Autorent Gruusias

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Gruusias? Tee otsing siin!

Thbilisi, Gruusia
6 juuli — 13 juuli
Sama tagastuskoht
Thbilisi, Gruusia
K 6/7
Keskpäev
K 13/7
Keskpäev
Juhi vanus:

Gruusia – parimad seal leitud pakkumised rendiautodele

Leia allpool väga häid populaarsete rendiautode pakkumisi sihtkohas Gruusia
Toyota Fortuner
või sarnane keskklassi linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€58/päev

4 aug–7 aug
Toyota Fortuner
Land Rover Defender
või sarnane Premium-klassi linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€119/päev

4 aug–7 aug
Land Rover Defender
Daewoo Leganza
või sarnane Tavaline
Kuni 5 reisijat

€63/päev

4 aug–7 aug
Daewoo Leganza
Daihatsu Sirion
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€39/päev

4 aug–7 aug
Daihatsu Sirion
Toyota Rush
või sarnane Väike linnamaastur
Kuni 4 reisijat

€71/päev

4 aug–7 aug
Toyota Rush
Toyota Fortuner
või sarnane keskklassi linnamaastur
Kuni 5 reisijat

€72/päev

4 aug–7 aug
Toyota Fortuner
Hyundai Accent
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€32/päev

4 aug–7 aug
Hyundai Accent
Chevrolet Caprice
või sarnane Suur
Kuni 5 reisijat

€72/päev

4 aug–7 aug
Chevrolet Caprice
Daihatsu Sirion
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€39/päev

4 aug–7 aug
Daihatsu Sirion

momondos leitud rendiauto pakkumised asukohas Gruusia

Leia sihtkohas Gruusia endale sobivaim rendiauto

Autotüüp: Väike

€24 - €43

Kõik autotüübid

€31 - €78

Autotüübi Väike rentimine sihtkohas Gruusia maksab keskmiselt €20. Odavaim aeg autotüübi Väike rentimiseks sihtkohas Gruusia on märts. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 0% odavam, vaid €24 päevas. Autotüübi Väike rentimine on 42% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Gruusia. Autorendi keskmine hind sihtkohas Gruusia võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Väike parimad hinnad sihtkohas Gruusia, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Autotüübi Linnamaastur rentimine sihtkohas Gruusia maksab keskmiselt €29. Odavaim aeg autotüübi Linnamaastur rentimiseks sihtkohas Gruusia on mai. Siis on hind ülejäänud aastaga võrreldes 0% odavam, vaid €48 päevas. Autotüübi Linnamaastur rentimine on 17% odavam kui keskmine autorent sihtkohas Gruusia. Autorendi keskmine hind sihtkohas Gruusia võib varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest nagu saadavus, sõiduki populaarsus ning see, kui pikalt sa oma rendiauto ette broneerid. Allpool on autotüübi Linnamaastur parimad hinnad sihtkohas Gruusia, mis momondost viimase nädala jooksul leiti.

Daihatsu Sirion
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€39/päev

4 aug–7 aug
Daihatsu Sirion
Daihatsu Sirion
või sarnane säästuauto
Kuni 2 reisijat

€39/päev

4 aug–7 aug
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
või sarnane Väike
Kuni 4 reisijat

€32/päev

4 aug–7 aug
Hyundai Accent

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Gruusia neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Holy Trinity Cathedral of Tbilisi11,9 km
Sioni Cathedral12,4 km
Freedom Square13,0 km
Tbilisi Sports Palace15,6 km

Lähimad huviväärsused:

Tbilisi Sports Palace263,4 km
Freedom Square265,1 km
Sioni Cathedral265,6 km
Holy Trinity Cathedral of Tbilisi266,4 km

Lähimad huviväärsused:

Tbilisi Sports Palace196,6 km
Freedom Square199,2 km
Sioni Cathedral199,7 km
Holy Trinity Cathedral of Tbilisi200,2 km

Rendi auto nende sihtkoha Gruusia populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Gruusia populaarseimad hotellid

Gruusia: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Gruusia auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Avis pakub üldiselt sihtkoha Gruusia odavaimat autorenti. Pakkujaga Avis broneerides leiavad kasutajad sageli odavaid hindu alates €29/päev. Autorendifirmaga Avis leiad suurema tõenäosusega hindu, mis on odavamad riigi keskmisest rendihinnast, milleks on €38/pärv. Need hinnad võivad varieeruda sõltuvalt sellest, millise auto rendid ja mis linnas sa seda teed.

