesse võtma.


Chaniá: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Peaksid kasutama saiti momondo, et broneerida rendiauto sihtkohas Chaniá, kuna võid niimoodi säästa aega ja raha. momondo koondab kokku autorendi hinnad ja reeglid tuhandetelt rendiautode veebisaitidel ning võimaldab sul neid võrrelda.

momondo aitab sul leida parima autorendipakkumise sihtkohas Chaniá, kuna võimaldab sul filtreerida tulemusi hinna, mahutavuse, auto omaduste, tagastuskoha, väljastuskoha ja palju muu alusel.

Muidugi! momondo pakub kasutajatele spetsiaalset filtrit, mille abil otsida sihtkohas Chaniá just neid rendiautosid, mida saab tasuta tühistada.

momondo võimaldab keskenduda sihtkohas Chaniá rendiautosid otsides just õiglastele kütusereeglitele ja tänu sellele saad oma otsingut kitsendada.

Jah, momondo saab kuvada sulle konkreetseid pakkumisi sihtkohas Chaniá, mis sisaldavad rendiautode põhjalikumat koristust.

Piiramatu läbisõit on tõesti võimalus, mida momondo sihtkoha Chaniá rendiautodele pakub.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.