Lennud Euroopa Eesti Tallinn

Otsi soodsaid lende Tallinn

K 17/10
K 24/10
Any month
Võrdle: momondo |

Millal on parim aeg, et lennata Tallinn?

Soodsaimate lennupiletite saamiseks tuleb ette broneerida keskmiselt 56 päeva. Kalleim aeg broneeringute tegemiseks on üldjuhul sama päev, mil plaanid lennata. Kui soovid leida parima hinnaga pileteid, on parim nädalapäev lendamiseks teisipäev, halvim aga laupäev. Teisipäeval lendamine tähendab ka tagasilendamisel lühikest töönädalat, kui pead kolmapäeval kohe uuesti tööle asuma. Kui otsid parimat aega päevast, mil lennata, siis õhtused lennud (päikeseloojangust tõusuni) on enamasti soodsamad kui hommikused lennud. Saabumisaeg oleneb sihtkohast, seega pole võimalik kindlalt öelda, kas jõuaksid kohale õhtusel või hommikusel ajal. Õhtul väljuvate lendude hind on siiski üldjuhul soodsam.


Mis lennufirmad korraldavad lende Tallinn?

Odavad lennuettevõtjad pakuvad küll parimaid hindu, aga ära unusta, et toodud piletihinnad ei sisalda sageli pagasikontrolli, eineid ega jooke. Viska otsingutulemuste all pilk ka meie lisatasude prognoosile, et saada ettekujutus, kui palju pead piletihinnale potentsiaalselt juurde maksma.


Läheduses asuvad lennujaamad

Järgnevalt on loetletud kõik Tallinn asuvad lennujaamad koos nende kaugusega kesklinnast
Tallinn Ulemiste
5 km kesklinnast

Kiire ülevaade Tallinn

Ajatsoon, valuuta ja põhikulud - vaata kohalikku aega ja uuri, kui palju sul Tallinn raha võib kuluda.
Kohalik aeg
Valuuta
euro
Õlu
Kohalik õlu (0,5 liitrit)
0,77 EUR
Toit
Soodne restoranieine
5,44 EUR
Ühistransport
Üheotsapilet
1,17 EUR

Tallinn: plaani juba täna, kuidas sinna reisida


Lennud muudesse sihtkohtadesse

Tallinn ei tundu enam nii kutsuv? Vaata lende teistesse sihtkohtadesse
*Sihtkohaga Tallinn Ulemiste lendude hinnad põhinevad turistiklassipiletitel, mille momondo kasutajad on leidnud viimase 72 tunni jooksul. Hinnad ei pruugi enam saadaval olla.