Leia odavaid lende suunaga Samui

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
Kust?
Kuhu?
L 30/10
L 6/11

Odavaimad lennud sihtkoha Samui lennujaamadesse

Leia odavaimad lennud neisse sihtkoha Samui lennujaamadesse algusega sulle lähimast linnast või lennujaamast
Tallinn
Samui

ODAVAIM LEND MARSRUUDIL Tallinn–Samui

Tallinn (TLL) > Samui (USM)

Lennud liinil Tallinn–Samui on tavaliselt odavamad, kui valida lennujaamadeks Tallinn Ulemiste–Samui, mille keskmine hind on €762

ODAVAIM KUU LIINIL TALLINN–SAMUI LENDAMISEKSjuuni3% odavamjuuni: lennud liinil Tallinn–Samui maksavad keskmiselt vaid €677
KALLEIM KUU LIINIL TALLINN–SAMUI LENDAMISEKSdetsember30% kallimdetsember: lennud liinil Tallinn–Samui maksavad umbes €909
POPULAARSEIM KUU LIINIL TALLINN–SAMUI LENDAMISEKSveebruar806% rohkem külastajaidveebruar oli momondo kasutajate seas liinil Tallinn–Samui tehtud lennuotsingute poolest populaarseim kuu

Kuna on parim aeg lennata sihtkohta Samui?

 • Mis on absoluutselt odavaim lend sihtkohta Samui?

  Viimase kahe nädala jooksul broneerisid kasutajad pakkumisi sihtkohta Samui hinnaga €35/inimene, mis on 56% odavam kui keskmine lend sihtkohta Samui. Leidmaks odavaimat hinda oma piirkonnast sihtkohta Samui lendamiseks, kasuta momondo lennupiletite hinna tööriista.

 • Kui palju varem peaksin broneerima reisi sihtkohta Samui?

  Üldiselt leiab enamik reisijaid, et odavaim aeg sihtkohta Samui lennu broneerimiseks on umbes 60 päeva enne nende väljumiskuupäeva, mil piletid maksavad keskmiselt €762.

 • Mis on odavaim päev sihtkohta Samui lendamiseks?

  Meie andmete põhjal on odavaim päev riigist Eesti sihtkohta Samui lendamiseks teisipäev. Odavaim piletihind, mis leiti väljumiseks päeval teisipäev, oli €695. Pea meeles, et hinnad võivad alati erineda sõltuvalt sinu marsruudist ja sellest, kas lend on riigisisene või rahvusvaheline. Kõige kallim päev sihtkohta Samui lendamiseks on pühapäev, mil piletihinnad on keskmiselt umbes €789.

 • Mis ajal on odavaimad väljumised sihtkohta Samui?

  Riigist Samui sihtkohta Eesti lennata on kõige odavam pärastlõunal. momondo kasutajad leidsid pärastlõunal odavaid lende hinnaga alates €730. Keskpäeval on lennud sageli kallimad, keskmine piletihind on €809.

 • Kas linna Samui läheduses on veel mõni lennujaam?

  Sihtkohta Samui reisides on võimalik leida paremaid hindu järgnevates lennujaamades Lennujaam Surat Thani(109 km kaugusel sihtkoha Samui kesklinnast), Lennujaam Nakon Si Thammarat(118 km kaugusel sihtkoha Samui kesklinnast) või Lennujaam Chumphon(152 km kaugusel sihtkoha Samui kesklinnast), seda sõltuvalt kuust ja väljumislennujaamast.

 • Kas sihtkohta Samui lendamisele on odavamaid alternatiive?

  Odavaim lennujaam sihtkoha Samui läheduses on enamasti Lennujaam Surat Thani, kus keskmine hind on €80 inimese kohta. Need hinnad erinevad sõltuvalt sellest, kust reisijad tulevad. Reisijatele, kes soovivad raha säästa, soovitame momondo lennupiletite hinna tööriista.


Millised lennufirmad lendavad sihtkohta Samui?

Siin näed valikut populaarseimatest ja odavaimatest lennufirmadest lendude jaoks sihtkohta Samui
 • Millised lennufirmad lendavad sihtkohta Samui?

  Meie andmetel on populaarseimad marsruudil Eesti–Samui lendavad lennufirmad Finnair, Singapore Airlines, Aeroflot ja Qatar Airways. Sõltuvalt sellest, millisest lähtekoha Eesti paigast sa välja lendad, võib valikus olla veel lennufirmasid.


Samui: pea plaani, kuidas sinna reisida