Rijeka, Horvaatia: autorent

Rijeka, Horvaatia: otsid sealt odavat rendiautot? Otsin siin!

Rijeka, Horvaatia
24 sept — 1 okt
Sama tagastuskoht
Rijeka, Horvaatia
R 24/9
Keskpäev
R 1/10
Keskpäev
Juhi vanus:

Rijeka: rendifirmade kataloog

Rijeka, Horvaatia: kõik suuremad rendifirmad
1 esindus
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

10,0

Kõik kokku

9,0

Väljastamine/Tagastamine

9,0

Hinna-kvaliteedi suhe

9,0
2 esindust
Ülevaade

Puhtus

10,0

Comfort

9,0

Kõik kokku

9,0

Väljastamine/Tagastamine

8,0

Hinna-kvaliteedi suhe

10,0
2 esindust
Ülevaade

Puhtus

8,0

Comfort

6,0

Kõik kokku

2,0

Väljastamine/Tagastamine

2,0

Hinna-kvaliteedi suhe

2,0
3 esindust
3 esindust
2 esindust
2 esindust
2 esindust

Lennujaama Rijeka, Horvaatia kaugus populaarsetest hotellidest

Pargi oma auto ja veeda öö neis populaarsetes hotellides, mis pole lennujaama Zagrebi rahvusvaheline lennujaam autorendi letist kuigi kaugel

Rijeka: autorent

58 inimest on ajavahemikul september otsinud rendiautot asukohas Rijeka.

Mida sihtkoha Rijeka autorendifirmad koristamisel silmas peavad, et COVID-19 levik kontrolli alla saada?

Põhjalikum koristus on üks uutest teenustest, mida sulle sihtkohas Rijeka autot rentides pakkuda võidakse. Kasuta meie otsingufiltrit, et näha kõiki autorendifirmasid, mis pakuvad põhjalikumat koristamist. Olukorra muutudes muutuvad ka reeglid. Anname oma parima, et viimaste muudatustega kursis olla, aga küsi kindlasti ka rendifirma enda käest.

Milline autorendifirma sihtkohas Rijeka pakub odavaimaid autorendi hindu?

Sihtkohta Rijeka külastades saad tõenäoliselt parimaid pakkumisi autorendifirmalt Sixt. Sixt on väga hea firma, millelt auto rentida, kuna nende keskmine rendihind on 33€/päev ja neil on linnas esindus.

Kas mu autorendi tühistamine sihtkohas Rijeka, Horvaatia on tasuline?

Igal autorendifirmal sihtkohas Rijeka on erinevad tühistamisreeglid. momondos näitame alati autorendi otsingutulemustes, kas rendifirma võtab tühistamistasu või mitte. Sihtkoha Rijeka parimate autorendifirmade hulka kuuluvad Alamo, Enterprise ja Thrifty, nii et uuri kindlasti, kas need firmad pakuvad tasuta tühistamist.

Millist tüüpi rendiauto oleks parim valik sihtkohas Rijeka kuus oktoober?

Kui reisid kuus oktoober sihtkohta Rijeka, soovitame rentida ökonoomse auto, mis sobib kõige paremini selle perioodi tee- ja ilmaoludega. Ökonoomne auto sobib ühtmoodi hästi nii märgade kui kuivade teeoludega, mida sihtkohas Rijeka kuus oktoober sageli ette tuleb. Keskmine temperatuur on sel ajal 10 °C ja sademete hulk 180 mm. Sihtkohas Rijeka autotüübi säästuauto rentimine maksab keskmiselt 12€/päev.

Mis kiiruspiiirang kehtib sihtkohas Rijeka, Horvaatia?

Sihtkohas Rijeka on kiirusepiirang linnas 50 km/h ning see kehtib ka läheduses olevates linnades ja linnakeskustes. Kiireusepiirangud äärelinnades ja sihtkoha Rijeka ümbruse kiirteedel on vastavalt 90 km/h ja 130 km/h. Sihtkohas Rijeka autot rentides pea silmas, et neid kiirusepiiranguid võidakse rangelt rakendada.

Millise auto rendib enamik inimesi sihtkohas Rijeka?

Meie andmetel on Hyundai Accent kõige populaarsem rendiauto sihtkohas Rijeka. Meie kasutajad on leidnud sihtkohas Rijeka automudelit Hyundai Accent soodsa rendihinnaga alates 4€/päev, kuid keskmine rendihind on eeldatavasti umbes 17€/päev. Teine populaarne rendiauto sihtkohas Rijeka on Volkswagen Polo, mis maksab keskmiselt 25€ päevas ja sooduspakkumiste hinnad on alates 6€/päev.

Milline on sihtkoha Rijeka, Horvaatia ilm perioodil september?

Sihtkoha Rijeka külastajad, kes soovivad kuus september auto rentida, võivad eeldada, et õhutemperatuur on 19 °C ringis ja sademete hulk on umbes 150 mm. Sellest teabest võib abi olla, kui hakkad valima, millist autot rentida.

Mis autot momondo soovitaks, arvestades kuu september ilmaga?

Ehkki praegusel kuul (september) on õhutemperatuur tavalisest soojem, sajab suure tõenäosusega vihma. momondo soovitab rentida kliimaseadmega auto, et sihtkoha Rijeka soojas kliimas reisides jahedas olla.

Kas sihtkoha Rijeka ilm sarnaneb ülejäänud piirkonna Primorje-Gora maakond ilmale?

Sihtkohas Primorje-Gora maakond on temperatuur kuus september enamasti 19 °C ning sademete hulk 150 mm. Reisijad, kes soovivad linnas Rijeka auto rentida ja ümbrust avastada, peaksid seda teavet arvesse võtma.


Horvaatia: autod teistes linnades

Vaata autorendipakkumisi linnades nagu Dubrovnik, Split ja Zagreb üle kogu riigi (Horvaatia)

Autorendifirmad sihtkoha Rijeka lennujaamades

Broneeri rendiauto mõnes muus lennujaamas sihtkoha Rijeka lähedal

Rijeka: pea plaani, kuidas sinna reisida