Flights to Malta

€59 Odavad lennud Maltale

1 täiskasvanu
1 täiskasvanu, Turisti, 0 kotti

Leia momondoga pakkumisi 900+ reisisaidilt.

momondos lende broneerides säästad raha

Tuntud nimed ja suurepärased pakkumised

Tuntud nimed ja suurepärased pakkumised

Otsi pakkumisi sadadelt reisisaitidelt hindade võrdlemiseks.

Filtreeri otsinguid

Filtreeri otsinguid

Tasuta Wi-Fi? Peatuste arv? Saad kiiresti otsitulemusi filtreerida.

Usaldusväärne ja tasuta

Usaldusväärne ja tasuta

Meie teenus on täiesti tasuta – ei mingeid peidetud makse ega tasusid.

Hinnateavitused

Hinnateavitused

Sa pole veel valmis broneerima? , et jälgida hindu.

Hiljuti leitud lennud populaarsetesse linnadesse sihtkohas Malta

Leia endale lähimast lennujaamast lende neisse sihtkoha Malta populaarsetesse linnadesse.
Mitu lennufirmat
11 jaan
TLL
15 t 40 m
2 peatust
MLA
17 jaan
MLA
20 t 00 m
2 peatust
TLL
€167
Mitu lennufirmat
24 nov
TLL
6 t 35 m
1 peatus
MLA
28 nov
MLA
10 t 00 m
2 peatust
TLL
€168
Mitu lennufirmat
11 jaan
TLL
15 t 40 m
2 peatust
MLA
17 jaan
MLA
20 t 00 m
2 peatust
TLL
€173
Mitu lennufirmat
13 nov
TLL
26 t 45 m
1 peatus
MLA
18 nov
MLA
29 t 40 m
2 peatust
TLL
€175
Mitu lennufirmat
13 nov
TLL
26 t 45 m
1 peatus
MLA
18 nov
MLA
38 t 00 m
2 peatust
TLL
€176
Mitu lennufirmat
25 nov
TLL
7 t 00 m
1 peatus
MLA
28 nov
MLA
12 t 35 m
1 peatus
TLL
€177
Mitu lennufirmat
24 nov
TLL
6 t 35 m
1 peatus
MLA
27 nov
MLA
12 t 35 m
1 peatus
TLL
€181
Mitu lennufirmat
6 nov
TLL
5 t 45 m
1 peatus
MLA
8 nov
MLA
13 t 00 m
1 peatus
TLL
€184
Mitu lennufirmat
1 apr
TLL
7 t 40 m
1 peatus
MLA
10 apr
MLA
6 t 10 m
1 peatus
TLL
€187
Ryanair
14 nov
TLL
16 t 30 m
2 peatust
MLA
21 nov
MLA
15 t 20 m
1 peatus
TLL
€200
Mitu lennufirmat
25 nov
TLL
7 t 00 m
1 peatus
MLA
29 nov
MLA
12 t 45 m
1 peatus
TLL
€203
Mitu lennufirmat
30 nov
TLL
14 t 30 m
2 peatust
MLA
7 dets
MLA
15 t 45 m
2 peatust
TLL
€204

