Leia odavaid lende suunaga Catania

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
Kust?
Kuhu?
E 2/8
E 9/8

Odavaimad lennud sihtkoha Catania lennujaamadesse

Leia odavaimad lennud neisse sihtkoha Catania lennujaamadesse algusega sulle lähimast linnast või lennujaamast
Tallinn
Catania

ODAVAIM LEND MARSRUUDIL Tallinn–Catania

Tallinn (TLL) > Catania (CTA)

Lennud liinil Tallinn–Catania on tavaliselt odavamad, kui valida lennujaamadeks Tallinn Ulemiste–Catania Fontanarossa lennujaam, mille keskmine hind on 197€

ODAVAIM KUU LIINIL TALLINN–CATANIA LENDAMISEKSjaanuar28% odavamjaanuar: lennud liinil Tallinn–Catania maksavad keskmiselt vaid 141€
KALLEIM KUU LIINIL TALLINN–CATANIA LENDAMISEKSoktoober32% kallimoktoober: lennud liinil Tallinn–Catania maksavad umbes 261€
POPULAARSEIM KUU LIINIL TALLINN–CATANIA LENDAMISEKSoktoober257% rohkem külastajaidoktoober oli momondo kasutajate seas liinil Tallinn–Catania tehtud lennuotsingute poolest populaarseim kuu

Kuna on parim aeg lennata sihtkohta Catania?

 • Mis on absoluutselt odavaim lend sihtkohta Catania?

  Lähtekohast Viin sihtkohta Catania reise broneerinud kasutajad leidsid lende, mis olid 87% odavamad kui keskmised piletid sihtkohta Catania lennates. Leidmaks odavaimat hinda oma piirkonnast sihtkohta Catania lendamiseks, kasuta momondo lennupiletite hinna tööriista.

 • Mis kuul on kõige soodsam lennata sihtkohta Catania?

  Odavaim kuu riigist Eesti sihtkohta Catania lendamiseks on jaanuar. Lennuhinnad, mis jäävad keskmiselt umbes 141€ kanti, on sel ajal sageli madalhooaja tõttu odavamad. Teine väga hea valik sihtkohta Catania reisimiseks on detsember, mil keskmised lennuhinnad riigist Eesti on umbes 143€.

 • Kui palju varem peaksin broneerima reisi sihtkohta Catania?

  Parim aeg riigist Eesti sihtkohta Catania lennu broneerimiseks on 37 päeva varem, mil hinnad on enamasti umbes 197€.

 • Mis on odavaim päev sihtkohta Catania lendamiseks?

  Odavaim päev sinu lennuks sihtkohta Catania on kolmapäev, mil odavaimad hinnad algavad 145€. See on sageli nii seetõttu, et sellel nädalapäeval on lendudele madalam nõudlus. Kui su reisiplaanid on paindlikud, siis proovi vältida lende, mille väljumispäev on reede, sest siis maksavad piletid keskmiselt 293€. Need hinnad võivad aga muutuda, nii et lisa kindlasti hinnateavitus sihtkohta Catania suunduvate lendude kohta.

 • Mis ajal on odavaimad väljumised sihtkohta Catania?

  Riigist Eesti saab sihtkohta Catania kõige odavamini lennata hommikul – siis võid leida odavaid lennuhindu alates 174€. Sihtkohta Catania lendamiseks on hommikul ideaalne aeg, sest see jääb tipptunni reisiaegadest väljapoole. Pärastlõunal on lennud sageli kallimad, keskmine piletihind on 238€.

 • Kas linna Catania läheduses on veel mõni lennujaam?

  Sihtkoha Catania läheduses on võimalik leida alternatiivne ja võib-olla ka odavam sihtlennujaam. Kui plaanid lennata sihtkohta Catania, kaalu lennu broneerimist järgnevatesse lennujaamadesse: Lennujaam Comiso (71 km kaugusel sihtkoha Catania kesklinnast) või Lennujaam Reggio Calabria Tito Menniti (80 km kaugusel sihtkoha Catania kesklinnast).

 • Kas sihtkohta Catania lendamisele on odavamaid alternatiive?

  Keskmise hinnaga 350€ inimese kohta on Lennujaam Comiso odavaim lennujaam, kuhu lennata, kui plaanida reisi sihtkohta Catania. See hind võib kõikuda sõltuvalt sellest, kust sa välja lendad. momondo lennupiletite hinna tööriist võib aidata kasutajatel parimaid hindu leida.


Catania: pea plaani, kuidas sinna reisida