Leia odavaid lende suunaga Chiang Mai

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
Kust?
Kuhu?
L 30/10
L 6/11

Kuna on parim aeg lennata sihtkohta Chiang Mai?

  • Mis on absoluutselt odavaim lend sihtkohta Chiang Mai?

    €33 on odavaim viimase kahe nädala jooksul momondost leitud pakkumine sihtkohta Chiang Mai lendamiseks. Selle lennu lähtekohaks on Glasgow ja see on 95% odavam kui enamik lende sihtkohta Chiang Mai. Leidmaks odavaimat hinda oma piirkonnast sihtkohta Chiang Mai lendamiseks, kasuta momondo lennupiletite hinna tööriista.

  • Kas linna Chiang Mai läheduses on veel mõni lennujaam?

    Sihtkohta Chiang Mai reisides on võimalik leida paremaid hindu järgnevates lennujaamades Lennujaam Lampang(80 km kaugusel sihtkoha Chiang Mai kesklinnast), Lennujaam Pai(87 km kaugusel sihtkoha Chiang Mai kesklinnast), Lennujaam Mae Hong Son(121 km kaugusel sihtkoha Chiang Mai kesklinnast), Lennujaam Phrae(144 km kaugusel sihtkoha Chiang Mai kesklinnast) või Lennujaam Chiang Rai(160 km kaugusel sihtkoha Chiang Mai kesklinnast), seda sõltuvalt kuust ja väljumislennujaamast.

  • Kas sihtkohta Chiang Mai lendamisele on odavamaid alternatiive?

    Lennujaamas Lennujaam Lampang leiad pakkumisi keskmise hinnaga alates €633 inimese kohta, kuid see hind võib muutuda sõltuvalt su väljumislennujaamast. Raha säästmiseks proovi momondo Lennupiletite hinna tööriista.


Chiang Mai: pea plaani, kuidas sinna reisida