Leia odavaimaid lende Eestist Maltale

Viimased pakkumised edasi-tagasi lendudele Eestist Maltale

Sisesta oma reisikuupäevad, et leida parimad hinnad.
Mitu lennufirmat Logo
09:30 - 00:10TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
15 t 40 m2 peatust Gdańsk Rebiechowo Catania Fontanarossa
Mitu lennufirmat Logo
12:10 - 09:10MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
20 t 00 m2 peatust Bologna Borgo Panigale Varssavi Frédéric Chopini
€167Mitu lennufirmat
E, 11 jaan - P, 17 jaan
Mitu lennufirmat Logo
16:45 - 22:20TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
6 t 35 m1 peatus Kraków J. Paul II Balice
Mitu lennufirmat Logo
11:50 - 22:50MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
10 t 00 m2 peatust Veneetsia Treviso Sant'Angelo Vilnius
€168Mitu lennufirmat
T, 24 nov - L, 28 nov
Ryanair Logo
22:55 - 14:25TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
16 t 30 m2 peatust Londoni Stanstedi Bergamo Orio al Serio
Ryanair Logo
20:40 - 13:00MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
15 t 20 m1 peatus Dublin
€200Ryanair
L, 14 nov - L, 21 nov
Wizz Air Logo
09:45 - 19:00TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
10 t 15 m1 peatus Varssavi Frédéric Chopini
Wizz Air Logo
19:35 - 09:05MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
12 t 30 m1 peatus Varssavi Frédéric Chopini
€276Wizz Air
R, 25 dets - T, 29 dets
Lufthansa Logo
06:35 - 11:40TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
6 t 05 m1 peatus Frankfurt
Lufthansa Logo
05:55 - 13:05MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
6 t 10 m1 peatus Frankfurt
€278Lufthansa
L, 27 märts - E, 29 märts
Wizz Air Logo
09:30 - 21:20TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
12 t 50 m2 peatust Gdańsk Rebiechowo Budapest Ferenc Liszt Intl
Wizz Air Logo
19:35 - 09:05MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
12 t 30 m1 peatus Varssavi Frédéric Chopini
€296Wizz Air
R, 25 dets - T, 29 dets
Lufthansa Logo
06:35 - 22:20TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
16 t 45 m2 peatust Frankfurt München
Lufthansa Logo
05:55 - 13:05MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
6 t 10 m1 peatus Frankfurt
€316Lufthansa
L, 27 märts - E, 29 märts
airBaltic Logo
15:15 - 22:20TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
8 t 05 m2 peatust Riia Riga Intl München
airBaltic Logo
14:25 - 20:55MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
29 t 30 m2 peatust Zurich Riia Riga Intl
€468airBaltic
K, 25 nov - P, 29 nov
Turkish Airlines Logo
06:00 - 18:55TAY  Tartu-MLA Luqa Malta
37 t 55 m2 peatust Helsingi Helsinki-Vantaa Istanbul
Turkish Airlines Logo
20:00 - 13:50MLA  Luqa Malta-TAY Tartu
16 t 50 m2 peatust Istanbul Helsingi Helsinki-Vantaa
€506Turkish Airlines
K, 4 nov - P, 8 nov
Scandinavian Airlines Logo
06:20 - 17:30TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
12 t 10 m1 peatus Kopenhaagen
Scandinavian Airlines Logo
12:25 - 01:25MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
12 t 00 m1 peatus Kopenhaagen
€661Scandinavian Airlines
E, 2 nov - N, 5 nov

momondo Hinnaleidja

 
Kasuta allpool olevaid filtreid, et leida ja võrrelda sulle sobivaid lende Maltale.