Kui plaanid sihtkohta Gruusia reisida ja auto rentida, siis pane tähele, et keddy by Europcar on suurima esinduste arvuga autorendifirma. Tõenäoliselt leiad ühe nende 10 esindusest kas lennujaamast, kus maandud või kuskilt kesklinna piirkonnast. Kui sa pole veel otsustanud, millist linna riigis Gruusia külastada, siis kaalu linna Thbilisi, mis on riigi kõige külastatavam sihtkoht. Autorendifirmal keddy by Europcar on selles piirkonnas 4 esindust.

Ükskõik, kas auto kuulub sulle või oled selle rentinud, tuleb sul sihtkoha Gruusia seaduste järgi sõita paremal teepoolel. Pea meeles, et kui sa ei tunne end sellel teepoolel sõites mugavalt, võid alati takso tellida või sõidujagamisteenust kasutada.

2019. aastal oli Gruusia teede kvaliteedi poolest üle kogu maailma 137 riigi hulgas 72. kohal. Skaalal 1–7 sai Gruusia teede kvaliteedi hindeks 3,9. Pane tähele, et teeolud sihtkohas Gruusia võivad erineda sõltuvalt sellest, millist piirkonda kavatsed külastada.

Lubatud alkoholisisalduse määr veres sihtkohas Gruusia on 0,02%. Selle piiri ületamist loetakse joobes juhtimiseks ning sellega võivad kaasneda rahatrahvid, piirangud juhiloale ja muud karistused. Pea meeles, et karmimad karistused kehtivad neile, kes juhivad purjuspäi autot ja on nooremad kui ametlik iga, millest alates on lubatud alkoholi tarvitada. Sihtkohas Gruusia on alkoholi joomine lubatud alates vanusest 18.

Sihtkohta Gruusia reisijate levinuim rendiautovalik on SUV. See võib tuleneda nende reisi ajal valitsevast ilmast, plaanitud tegevustest või nende eelarvest. Viimase 30 päeva jooksul rentis 28% kasutajatest, kes külastasid sihtkohta SUV, rendiauto Gruusia hinnaga €59 päevas.

Sihtkohas Gruusia maksis bensiin eelmisel nädalal keskmiselt €1,27 per liter. Seevastu Alžeeria on praegu odavaima keskmise bensiihinnaga (€0,31 per liter). Kaalu ka sihtkoha Hong Kong külastamist, ehkki seal on kalleim bensiinihind (€2,85 per liter).


Autorent sihtkoha Gruusia populaarsetes linnades

Võrdle autorendi hindu sihtkoha Gruusia populaarseimates linnades

Gruusia: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

Peaksid broneerima oma rendiauto sihtkohas Gruusia, kasutades saiti momondo, kuna see on kiire, tasuta ja lihtne ning võid tänu sellele raha säästa. momondo teeb ära raske töö, otsides üles rendiautode hinnad ja reeglid ning sinul tuleb vaid tulemusi võrrelda ja valida välja variant, mis su reisi jaoks kõige paremini sobib.

momondo teeb tänu filtrite kasutamisele lihtsamaks suurepärase rendiauto leidmise sihtkohas Gruusia. Olgu filtreerimise aluseks hind, autotüüp, mugavused või rendireeglid, momondo võimaldab sul kitsendada oma otsingut nende ja muude filtrite alusel, et leida sulle parim pakkumine.

Jah, momondo võimaldab sul välja filtreerida just need autorendifirmad sihtkohas Gruusia, mis pakuvad tasuta tühistamist.

Jah – momondo pakub spetsiaalset õiglaste kütusereeglite otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Gruusia.

Jah, kindlasti. momondo pakub spetsiaalset põhjalikuma koristuse otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Gruusia.

Jah, momondo saab näidata piiramatu läbisõiduga rendiautode valikuid sihtkohas Gruusia.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.