Fly from

Marsruut

Depart

Tagasilend

Price

Odavaim edasi-tagasireis

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

E 11.01

09:30-00:10

2 stops15 t 40 m

Luqa Malta

P 17.01

12:10-09:10

2 stops20 t 00 m

€167

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

T 24.11

16:45-22:20

1 stop6 t 35 m

Luqa Malta

L 28.11

11:50-22:50

2 stops10 t 00 m

€168

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

L 14.11

22:55-14:25

2 stops16 t 30 m

Luqa Malta

L 21.11

20:40-13:00

1 stop15 t 20 m

€200

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

R 25.12

09:45-19:00

1 stop10 t 15 m

Luqa Malta

T 29.12

19:35-09:05

1 stop12 t 30 m

€276
Kiireim ringreis

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

L 27.03

06:35-11:40

1 stop6 t 05 m

Luqa Malta

E 29.03

05:55-13:05

1 stop6 t 10 m

€278

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

R 25.12

09:30-21:20

2 stops12 t 50 m

Luqa Malta

T 29.12

19:35-09:05

1 stop12 t 30 m

€296

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

L 27.03

06:35-22:20

2 stops16 t 45 m

Luqa Malta

E 29.03

05:55-13:05

1 stop6 t 10 m

€316

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

K 25.11

15:15-22:20

2 stops8 t 05 m

Luqa Malta

P 29.11

14:25-20:55

2 stops29 t 30 m

€468

TartuLuqa

TAY Tartu - MLA Luqa Malta

TAYMLA

Tartu

K 04.11

06:00-18:55

2 stops37 t 55 m

Luqa Malta

P 08.11

20:00-13:50

2 stops16 t 50 m

€506

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

E 02.11

06:20-17:30

1 stop12 t 10 m

Luqa Malta

N 05.11

12:25-01:25

1 stop12 t 00 m

€661

Lennud on järjestatud odavaimate edasi-tagasi lendude järgi.

Kuvatakse tulemusi 1–10 kokku 20 hulgastJärjestatud odavuse alusel
1
2

Vaata reisi ülevaateid sihtkohta Maltale siit

Malta lendude analüüs ja trendid

Tutvu oma Malta lennu analüüsiga, et saaksid teha parima reisiplaani

Mis on odavaim lend sihtkohta Malta?

Momondo kasutajad leidsid hiljuti järgnevaid odavaid lende sihtkohta Malta reisimiseks: €75 lennufirmaga Ryanair, €126 lennufirmaga Wizz Air ja €165 lennufirmaga Lufthansa.

Vaata sihtkohtade hindu:

Odavaimad lennud sihtkoha Malta linnadesse

Klõpsa allolevatel linnadel, et näha, millal on odavaim aeg lähtekohast Eesti sihtkohta Malta lennata

Odavad Malta lennupakkumised ja nõuanded

Kokkuvõtlik teave Malta lendudest: hinnad, lennuajad ja lennufirmad

Parim ühe suuna hind

€59

Parim edasi-tagasi hind

€167

Kiireim lennuaeg

26 t 45 m

Populaarseim kuu

oktoober
Viimase 5 päeva parim ühe suuna lennupakkumine sihtkohta Malta lähtekohast Eesti maksis €59 (Tallinn–Luqa Malta).
Viimase 5 päeva parim edasi-tagasi lennupakkumine sihtkohta Malta lähtekohast Eesti maksis €167 (Tallinn–Luqa Malta).
Kiireim lend sihtkohta Malta lähtekohast Eesti kestab 26 t 45 m (Tallinn–Luqa Malta).
Kuul oktoober on suurim nõudlus lendudele linna Malta, kus keskmine hinnatõus on 3%.

Korduma kippuvad küsimused seoses Maltale lendamisega

Millised lennufirmad lendavad sihtkohta Malta?

Milline on sihtkoha Malta populaarseim lennujaam, kus maanduda?

Kui palju maksavad lennud sihtkohta Malta?

momondost on viimasel ajal leitud lende sihtkohta Malta madala hinnaga alates €308/pilet. Keskmine hind on aga €473 ja heaks pakkumiseks võib pidada hinda kuni €335. Kalleim lend, mida viimase nädala jooksul nägime, maksis €533, kuid sul võib õnnestuda nii kallist piletit vältida sõltuvalt sellest, millisest lennujaamast su lend väljub, millise lennufirma valid ja kui pikalt ette oma lennupiletid broneerid.

Kui kaua kestab lend suunal Eesti–Malta?

Kui su lend väljub mõnest lähtekoha Eesti populaarsest lennujaamast nagu Tallinn või Tartu ja maandub sihtkohas Malta, siis võid eeldada, et lennu pikkuseks on vastavalt 4 t 05 m või .

Millisel nädalapäeval on kõige parem lennata sihtkohta Malta?

Sihtkohta Malta lendamiseks on parimad valikud reedel või teisipäeval, kuna siis on lennupiletite hinnad kogu nädala lõikes odavaimad. Kõige kallim nädalapäev sihtkohta Malta lendamiseks on laupäeval.

Millal momondo viimati otsingu „lennud – Malta“ hindu kontrollis?

Otsingu „lennud – Malta“ hindu värskendatakse iga päev.

Mitmelt pakkujalt momondo teenuse „lennud – Malta“ pakkumisi otsib?

On 9 teenusepakkujat, kellel on „lennud – Malta“ pakkumisi seisuga oktoober 2026.

Kui vana peab olema, et lennata sihtkohta Malta?

Kuigi seaduste järgi võib üksi lennata juba ka viieaastane laps on enamikul lennufirmadest, mis saatjata alaealise (UNMR) teenust pakuvad, oma vanusepiirangud, mida mõjutavad ka lennu kestus, kellaajad ja vahepeatused. Soovitame sul pöörduda otse lennufirma poole, mida sihtkohta Malta lendamiseks plaanid kasutada, ja sellised nõuded üle kontrollida.

Milliseid (isikut tõendavaid) dokumente vajan sihtkohta Malta lendamiseks?

Reisi- ja tervisedokumendid, mida sa vajad sihtkohta Malta reisimiseks olenevad sinu reisiplaanist ja individuaalsetest asjaoludest. Reeglina peaksid võtma kaasa mitu dokumenti: nt ID-kaardi või juhiloa lisaks passile, mis kehtib vähemalt kuus kuud kuupäevast, kui sihtkohta Malta jõuad. Alati on mõistlik pidada nõu ka lennufirma või Rahvusvahelise Lennutranspordi Assotsiatsiooni (IATA) ja teiste pädevate kolmandate isikutega.

Miks valida momondo?

Miks peaksin kasutama saiti momondo, et leida lennupakkumist sihtkohta Malta?

Selleks, et aidata sul oma vajadustele kõige paremini vastav lend leida, kogub momondo kokku suure arvu lende väga paljudelt lennufirmadelt ja pakkujatelt ning seejärel saad kasutada meie analüüse ja filtreid, et leida ja broneerida õige lend sihkohta Malta.

Kas saan otsida saidilt momondo paindlike broneerimisreeglitega lende sihtkohta Malta?

Jah. momondo võimaldab sul filtreerida lende sihtkohta Malta nii, et näidatakse vaid neid lende, millele kehtivad paindlikud broneerimisreeglid.

Kuidas aitab momondo leida lende sihtkohta Malta?

momondo pakub palju erinevaid filtreid, aitamaks su leida parima lennu sihtkohta Malta. Filtreerimise aluseks saad valida hinna, lennufirma, lennujaamad, piletiklassi, lennukimudeli, makseviisi, peatuste arvu jpm.

Ma pole valmis kohe praegu broneerima lendu sihtkohta Malta. Kas momondo saab mulle märku anda, kui hinnad muutuvad?

Jah, momondo pakub hinnateavitusi lendudele sihtkohta Malta. Pärast sellel lehel otsingu tegemist peaksid nägema hinnateavituse lisamise funktsiooni. Sisesta vaid kehtiv meiliaadress ja kui hinnad muutuvad, teavitab momondo sind otsekohe.

Lihtsam viis, kuidas hallata reisi sihkohta Malta.

Meie tööriist teeb sõbra- ja perereiside planeerimise ja organiseerimise lihtsaks. Reisid on tasuta – ja saad selle funktsioone kasutada ka siis, kui sa ei broneeri meie kaudu.

Saa teavitusi, kui hinnad langevad

Igapäevased hinnamuudatused sinu postkastis – ainult hinnateavitustega.
1 täiskasvanu
N 19.11
N 26.11

Leia oma Malta reisi jaoks paremaid tulemusi

Populaarsed lennud Maltale